بازاریابان حرفه ای چه خصوصیاتی دارند؟

بازاریابان حرفه ای چه خصوصیاتی دارند؟

آنچه در این مقاله میخوانید

امروز می خواهیم نکته ها و رازهای را برای بازاریابان حرفه ای بیان کنیم. و مطمئن هستیم که همه ی این نکته ها برای کسانی که این حرفه را دنبال می کنند مفید و کاربردی خواهد بود. با ما همراه باشید تا در این زمینه کمی ریز بینانه تر به حرفه یتان نگاه کنید.

  • بازاریابان حرفه ای در کار خود جدیت دارند

به نظر خیلی از افراد شغل بازاریابی حرفه ای موقت و کم ارزش است که هیچ آینده شغلی ندارد. و دلیل اصلی کم بودن سرمایه لازم برای شروع این کار است. و تصور همه این است که شاید نتوان از آن درآمد زیادی را بدست آورد.

تصور اکثر آدمها این است که کاری موفق است که با سرمایه زیاد و ساختمان های مجهز و دفتر کار شیک شروع شود. اما در بازاریابی هیچ کدام از این ها نیاز اولیه نیست.

تنها داشتن یک لپ تاپ و اینترنت و یک تلفن همراه برای شروع این کار کافیست. اما تنها به شرطی که جدی گرفته شود. در واقع سرمایه اصلی بازاریابان داشتن عزت نفس است.

توصیه ما به شما این است که خود را در مقابل افراد ناآگاه از این حرفه ایزوله کنید و به آنان بی توجه باشید به کارتان عشق ورزیده و با تمام قوا آن را انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه بازاریابی حتما مقاله آخرین روشهای بازاریابی ۲۰۱۸ ما را مطالعه کنید.

  • بازاریابان حرفه ای به محصول یا خدماتی که می فروشند ایمان دارند

انتقال حس ایمان و باور به مشتری برای خرید محصول شما منجر به خرید مشتری می شود. در اعماق وجود خودتان اول باور کنید که محصولی که می خواهید بفروشید بهترین است. با این کار انرژی غیر قابل وصفی را بدست خواهید آورد که 100 % شما را موفق خواهد کرد.

در واقع همه چیز به کلام و شیوه ی گفتگو شما با دیگران بستگی دارد.

  • بازاریابان موفق برای یادگیری وقت کافی اختصاص می دهند

برای انجام هر کاری باید آن را یاد گرفت و تجربه کرد.بنابراین با شرکت در سمینارها و دوره های آموزشی یا حتی با خواند همین مطلب ما فعالیت خود را حرفه ای تر کنید. آموختن هر چه زیاد باشد باز هم کم است. پس یادگیری و یادگیری و یادگیری را همیشه جزء برنامه های خود قرار دهید.

  • بازاریابان موفق انتظارات بلند مدت از سودآوری در فروش دارند

کسانی که به حرفه بازاریابی به چشم یک برنامه کوتاه مدت نگاه می کنند اغلب به دنبال کسب پول و خالی کردن جیب مشتری هستند. اما بازاریابان حرفه ای این طور نیستند آنها وفاداری و تعهد سرلوحه کارشان است و به دنبال اشخاصی هستند که واقعا به محصول آنها نیاز دارندو فروختن به هر قیمتی برای آنها بی معنیست.

  • بازاریابان حرفه ای اهداف قوی دارند

همه انسانها در زندگی اهدافی دارند اما چند نفر را می شناسید که به تمام اهدافشان رسیده باشند؟
بازاریابان موفق اهداف قوی دارند یعنی یک موتور محرک بسیار قوی در وجودشان است آنها را به سمت اهدافشان هدایت می کند.
برای اینکه هدفتان را قوی کنید باید ذهنیت تان را مثبت کنید. و در ذهن خود بارها بارها به چیزی که به دنبالش هستید فکر کنید و تجسم کنید که به آن رسیده اید.

بازاریابان حرفه ای هدف دارند و می دانند که به کجا می روند. آنها متفاوت هستند از 95% بقیه مردم می اندیشند.

  • بازاریابان حرفه ای خود را مالک کار می دانند

برای اینکه در کارتان موفق شوید باید کار را برای خودتان بدانید و منتظر نباشید که صاحب کارتان یا کسی دیگه ای برای شما دستور دهد.
صبح زود از خواب بلند شوید و سریع دست به کار شوید و پای سختی های کارتان بیایستید و مطمئن باشید که موفقیت از آن شماست.

  • بازاریابان موفق و حرفه ای به تغذیه مناسب و ورزش روزانه توجه می کنند

شما این قسمت کمی بی ربط جلوه کند اما موضوع مهمی است. این موضوع را در قالب یک مثال و داستان توضیح می دهم.
به دو شطرنج باز قبل از شروع بازی غذا دادند. به اولی یک پرس لازانیا و به دومی یک پرس استیک گوشت با سبزیجات پخته و تازه و سالاد دادند. در سر میز بازی دومی بسیار سرحال و پر انرژی بازی می کرد اما اولی دچار بی حوصلگی و خواب آلودگی و کلافگی شده بود. او میلی به ادامه بازی نداشت و بازی را باخت. روز دوم غذای بازیکنان جابه جا کردند و نتیجه مجددا تکرار شد.

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.