پوسته رایگان وردپرس یا پوسته تجاری – کدام برای من مناسبتر است؟

پوسته رایگان وردپرس یا پوسته تجاری – کدام برای من مناسبتر است؟

آنچه در این مقاله میخوانید

تا به حال برای شما این سوال پیش آمده است که آیا پوسته وردپرس رایگان فرقی با پوسته تجاری آن دارد؟ یا چرا مخزن وردپرس قالب های رایگان را در اختیار افراد قرار می دهد؟ آیا کیفیت آنها نیز با هم متفاوت است؟ و هزاران سوال دیگر ممکن است در شروع دانلود یک پوسته وردپرس برای شما پیش بیاید. ما در این مقاله سعی داریم از تفاوت این دو پوسته و مزایا و معایب آنها باهم صحبت کنیم با ما همراه باشید.

مقایسه پوسته وردپرس رایگان با پوسته تجاری

پشتیبانی

پوسته وردپرس رایگان - پوسته تجاری

پوسته های رایگان چون در اختیار همه ی افراد قرار می گیرند. هیچ طراح یا توسعه دهنده ای وظیفه پشتیبانی این قالب را به عهده نخواهد داشت. ولی در پوسته های حرفه ای برای آنکه طراح رضایت بیشتر افراد را کسب کند پشتیبانی های در قسمت های مختلف پوسته درنظر می گیرد.

امکانات پوسته ها

اکثر پوسته رایگان وردپرس از صفحه ساز استفاده نمی کنند و توسعه دهنده خیلی برای شما سنگ تمام گذاشته باشد، بخش سفارشی سازی قالب را فعال می کند. پس امکانات زیادی برای طراحی سایتتان با صفحه ساز هایی مثل ویژوال کامپوزر را نخواهید داشت. اما می توانید ویژوال کامپوزر را جداگانه خریداری کرده و روی پوسته وردپرس رایگان خود آن را نصب کنید.

ولی در پوسته وردپرس حرفه ای امکانات بسیار زیادی در اختیار مشتریان قرار می گیرد و ممکن است یک قالب را به هزاران روش براساس سلیقه هر شخص آن را در سایت خود بچینند و تغییر دهند.

قابلیت شخصی سازی

در پوسته وردپرس رایگان امکانات و تنظیمات برای شخصی سازی کردن وجود ندارد ولی در پوسته حرفه ای پولی دارای قسمت کنترل پنل می باشد و شما می توانید همه بخش های پوسته را مدیریت کنید.

پوسته وردپرس رایگان - پوسته تجاری

به روز رسانی

پوسته رایگان وردپرس آپدیت منظم و خاصی ندارد و هر طراحی هر زمان که تمایل داشته باشد پوسته خود را به روز رسانی می کند و بستگی به پوسته نیز دارد به این صورت که ممکن است یک پوسته ای را دو نفر دانلود و نصب کنند و یا نه 2000 هزار آن قالب را دانلود و نصب کنند در صورت دوم احتمال به روز رسانی شاید وجود داشته باشد ولی باز بستگی به طراح آن دارد اما در پوسته حرفه ای پولی طراح به سبب اینکه مشتریان بیشتری را جذب کند به روز رسانی مدوام و منظمی را خواهد داشت.

پوسته وردپرس رایگان - پوسته تجاری

مزایای پوسته وردپرس رایگان

تبلیغات برای وردپرس

که وردپرس این نوع پوسته ها را رایگان عرضه می کند و با این کار این امکان را برای همه ی توسعه دهندگان وب فراهم می کند که بدون پرداخت هزینه ای بتوانند سایتی را راه اندازی کنند. و همچنین این کار به نوعی تبلیغات هم برای وردپرس محسوب می شود. و پس از آنکه مشتریان زیادی بدست آوردند پوسته های حرفه ای خود را به آنها معرفی کرده و ان را بفروش می رسانند.

رایگان بودن آن

همان طور که می دانید همه پوسته ها وردپرس را می توان از مخزن اصلی وردپرس مشاهده کرد. و از قسمت نمایش و دریافت مستقیم آن را دانلود کرد. و اما مزایایی که این پوسته وردپرس دارند همین رایگان بودن آن است که شما بدون پرداخت هزینه ای می توانید برای سایت خود قالب خریداری کنید و از آن استفاده نمایید.

پیشنهادات افق وب برای مطالعه بیشتر :

15 کاری که قبل از تغییر قالب سایت وردپرسی باید انجام دهید

چگونه یک قالب وردپرس برای سایت خود انتخاب کنیم؟

4.7/5 - (3 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.