آموزش نصب وردپرس در لوکال هاست

بازگشت به بلاگ

آموزش نصب وردپرس در لوکال هاست

این مطلب رو دوست داشتید؟

در آموزش نصب وردپرس، هدف ما ارائه یک آموزش جامع وردپرس برای مبتدیان و کاربران پیشرفته است. امروز می خواهیم نحوه نصب وردپرس در لوکال هاست توضیح دهیم.

آموزش نصب وردپرس در لوکال هاست

در این آموزش توضیح خواهیم داد که چگونه وردپرس را به راحتی در کامپیوتر خود نصب کنید. و قبل از آنکه سایت خود را راه اندازی کنید در لوکال هاست به طور کامل همه ی تغییرات و چیزهایی که میخواهید را در آن انجام می دهید.

به عبارت ساده با دیدن این ویدیو شما می توانید یک سایت را به طور آزمایشی در کامپیوتر خود طراحی کنید.

نصب وردپرس در لوکال هاست مناسب اشخاصی است که می خواهند قبل از آنکه سایتی را آنلاین طراحی کنند. به طور آزمایشی آن را در کامپیوتر خود امتحان کنند. تا اگر افزونه یا قالبی یا جایی از سایت را خراب کردند. و یا اشتباهی چیزی را حذف و نصب کردند. مشکل خاصی پیش نیاید.

آموزش نصب وردپرس در local host

گام اول: رفتن به سایت http://xampp.org

گام دوم: نصب و اجرای XAMPP

گام سوم: فایل فشرده وردپرس را در کامپیوتر خود EXTRACT  کنید. (در صورت نداشتن فایل از سایت وردپرس آن را دانلود کنید. )

گام چهارم: با وارد کردن رمز کاربری و ورود خود وارد صفحه لوکال هاست خود می شوید.

ما مراحل آموزش نصب وردپرس را به طور خلاصه بیان کردیم شما می توانید با دیدن فیلم آموزش زیر را با تمام جزییات مشاهده کنید.

 

حال که روش نصب وردپرس را یاد گرفتید. نوبت آموزش نصب افزونه ها در وردپرس است. . به شما پیشنهاد می کنیم که  آموزش ویدیویی روشهای نصب افزونه در وردپرس را مشاهده کنید.

پیشنهاد حامد نجفی
تاریخچه وردپرس از 2003 تا 2018

شاید خیلی از افراد با نحوه فعال سازی افزونه ها آشنایی داشته باشند. اما در غیر فعال کردن افزونه ها مشکل داشته باشند. و بخواهند که روش غیر فعال کردن افزونه های وردپرس را یاد بگیرند. توصیه می کنیم که   آموزش غیرفعال سازی افزونه های وردپرس مشاهده کنید. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بلاگ