چراباید وبسایت داشته باشیم

بازگشت به بلاگ

چراباید وبسایت داشته باشیم

این مطلب رو دوست داشتید؟

در گذشته داشتن وبسایت بیشتر برای گسترش کسب و کار های الکترونیکی بود و یک کار غیر ضروری به حساب می آید. اما امروز داشتن یک وبسایت برای هر کاری از ضروریات است. و برای در آمد بیشتر باید یک وبسایت را برای خود یا طراحی کنید و یا کسانی را استخدام کرده تا آنها برای شما یک سایت حرفه ای را طراحی کنند.

اهدافتان را مشخص کنید

قبل از شروع هر کاری باید هدفی را برای خود مطرح کنید و سوالاتی را از خود بپرسید که هدف شما از طراحی یک سایت چیست ؟ چه نوع سایتی را لازم دارید ؟ موضوع و محتوا سایت شما باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ مخاطبان و کاربران شما چه کسانی هستند و نیاز هایشان چیست؟ برای همه این سوال ها باید پاسخی را برای خود آماده کنید و سپس برای داشتن وبسایت اقدام کنید.

جهانی فکر کنید

آیا می دانستید که ۳۰ % از جمعیت جهان را کاربران اینترنت تشکیل می دهند; و به طور میانگین افراد ۱۶ساعت در ماه در اینترنت سیر می کنند; و یا آیا می دانید که ۴.۷ میلیارد سرچ در گوگل انجام می شود; شما می توانید با وب سایت هر چیزی را بفروش برسانید. به طور مثال محصولات, سرویس ها و مهارت ها و ایده ها و استعدادهایتان و…

داشتن وبسایت مقرون به صرفه است

دومین ویژگی وب سایت داشتن این است که مقرون به صرفه است زیرا شما فضا و انرژی کمتری می گذارید به نسبت وقتی که یک مغازه دارید. به این صورت هم در زمان و هم در هزینه های دیگر صرفه جویی می کنید. و همیشه و همه جا در کسب و کارتان کنترل دارید.

پیشنهاد حامد نجفی
تفاوت دامنه Com و net 

بهترین محصولاتتان را به نمایش بگذارید

شما می توانید تمام اطلاعات محصول یا خدماتتان را در یک پلتفرم قرار دهید; و مشتری می تواند کاملا با آن محصول و یا خدمات شما آشنا و اطلاعات کامل را دریافت نماید; و سپس دست به انتخاب بزند. و یک فرصت خیلی خوبی است تا اگر شما محصول منحصر به فردی اگر دارید آن را جهانی کنید.

دسترسی آسان

مشتریان می توانند هر ساعتی به وب سایت شما سر بزنند; و از شما محصول یا خدمات را دریافت کنند و به این صورت مشتریان بیشتری را جذب خود خواهید کرد.

اعتبار بیشتری کسب کنید

با داشتن یک وب سایت این امکان برای شما فراهم می شود که رقیبان را تحت تاثیر کار خود قرار دهید; و از آنان پیشی گرفته و اعتبار و ارزش بیشتری را کسب کنید; برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقالات زیر رجوع کنید.

داشتن یک وب سایت چه تاثیری در موفقیت برند تجاری شما خواهد داشت؟

اعتبار در کسب و کار اینترنتی به چه عامل هایی بستگی دارد؟

چگونه یک وب سایت موفق و درآمد زایی داشته باشیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بلاگ