وردپرس چیست؟ چگونه آن را آموزش ببینیم؟

وردپرس چیست؟ چگونه آن را آموزش ببینیم؟

آنچه در این مقاله میخوانید

با آموزش وردپرس می توانید دنیای خودتان را متحول کنید. شما می توانید با آموزش وردپرس در شرکت و یا سازمانی که کار می کنید از این آموزش استفاده کرده و خیلی سریع در کارتان پیشرفت کنید. و یا می توانید با آموزش وردپرس کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید و برای خودتان کار کنید.

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای سایت‌ها و وبلاگ‌ها می‌باشد. وردپرس در ابتدا تنها یک سیستم رایگان وبلاگ نویسی بود که امکانات خوبی را در اختیار وبلاگ نویسان قرار می‌داد و سپس به صورت یک CMS یا نرم‌افزار کدباز برای مدیریت محتوای سایت‌ها معرفی شد.

وردپرس با زبان برنامه‌نویسی PHP نوشته شده و توسط MySQL پشتیبانی می‌شود. همچنین نسخه‌ای برای PostgreSQL نیز موجود می‌باشد این سیستم کاملاً رایگان و متن باز است. وردپرس در ادامه راه پروژهٔ موفق b۲ است که در سال ۲۰۰۳ شکل گرفت.

نام وردپرس را کریستیان اِسلِک، دوست مت مولنوگ (توسعه‌دهندهٔ اصلی وردپرس) پیش نهاد و از آن روز وردپرس با سرعت و پیشرفتی قابل ملاحظه تبدیل به معروف‌ترین و پرکاربردترین ابزار ساخت وبلاگ و سایت بر روی هاست شده‌است.

امروزه افرادی زیادی در سمینارها و دوره های آموزش وردپرس ثبت نام می کنند. زیرا که می دانند فقط با آموزش است که می توان در این دنیا بزرگ تجارت دوام آورد و پیشرفت کرد.

شما هم نیز اگر نگرشتان نسبت به آموزش عوض کنید و بدانید آموزش وردپرس یک هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. که شما با این آموزش می توانیدشاهد موفقیت های زیادی در این زمینه باشید.

“گوان ژونگ فیسلوف چینی در قرن هفتم میلادی می گوید: اگر برای یکسال؛ برنامه ریزی می کنید دانه ای بکارید؛ اگر برای ده سال برنامه ریزی می کنید درختی بکارید؛ اما اگر برای صد سال آینده برنامه ریزی می کنید مردم آموزش دهید.”

 

اگر عاشق یاد گرفتن وردپرس باشید…

  • هیچ کس یک شبه وردپرس را یاد نمی گیرد. یک ضرب المثل معروف ” دیگی که زود به جوش بیاید زود هم سرد می شود.پ
  • هیچ راز و رمزی برای آموزش وردپرس سریع وجود ندارد؛ در ضمن هیچ راه میان بری نیست. اگر با رفتن راه میانبر موفق شدید مطمئن باشید که دوام چندانی نخواهد داشت.

همان گونه که مواد غذایی به آرامی در کنارهم به غذای خوشمزه تبدیل می شوند. در کسب مهارت نیز به همین صورت است شما باید با صبر و حوصله به کارتان و آموزشهایی که می بینید بیفزاید. هر چه آموزش ها گسترتر و بیشتر باشد موفقیت شما افزایش خواهد یافت.

اگر شما عاشق آموزش وردپرس باشید ما به شما کمک خواهیم کرد که به راحتی این مهارت موردنیاز را کسب کنید.

 

آموزش وردپرس

 

نکته آخر

شما برای کسب مهارت در زمینه وردپرس بایستی در حوزه های گوناگون نیز به کسب دانش بپردازید. با مطالعه کتابهای بازاریابی؛ کسب و کارهای اینترنتی؛ مشتری مداری؛ تبلیغات دانش افزایی کنید. و با کنار هم قرار دادن این قطعات کوچک پازل تصویر موفقیت خود را خواهید دید.
اگر می خواهید زندگی عالی داشته باشید از همین الان شروع کنید و دنیای تجاری خود را بسازید؛ چشمانتان را ببندید و به رفتن به بالاترین قله ها فکر کنید.

 

4.2/5 - (5 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.