آموزش ایجاد صفحه تماس با ما در المنتور(جلسه 10)

آموزش ایجاد صفحه تماس با ما در المنتور(جلسه 10)

آنچه در این مقاله میخوانید

سلام به همه ی دوستداران المنتور

صفحه تماس با ما یکی از مهم ترین بخش های یک سایت که طراحان سایت به این بخش ارزش زیادی قائل هستند. چرا که مشتریان برای ارتباط با ما و استفاده از خدمات شرکت به این صفحه رجوع می کنند.

اگر صفحه ارتباط با ما وب سایتمان کارایی و زیبایی لازم را نداشته باشد شاید اصلا قید ارتباط را بزنند و از سایت خارج شوند. در این ویدیو آموزشی هدف من این است که شما را با ساختن یک صفحه تماس ساده و کارآمد آشنا کنم. البته با این آموزش هم میتوانید صفحه ارتباط با ما خود را طراحی کنید و هر لینک و دکمه ای را که نیاز دارید نیز بسازید.

 

خلاصه مراحل کار ساخت صفحه ارتباط با ما با المنتور

  1. برای ساخت لینک ها و دکمه ها ابتدا باید یک قسمت را به عنوان ارتباط با ما یا هر قسمتی را که می خواهید بسازید ، مثلا یک قسمت به نام تماس با ما بسازید بر روی این دکمه کلیک کنید ، سپس از گزینه تنظیمات روی قسمت پیوند بر روی url تماس کلیک کنید.
  2. مجددا بر روی url تماس کلیک کنید ، نوع آن را تلفن انتخاب کنید سپس در گزینه پایین آن شماره تلفن خود را وارد کنید ، به روز رسانی را بزنید . در این صورت مخاطب شما با کلیک بر روی این قسمت می تواند به راحتی با شما تماس بگیرد.
  3. می توانید قسمت دیگری با عنوان شبکه های اجتماعی یا هر قسمتی را که می خواهید بسازید ، سپس برای ساخت آن بر روی آیکن شبکه های اجتماعی کلیک کنید تا وارد تنظیمات آن شوید ، در قسمت بعد بر روی پیوند سپس اقدامات ، url تماس ، کلیک کنید.
  4. در قسمت تنظیمات نوع آن را بر روی پیام رسان قرار دهید . در قسمت پایین آن نیز نام کاربری پیام رسان خود را وارد کنید تا مخاطبان بتوانند از طریق این پیام رسان ها با شما ارتباط برقرار کنند.

 

آیا می توانم نقشه گوگل مپ و ویز را در صفحه ارتباط با ما درج کنم ؟

 

به راحتی می توانید قسمت Waze ،گوگل مپ یا … در صفحه تان ایجاد کنید و آدرس محل کار تان را در آن وارد کنید.

1. بر روی برچسب های پویا کلیک می کنید ، بر روی گزینه اقدامات ، گزینه url تماس کلیک کنید، در این قسمت نوع آن را روی ویز یا هر گزینه ای که آیکن آن را انتخاب کرده اید بگذارید ، و در قسمت موقعیت آدرس محل کار خود را وارد کنید تا مخاطبان به راحتی لوکیشن و محل کار شما را پیدا کنند تا با شما در ارتباط باشند.

 

چگونه آدرس شبکه های اجتماعی را در صفحه ام قرار بدهم؟

 

می توانید قسمت های دیگری با عنوان : درج ویدیو از Youtube، تماس از طریق اسکایپ، ارسال ایمیل و… ایجاد کنید .به این صورت که بر روی برچسب های پویا کلیک می کنید، سپس در گزینه اقدامات ، روی گزینه url تماس کلیک کنید، در این قسمت نوع آن را به طور مثال روی اسکایپ می گذاریم.

در قسمت پایین آن نام کاربری خودتان را وارد کنید ، یک گزینه دیگر نیز در پایین به نام عمل دارد که آن را می توانید روی گزینه ی :
تماس، چت،نمایش پروفایل، افزودن به مخاطبین، یا ارسال ویس میل ، تقویم گوگل و… را بگذارید . سپس به روز رسانی کنید تا مخاطبانتان به راحتی بتوانند شما را پیدا کنند.

 

چگونه ایمیلم را در صفحه تماس با ما قرار بدهم؟

 

وارد قسمت برچسب پویا شوید در بخش اقدامات ؛ گزینه url تماس را انتخاب کنید و نوع آن را ایمیل بگذارید. در بخش ایمیل قسمت پایین آن آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
در بخش ایمیل ساز المنتور می توانید عنوان و پیغام های را که میخواهید در ایمیل به صورت پیش فرض باشند را به راحتی می توانید وارد کنید. در آخر هم به روی دکمه به روز رسانی کلیک می کنید و تغییرات تان را مشاهده می کنید.

 

4.5/5 - (2 امتیاز)

4 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.