تاثیرات ویدیو آموزشی در کسب و کار آنلاین

تاثیرات ویدیو آموزشی در کسب و کار آنلاین

آنچه در این مقاله میخوانید

همه ما کم و بیش از محتواگذاری در درون سایت آشنا و از تاثیرات آن باخبر هستیم. و این را می دانیم که در بین محتوا گذاری ها ویدیوهای آموزشی تاثیر بیشتری در مخاطب گذاشته و کاربر پسند تر است. امروز می خواهیم راجب این جادوی ویدیو و تاثیرات که می تواند رو وبسایت شما داشته باشد صحبت کنیم.با ما همراه باشید.

اثر ویدیو آموزشی در کسب و کار آنلاین

ویدیو آموزشی در کسب و کار آنلاین

معرفی شرکت خود

اولین اثری که ویدیو آموزشی در کسب و کار آنلاین شما دارد این است که شما می توانید به راحتی با استفاده از ویدیوها برند تجاری خود را به دیگران معرفی و گسترش دهید. طی تحقیقات 76% معرفی برند از طریق ویدیو حس دوستانه تری را در مخاطب ایجاد می کند و همچنین دیدن تصویر مدیران وب سایت؛ اعتماد کاربران را نسبت به کار شما بیشتر خواهد کرد.

ارائه اطلاعات در کمترین زمان

شما می توانید با قرار دادن یک ویدیو چند دقیقه ای به جای نوشتن متن های طولانی در وقت کاربران خود صرفه جویی کرده و مخاطبان بیشتری را با این کار جذب کنید. ولی این نکته را توجه کنید که حتی المقدور این ویدیو های خود را کوتاه تر کنید و اطلاعات مفید و کاربر پسند را در آن قرار دهید. چرا که با طولانی تر شدن ویدیو شما و توضیحات اضافه ممکن است کاربران را کسل و خسته کنید.

جذب کاربران بیشتر

بیشتر کاربران با دیدن یک ویدیو خوب و مفید احتمال اینکه آن را به دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارند بسیار زیاد است. و همان طور که می دانید امروزه افراد بیشتر از موبایل خود استفاده می کنند و با مشاهده و پسند کردن یک ویدیو آن را در شبکه های اجتماعی گذاشته و به این صورت افراد بیشتری وارد سایت شما خواهند شد. پس در تامین و تهیه یک ویدیو بسیار دقت کنید و به آن به یک ابزار تبلیغاتی نیز نگاه کنید.

فروش بیشتر

بازدید کنندگان در هر جایی از ۶۴ تا ۸۵% علاقه مند به خرید کالایی هستند که می توانند عملکرد آن را به صورت ویدئویی مشاهده می کنند،به طوری که محصولات دارای ویدئو خریداران بیشتری نسبت به محصولات دیگر دارند.

در چه کارهایی می توان از ویدیوها آموزشی استفاده کرد؟

شما می توانید از ویدئو های آموزشی به صورت های مختلف آموزشی برای ایجاد و ساخت ویدئو های نمایشی محصولات ، نمایش خدمات, معرفی برند خود , معرفی خود و   … استفاده کنید همچنین می توانید از آن در موارد بیشتری استفاده کنید در زیر به آنها اشاره کردیم.

معرفی برند

ویدیو آموزشی در کسب و کار آنلاین

شما می توانید از این ابزار در معرفی خود و کارهایی که در طی زمانی که انجام داده اید استفاده کنید و کل عملکرد کار خود را در یک ویدیو به افراد دیگر نمایش دهید.

استفاده در سخنرانی ها

سخنرانی کردن در حضار و جمعی از افراد شاید برای تعدادی کار آسانی نباشد شما می توانید از ویدیو کمک گرفته و کار خود را بهتر ارائه دهید.

گذاشتن ویدیو در صفحات سایت

با قرار دادن ویدئو ها در صفحات سایت خود می توانید تا 80% درصد باعث بهبود سایت خود شوید. و برای بهتر نتیجه گرفتن بهتر است که از ویدیوها آموزشی بیشتر استفاده کنید و محصول و یا خدمات خود را با یک فیلم آموزش دهید.

ایمیل مارکتینگ

قرار دادن یک فیلم کوتاه و تاثیر گذار در ایمیل مشتریان خود تاثیر بسیار مفیدی را در ذهن مشتریان شما خواهد گذاشت.

قراردادن ویدیوهای آموزشی در اینستاگرام

اینستاگرام نیز یکی دیگر از شبکه های اجتماعی است که محبوبیت بالایی در بین افراد دارد طبق بررسی های صورت گرفته در شبکه های اجتماعی ۶۵% از مردم نسبت به مشاهده آموزش های بصری از خود اشتیاق بیشتری نشان می دهند. شما می توانید از این ابزار در این قسمت نیز استفاده کنید و با قرار دادن ویدیوهای آموزشی خود کار خود را گسترش دهید.

5/5 - (1 امتیاز)
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.