آموزش ویدیویی روشهای نصب افزونه در وردپرس

اکتبر 31, 2017

101 بازدید

روش های نصب افزونه در وردپرس

آموزشی که برای شما تدارک دیدیم و آماده کردیم شامل نصب افزونه در وردپرس و مواردی که باید در زمان نصب افزونه به آنها دقت کنیم هست.

نصب افزونه وردپرس

این آموزش صرفا برای تازه کارها نیست و حتی افرادی که مدتی هست که در حال کار با وردپرس هستند هم میتوانند این ویدیوی آموزشی را ببینند. در این ویدیو دو روش برای نصب افزونه های وردپرس را به شما معرفی کردیم و مواردی که باید در زمان انتخاب افزونه مناسب به آنها توجه کنیم را به صورت کامل توضیح دادیم.

جالب هست بدانید که علت هک شدن اکثر وبسایت های وردپرسی طبق آخرین نتایج و آمار از طریق افزونه های نامناسب و ناکارآمد بوده و این آمار میتواند برای همه ما یک هشدار باشد که انتخاب افزونه مناسب اهمیت خیلی زیادی در روند موفقیت یک وبسایت خواهد داشت.

پیشنهاد میکنم حتما این ویدیو را تماشا کنین تا بتوانید دقت بیشتری در زمان انتخاب افزونه داشته باشید و از هک شدن وبسایت خودتان از طریق افزونه های مخرب جلوگیری کنید.

حامد نجفی

1 سال عضو تیم افق وب

بعد از گذشت 6 سال کار با وردپرس و فعالیت اینترنتی هر روز علاقه ام به این کار بیشتر میشه. سختی های زیادی تو این راه کشیدم و دوست دارم به شما کمک کنم این مسیر رو سریعتر طی کنین. با من در شبکه های اجتماعی در تماس باشید :)

مطالب مفید برای شما

آموزش های پولی را از ایمیل خود دانلود کنید

ما هم مثل شما از اسپمر ها متنفریم، و به شما اطمینان میدیم که هر هفته یکی از بهترین آموزش های وردپرس رو خواهیم کرد نه بیشتر! در هر زمان هم میتونین به راحتی لغو اشتراک کنین

سوال یا نظری در مورد این مطلب دارید؟

خیلی خوشحال میشیم که نظرات تون رو برامون ارسال کنید، این به ما انگیزه میده که آموزش های بیشتری رو رایگان تولید کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *