چگونه از توییتر ترافیک بگیریم؟ تاثیر twitter بر سئو

چگونه از توییتر ترافیک بگیریم؟ تاثیر twitter بر سئو

آنچه در این مقاله میخوانید

در این مقاله راهکارهایی را به شما پیشنهاد می کنیم که با حساب توییتر کسب وکار خود را ارتقا دهید.حساب توییتری هنوز در حال افزایش است، به صاحبان کسب و کار اجازه می دهد تا خود و کسب و کار خود را ارتقاء دهند. حساب توییتر شما همچنین می تواند تاثیر مثبتی بر رتبه بندی کسب و کار شما در نتایج موتور جستجو داشته باشد.

استفاده از حساب توییتر برای بهبود سئو سایت

 نام حساب کاربری مناسب را انتخاب کنید

نام حساب توییتر شما در URL شما نشان داده می شود.اطمینان حاصل کنید از کلمه هایی استفاده می کنید که بیشترین جستجو را دارد . کلمات کلیدی مهم خود را در توییت خود اضافه کنید، زیرا آنها توسط موتورهای جستجو برداشته خواهند شد. از ابزار AdWords می توانید برای این کار استفاده کنید.

حساب توییتر

قرار دادن آیکن حساب توییتر خود درسایتتان

اطمینان حاصل کنید که مردم می توانند حساب توییتری شما را پیدا می کنند. یک لوگو توییتر را در وب سایت خود اضافه کنید.

ایجاد لینک به توییتر

از تکنیک های پیوند ساختن برای افزایش اعتبار حساب توییتر خود و ترافیک ارجاعی ورودی استفاده کنید.

اشتراک گذاری

صفحات وب سایت خود را در حساب توییتر خود به اشتراک بگذارید. لینک های مربوطه و با کیفیت بالا را به وب سایت های دیگر نیز اضافه کنید.

 هشتگ ها

به خاطر داشته باشید که هشتگها نقش کلیدواژه های در توییتر را بازی می کنند. آنها قابلیت جستجوی شما را بهبود می بخشد و به افراد کمک می کند مطالب شما را پیدا کنند.

 بنابراین، کلمات کلیدی ضروری خود را به هشتگ تغییر دهید، زیرا به لطف آنها، هر یک از توییت های شما در جستجوی برای یک موضوع خاص و در Feed Trends توییتر ظاهر می شود.

 بهینه سازی پروفایل توییتر

بهینه سازی پروفایل به شما امکان جستجوی طولانی مدت را می دهد. نگه داشتن نام کاربری و ادغام در همه کانال های اجتماعی خود با نام تجاری و وب سایت خود، قابلیت جستجو را به حداکثر می رساند.

پروفایل های اجتماعی خود را در نتایج جستجو وارد کنید

پروفایل های اجتماعی مورد نظر خود را مانند گوگل ,توییتر, یا فیس بوک را به گوگل اضافه کنید و یک کد نشانه گذاری را به وب سایت خود اختصاص دهید.

امتیاز شما به این مقاله
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.