نمایش فیلدهای سفارشی و اختصاصی در وردپرس

نمایش فیلدهای سفارشی و اختصاصی در وردپرس

آنچه در این مقاله میخوانید

آیا می خواهید فیلدهای سفارشی و اختصاصی خارج از حلقه را در وردپرس نمایش دهید؟ به طور معمول، فیلد سفارشی در داخل حلقه وردپرس همراه با دیگر مطالب، ارسال و نمایش داده می شود. در این مقاله، ما به شما نحوه نمایش فیلدهای سفارشی خارج از حلقه در وردپرس را نشان خواهیم داد.

فیلدهای سفارشی در وردپرس
فیلدهای سفارشی در وردپرس

فیلدهای سفارشی در وردپرس چیست؟

فیلدهای سفارشی به شما این امکان را می دهد که متاداده های اضافی را در پست های وردپرس خود اضافه کنید و سپس آن ها را همراه با محتوای پست خود نمایش دهید. شما می توانید فیلد سفارشی را به سادگی با فعال کردن زمینه های متداول متاباکس تحت گزینه های صفحه نمایش را اضافه کنید. شما همچنین می توانید متاباکس های سفارشی در وردپرس ایجاد کنید تا فیلد سفارشی با یک رابط کاربری بهتر داشته باشید.

فیلدهای سفارشی
فیلدهای سفارشی

از آنجا که فیلدهای سفارشی ، متاداده را به پست ها اضافه می کنند ، می توانند به راحتی در داخل حلقه وردپرس به همراه سایر مطالب پست نمایش داده شوند. با این حال ، گاهی اوقات ممکن است بخواهید آنها را خارج از حلقه نمایش دهید. به عنوان مثال ، در یک ابزارک نوار کناری. در این حالت نیاز به راه حل متفاوت خواهد بود. به این ترتیب، اجازه دهید ببینیم چطور به راحتی فیلدهای سفارشی خارج از حلقه در وردپرس نمایش داده می شود.

نمایش داده های فیلد سفارشی خارج از حلقه در وردپرس

فیلدهای سفارشی در پانلی در زیر صفحه ویرایش یک پست جدید یا موجود در وردپرس نمایش داده می شود. این پنل به طور پیش فرض خاموش است. برای اطمینان از روشن بودن زمینه های سفارشی ، “تنظیمات صفحه” را در بالای صفحه انتخاب کرده و سپس “زمینه های دلخواه” را از لیست گزینه ها انتخاب کنید.

فعال سازی فیلدهای سفارشی

به جای نشان دادن داده های فیلد سفارشی خارج از حلقه، ما در واقع نشان خواهیم داد که چگونه از چندین حلقه در قالب های وردپرس خود بدون تاثیر بر حلقه اصلی استفاده کنید.

روش اول

این مقاله به شما این امکان را می دهد که کد خود را به فایل های قالب وردپرس اضافه کنید. شما باید کد زیر را به فایل های قالب خود اضافه کنید، جایی که می خواهید اطلاعات فیلدهای سفارشی را در وردپرس نمایش دهید.

<?php
global $wp_query;
$postid = $wp_query->post->ID;
echo get_post_meta($postid, ‘Your-Custom-Field’, true);
wp_reset_query();
?>

این کد متغیر wp_query$ را بارگذاری می کند تا شناسه پست را دریافت کند. بعد از آن، از تابع ()get_post_meta  برای جمع آوری و خروجی داده های فیلد سفارشی استفاده می کند.فراموش نکنید که ‘Your-Custom-Field’ را با فیلد سفارشی واقعی خود تغییر دهید.

شما می توانید کد را با توجه به نیازهای خود سفارشی کنید. شما همچنین می توانید از سایر استدلال های query برای جمع آوری و نمایش اطلاعات فیلدهای سفارشی و اختصاصی خود برای پست ها و صفحات مختلف استفاده کنید.

روش دوم

بیایید نگاهی به مثال دیگری بیاندازیم. این یکی از کلاس WP_Query را استفاده می کند که یک راه بسیار بهتر و انعطاف پذیر برای استفاده از حلقه های متعدد در فایل های قالب وردپرس شما است.شما می توانید این کد را قالب اصلی خود یا قالب فرزند بدون هیچ مشکلی اضافه کنید.

$args = array (
// Post or Page ID
‘p’ => 231,
);
// The Query
$the_query = new WP_Query( $args );
// The Loop
if ( $the_query->have_posts() ) {
while ( $the_query->have_posts() ) {
$the_query->the_post();
echo get_post_meta( get_the_ID(), ‘Mood’, true);
}
/* Restore original Post Data */
wp_reset_postdata();
} else {
echo ‘Nothing found’;
}

به سادگی این کد را به قالبی که در آن می خواهید فیلدهای سفارشی را در آن نشان دهید اضافه کنید. فراموش نکنید که Mood را با نام فیلد سفارشی خود و شناسه پست خود را با پست یا شناسه صفحه خود جایگزین کنید.

خروجی فیلدهای سفارشی
خروجی فیلدهای سفارشی

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا نحوه نمایش فیلد سفارشی و اختصاصی خارج از حلقه در وردپرس را بیاموزید.

5/5 - (2 امتیاز)
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.