تیم افق وب

معرفی تیم افق وب

افق وب : ما در افق وب یک تیم جوان و با تجربه هستیم که سابقه 6 ساله فعالیت در زمینه طراحی سایت را برای شما به ارمغان آورده ایم. افق وب برای مشتریان خود خدمات ارزنده ای را جهت جلب رضایتشان ارایه میکند

طراحی سایت

طراحی سایت بر پایه نیاز سنجی از شما و کسب و کارتان با ارایه مشاوره های دقیق و بررسی اصولی نیاز شما میباشد. پکیج های مختلفی برای ایجاد تنوع برای شما در نظر گرفته شده اند که پکیج مناسب شما را بر اساس نیاز سنجی در مرحله اول به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

سئو سازی

بعد از طراحی سایت مراحل سئو سازی اصولی و حرفه ای ( سئو سازی چیست؟) بر روی سایت شما قابل اجرا و پیاده سازی میباشد که این مورد را نیز تیم افق وب به شما ارایه میدهد. سئو سازی در مراحل بلند مدت و میان مدت برای دریافت بهترین نتیجه بر روی سایت شما انجام خواهد شد. میتوانید پلن های سئو سازی توسط تیم افق وب را مشاهده کنید.

تامین امنیت

یکی از مهمترین مورد برای هر وبسایتی تامین امنیت وبسایت میباشد که تیم افق وب در همین راستا از تجربه چندین ساله و دانش فنی خود برای بالا بردن امنیت وبسایت های طراحی شده استفاده میکند. میتوانید از بخش تامین امنیت وبسایت ها برای اطلاع از شرایط و لیست قیمت ها مشاهده کنید.

بهینه سازی وبسایت

بعد از مدتی ممکن است شما نیاز به انجام تغییراتی در وبسایت خود داشته باشید و یا امکاناتی را در وبسایت خود بخواهید کم یا زیاد کنید. تیم افق وب به شما خدمات بهینه سازی ویژه مشتریان خود را ارایه میدهد که میتوانید از بخش مربوط به بهینه سازی وبسایت این مورد را دقیقا بررسی کنید.

تامین و تولید محتوا

تامین محتوا برای وبسایت ها یکی از مهمترین و کلیدی ترین نکات میباشد; مشتریان شما به دنبال محتوای سایت شما هستند و نه محیط زیبای گرافیکی! اگر احتیاج به یک تیم حرفه ای برای تامین محتوا و نگارش مقالات مرتبط با کسب و کار و موضوع خودتان هستید; تیم محتوا افق وب با تکیه بر دانش تخصصی و تجربه چندین ساله مقالات مفیدی را برای شما تامین خواهد کرد که باعث افزایش مشتریان و رونق کسب و کار شما خواهد شد.

مدیریت سایت

ممکن است شما فرصت مدیریت سایت و به روز رسانی آن را نداشته باشید. خب جای نگرانی نیست! چون تیم افق وب این مورد را برای شما تامین کرده است; سایت شما بنا به سفارش خودتان به طور مرتب آپدیت خواهد شد; و مطالب و اخبار شما در وبسایت قرار خواهد گرفت; حتما از بخش مدیریت وبسایت مشاهده فرمایید.