آیا قرار دادن تبلیغات در سایت مناسب است ؟

آیا قرار دادن تبلیغات در سایت مناسب است ؟

آنچه در این مقاله میخوانید

آیا می خواهید تبلیغات در سایت وردپرس خود قرار دهید؟ فروش تبلیغات در سایت  وردپرس یکی از رایج ترین راه کسب درآمد از اینترنت است. ما در این مقاله می خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه می توانید در سایت خود تبلیغات قرار دهید. با ما همراه باشید.

انواع تبلیغاتی که می توانید در سایت خود قرار دهید

شما می توانید از راه های زیادی استفاده کنید و تبلیغات در سایت خود قرار دهید. اما ممکن است که همه راه های تبلیغاتی در سایت شما جواب ندهد و یک راه برای شما کافی باشد. با توجه به موضوع سایت و کاربران باید تبلیغاتی را انتخاب کنید که مرتبط باشد. و همچنین شما می توانید تبلیغات را با هم ترکیب کنید و از آن راه درآمد کسب کنید.

تبلیغات CPC یا هزینه هر کلیک

فروش تبلیغات در سایت

تبلیغات کلیکی یکی از شایع ترین نوع تبلیغات در اینترنت است. در این روش شما زمانی می توانید از آن تبلیغات درآمد کسب کنید که مشتری روی تبلیغات شما کلیک کند.

در این تبلیغات هر دو طرف سود می کنند. تبلیغ شونده محصول خود را در معرض دید  بسیاری از افراد می کند و از این طریق درآمد بدست می آورند. تبلیغ کننده هم که ترافیک سایت بالا می رود و می تواند فروش خود را افزایش دهد.

برنامه های تبلیغاتی مانند Google AdSense به شما این امکان را می دهند که به راحتی هزینه تبلیغات را در وب سایت خود بدست بیاورید. هنگامی که شما با Google AdSense Program ثبت نام کردید، وبسایت شما به شبکه عظیمی از تبلیغ کنندگان Google تبدیل خواهید شد.

اگر سایت شما دارای ترافیک کم است مسلما این نوع تبلیغات برای کسب و کار شما کاربرد نخواهد داشت.

تبلیغات CPM 

فروش تبلیغات در سایت

تبلیغات CPM برعکس تبلیغات کلیکی با تعداد نمایش هر تبلیغ هزینه آن محاسبه می شود. در این روش هزینه از طرف نمایش دهنده مشخص خواهد شد و تبلیغ دهنده برای هر ۱۰۰۰ مرتبه نمایش بنر باید بودجه در نظر بگیرد.

 

تبلیغات پرداخت Flat

فروش تبلیغات در سایت

در این نوع تبلیغات شما تبلیغی را به مدت زمان خاصی در قسمتی از سایت خود قرار می دهید. باز هم این نوع تبلیغات برای سایتی مناسب است که دارای ترافیک بسیار بالا هستند.

آگهی های مشارکتی

فروش تبلیغات در سایت

در آگهی های تبلیغاتی شما تبلیغی را در سایت خود قرار می دهید و با هر تعدادی که بفوشید مبلغی را از تبلیغ کننده دریافت می کنید. و همچنین شما نیز می توانید آگهی خود را در سایت آنها گذاشته و با هر بار فروش پولی را به آنها به عنوان حق کمیسیون پرداخت کنید.

نحوه اجرای تبلیغات در سایت

پس از آنکه راه های مختلف تبلیغات را در بالا خواندید حال یکی از راه ها را برای سایتتان انتخاب کنید. اگر هنوز در انتخاب مردد هستید نگران نباشید زیرا که اکثر صاحبان وب سایت از انواع مختلف تبلیغ استفاده می کنند و سپس بر اساس پتانسیل درآمد خود، آنها اولویت بندی می کنند. شما هم می توانید این کار را انجام دهید.

پس از آنکه یکی از تبلیغات را انتخاب کردید. اکنون باید آنها را در سایت وردپرسی خود قرار دهید. شما می توانید از پلاگین های وردپرس که برای این کار تعبیه شده اند استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم از پلاگین AdSanity استفاده کنید، این یکی از پلاگین مدیریت آگهی برای مبتدیان وردپرس است.

ابتدا باید افزونه AdSanity را نصب کنید. ما نحوه نصب افزونه های وردپرس را به صورت ویدیویی آموزش دادیم می توانید از آن استفاده کنید.

پس از فعال سازی،به Adsanity بروید »

فروش تبلیغات در سایت

AdSanity به شما اجازه می دهد تا هر گونه آگهی را ایجاد کنید. شما می توانید یک تبلیغ خود میزبان، یا کد تبلیغاتی ارائه شده توسط یک برنامه تبلیغاتی مانند Google AdSense را اضافه کنید.

و همچنین می توانید تبلیغات در سایت خود را در دوره خاصی اجرا کنید و یا نه آن را نامحدود کنید. پس از انتخاب دکمه انتشار را بزنید. حال تبلیغات شما روی سایت خواهد رفت.

AdSanity به شما اجازه می دهد تا با استفاده از ویدجت ها و کد کوتاه، تبلیغات خود را در هر نقطه از وب سایت خود نمایش دهید. به قسمت ابزارک ها رفته > و یک ویجت تبلیغ AdSanity را به نوار کناری بدرگ کنید.

فروش تبلیغات در سایت

5/5 - (1 امتیاز)
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.