راهنمای انتخاب قالب وردپرسی مناسب

راهنمای انتخاب قالب وردپرسی مناسب

آنچه در این مقاله میخوانید

شاید این سوال خیلی از افراد باشد که چه نوع قالب وردپرس را برای وب سایت خود انتخاب کنند; و همچنین برای انتخاب قالب وردپرس باید به چه  نکاتی توجه کنند. در این مقاله با انواع قالب ها و کارکرد های آن اشنا می شوید با ما همراه باشید.

ویژگی های قالب خبری وردپرس

وبسایت های خبری معمولا فعالیتشان در خصوص نشر اخبار و آخرین تحولات دنیای اطراف می باشد; و باید همیشه خبر های بروز و ناب را در اختیار مشتریان خود قرار دهند; پس محتوای سایت های خبری شامل تصویر و ویدیو ها و موسیقی و مهم تر ازهمه محتوای به روز است.;پس باید قالبی را انتخاب کنید که تمام موارد بالا را بتوان در آن عملی کرد; پیشنهاد ما قالب زیر است که یکی از بهترین قالب های خبری وردپرس می باشد.

ویژگی قالب وردپرس شرکتی

شرکت های بزرگ باید از هر نظر منحصر به فرد و متفاوت باشند; و همیشه باید شعار و برند خود را حفظ کنند و به همین علت قالب های را باید انتخاب کنند که این موارد را در آن بتوان رعایت کرد.
پیشنهاد تیم ما انتخاب قالب وردپرس شرکتی زیر می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید روی قالب کلیک کرده و از انواع امکانات دیگر این قالب منحصر به فرد آشنا شوید.

 

ویژگی قالب وردپرس فروشگاهی

همان طور از نام این نوع قالب هویداست. این گونه قالب برای مشتریانی طراحی شده است که قصد داشتن یک سایت فروشگاهی دارند و مایلند که محصولات و خدمات خود را در آن بفروش برسانند.یک قالب فروشگاهی خوب باید دارای تبلیغات کمتری باشد و طوری طراحی شود که کیفیت کار و محصولات را به خوبی و در جای خود نشان دهد.  قالب های فروشگاهی خود را دیر به دیر تغییر دهید و تغییرات جزیی را در آن اعمال کنید.

 

پیشنهاد میکنیم مقاله‌ی  معرفی 6 سایت برتر ارایه دهنده قالب های وردپرس را مطالعه کنید تا با انواع سایت هایی که قالب های وردپرسی  ارائه می کنند آشنا گردید.

ویژگی و مزایای قالب تجاری

قالب تجاری باید طوری طراحی شود که بتوان با آن تصاویر و ویدیو های بیشتری را در آن قرار داد; زیرا که در کسب و کار های اینترنتی بیشتر از عکس و فیلم استفاده می شود; تا متن و همچنین باید دارای یک ظاهر ساده و شیک باشد; که کاربران با آن راحت کار کنند. این نوع سایت ها توسط صاحبکاران و ایده پردازان و خلاقان تجارت استفاده می شود.

ویژگی قالب های وبلاگی

این گونه سایت ها برخلاف سایت های تجاری بیشتر از متن و محتوا استفاده می شود تا عکس و فیلم پس باید به گونه ای طراحی شود که این نیازها را بتوان با آن تامین کرد.سه نوع قالب وبلاگی بسیار کارآمد را برای شما معرفی می کنیم. این قالب های وبلاگی تمام ویژگی های یک قالب وبلاگی را دارند.

 

نتیجه گیری

برای اینکه یک سایت خوبی را طراحی کنید; باید به این نکته توجه کنید که چه نوع قالبی مختص کار شماست; و پس از بررسی ویژگی های آن قالب آن را خریداری کنید; برای خرید قالب صبور باشید و همه امکاناتی را که می خواهید را اول بررسی و اطلاعات کسب کنید; سپس شروع کنید; به طور مثال; اگر دنبال یک قالب شرکتی هستید باید بدانید که یک قالب شرکتی باید چه ویژگی های داشته باشد و یا شما دنبال چه هستید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.