8 شغل آنلاین برای پزشکانی که به دنبال درآمد بیشتر هستند

8 شغل آنلاین برای پزشکانی که به دنبال درآمد بیشتر هستند

آنچه در این مقاله میخوانید

در این مقاله قصد داریم با معرفی 8 شغل آنلاین برای پزشکان این باور را که پزشکان نمیتوانند شغل آنلاین داشته باشند, از بین ببریم. با ما همراه باشید.

مشاغل آنلاین برای گروه های شغلی مثل پزشکان در ابتدا غیرقابل باور به نظر می رسد. زیرا این قبیل حرفه ها که فعالیت هایشان را به طور سنتی انجام می دهند واقعاً در صنعت کار در خانه و کار آنلاین مناسب نیستند.

اولین سوالی که برای آنلاین کردن این مشاغل پیش می آید این است که یک پزشک چگونه قادر به درمان یک بیمار است وقتی حتی نمیتواند صورت او را ببیند؟
شاید غافلگیر شوید وقتی بدانید بسیاری از پزشکان و دانشجویان پزشکی و سایر افرادی که در زمینه های مرتبط با پزشکی فعالیت میکنند, به صورت آنلاین در این رشته مشغول فعالیت هستند و از این راه کسب درآمد میکنند.
در اینجا قصد داریم شغل پزشکی را معرفی کنیم که به طور کامل به صورت آنلاین و از راه دور قابلیت اجرا دارند.

شغل آنلاین برای پزشکان

یکی از مزیت های مشاغل آنلاین برای پزشکان کاهش برخی استرس ها است.

در این شرایط شما میتوانید مدیریت بیشتری بر زمان خود داشته باشید و گاهی بخش زیادی از زمان شما کاهش پیدا خواهد کرد.

1. Teledoctor( پزشک تلفنی)

برای فعالیت آنلاین و از راه دور پزشکان , بهترین پیشنهاد, گزینه ی تماس تصویری با پزشک است.با استفاده از این روش مشکل عدم ارتباط چهره به چهره تا حد خوبی کاهش پیدا میکند.

این نکته را در نظر بگیرید که امور پزشکی از این روش تنها محدود به بیماری های جزئی و بیماری هایی که قبلاً تشخیص داده شده اند, استفاده می شود

و درمان باقی بیماری ها کماکان به صورت سنتی و حضوری در مطب میسر است تا درمانی قطعی برای آن از سوی پزشک تجویز شود.

امکان ویزیت بیمار از راه دور نیز علاوه بر پزشکان , برای روانپزشکان نیز ممکن خواهد بود.و در شرایطی آنها میتوانند از این طریق حتی درمان مناسب را تجویز کنند.

2. مدیر پزشکی

8 شغل آنلاین برای پزشکان که به دنبال درآمد اضافی هستند
8 شغل آنلاین برای پزشکان که به دنبال درآمد اضافی هستند

این شغل شامل انبوهی از وظایف مانند مدیریت تیمی از پزشکان ، نظارت بر آزمایشات پزشکی و کمک به استخدام یا آموزش کارمندان جدید و غیره است.

اگر به دنبال شغلی آنلاین در زمینه ی پزشکی هستید ،

اما نوعی نقش مدیریتی را ترجیح می دهید، فرصت های ارائه شده توسط شرکت هایی که در این زمینه فعالیت میکنند. موقعیت های خوبی را برای شما فراهم میکنند.

3. مشاور تحقیق و توسعه

اگر عاشق تحقیق و توسعه علوم پزشکی هستید ، می توانید فرصت های شغلی کار آنلاین را از شرکت های دارویی ، آزمایشگاه ها و سایر کارفرمایان مشابه داشته باشید.

4. مشاوره را به صورت آنلاین ارائه دهید

اگر هیچ کدام از مشاغلی که تا به این جا پیشنهاد دادیم مورد علاقه ی شما برای فعالیت نیست.می توانید مشاوره خود را بصورت آنلاین انجام دهید.

جالب است بدانید در آمریکا شرکت های شخص ثالث , بستری را برای استفاده بهتر پزشکان (و بیمارانشان) ایجاد می کنند.

 

1

Lybrate

این یک برنامه برای تلفن همراه است .که هدف آن مراقبت های بهداشتی است که در آن به پزشکان این امکان داده می شود تا برنامه ای ایجاد کرده و هر تعداد بیمار را که میتوانند, پذیرش کنند. بیماران این امکان را دارند که مستقیماً از شما سوال کنند ، اما این که این پاسخگویی رایگان باشد یا با  هزینه همراه باشد .به شما بستگی دارد.

2

MDLive

این شرکت نیز خدمات مشاوره پزشکی به صورت آنلاین را به بیماران ارائه می دهد و پزشکان و سایر متخصصان پزشکی از راه دور و به صورت آنلاین به بیماران خدمت رسانی میکنند. کافی است به یک برنامه iOS یا Android دسترسی داشته باشید. در صورت نیاز مشاوره خود را در آنجا ارائه خواهید داد. پرداخت در این برنامه بصورت ماهانه خواهد بود.

3

SERMO

این شبکه اجتماعی مختص پزشکان است و دارای بیش از 800000 پزشک معتبر به عنوان عضو است.این شبکه فضای اختصاصی را در اختیار پزشکان قرار داه است تا ، به نظرسنجی های بهداشتی پاسخ دهند.ضمن اینکه برای این کار به آنها پول پرداخت میکند.

 

 5. رادیولوژیست ها

  •  رادیولوژیست ها پزشکانی هستند که با استفاده از روش های تصویربرداری پزشکی مانند اشعه ایکس ، سی تی اسکن (اسکن توموگرافی کامپیوتری) ، ام آر آی (تصویربرداری با تشدید مغناطیسی) ، سونوگرافی ، پزشکی هسته ای یا PET (تشخیص پوزیترون) در تشخیص و درمان بیماران آسیب دیده ,فعالیت میکنند.
  •  شرکت هایی مانند vRad، Inc حتی پای رادیولوژیست ها را هم در فضای آنلاین باز کرده است و با عدم حضور در مطلب و مراکز پزشکی از دانش و تجربیات پزشکی آنها برای ارائه خدمات  رادیولوژی استفاده میکنند.

6. توسط متولیان بیمه استخدام شوید

شما به عنوان یک پزشک ، می توانید در تشخیص بیماری ، داروهای تجویز شده ، درمان توصیه شده و سایر جزئیات سوابق پزشکی بیمار برای شرکت های بیمه ایی بسیار کمک کننده باشید.

شرکت های بیمه پزشکانی مانند شما را استخدام می کنند تا سوابق بیماران را بررسی کرده و ارزیابی کنند .که آیا داروهای پزشکی یا درمان تجویز شده از نظر پزشکی ضروری هستندیا خیر؟

 

شما با استفاده از تخصص و تجربه ای که در این زمینه کسب کرده اید میتوانید در زمینه های مرتبط با بیمه اطلاعات بیمار را تایید یا رد کنید.

7. آموزش آنلاین برای پزشکان

8 شغل آنلاین برای پزشکان که به دنبال درآمد اضافی هستند
8 شغل آنلاین برای پزشکان که به دنبال درآمد اضافی هستند

اگر اشتیاق به تدریس دارید و زمان لازم برای این کار را داری. می توانید آنچه را می دانید آموزش دهید و از این راه نیز کسب درآمد کنید.

امروزه فرصت های آموزشی زیادی وجود دارد و درآمدهای متفاوتی نیز برای این کار وجود دارد .از درآمدهای متغیر تا ماهانه و ثابت.

شما میتوانید در هریک از حیطه های زیر فعالیت کنید:

  •  به عنوان مربی استخدام شوید – شرکت هایی مانند Hippo نیازمند پزشکانی هستند که مراقبت های فوری و اطفال را آموزش دهند.
  •  نوشتن یک دوره – با نوشتن یک دوره آنلاین از دانش پزشکی و تخصص خود استفاده کنید. اگر به خوبی نوشته شود و به درستی تبلیغ شود ، می توانید از این دوره درآمد کسب کنید.
  •  کتاب بنویسید .از صحبت کردن در مورد موارد شخصی که شما اداره کرده اید گرفته ، تا داستان هایی از بیماران در بستر مرگ آنها تجربه کرده اید, موضوع هایی هستند که شما میتوانید برای شروع ارائه دهید. این موضوع کاملاً به خود شما بستگی دارد و شما می توانید امروز آن را با ابزارهای مدرنی که به راحتی در دسترس هستند منتشر کنید.

 

برای مطالعه ی بیشتر در زمینه ی نویسندگی, پیشنهاد ما مطالعه ی مقاله ی عادت‌های خاص نویسندگان مشهور و سرشناس است.

8. وبلاگ

8 شغل آنلاین برای پزشکان که به دنبال درآمد اضافی هستند
8 شغل آنلاین برای پزشکان که به دنبال درآمد اضافی هستند

این وبلاگ می تواند یک نوع مجله باشد ، جایی که شما می توانید افکار ، احساسات خود را درباره یک روز پر استرس به اشتراک بگذارید.

این فعالیت می تواند آموزشی باشد ، جایی که می توانید مباحثی را که اخیراً آموخته اید و می خواهید بقیه نیز از آن مطلع شوند, به اشتراک بگذارید.

در صورتی که شما داستان های زندگی بیمار را هنگام جنگ با انواع بیماری ها به اشتراک می گذارید, میتواند برای بسیاری الهام بخش باشد.
یا هرچیزی که بخواهید را میتوانید در سایت تان رائه دهید وبه اشتراک بگذارید.

اگر قصد ایجاد یک سایت و شروع فعالیت آنلاین را دارید باید این کار را به یک تیم قابل اعتماد و متعهد در کار بسپارید.

 

ما در تیم افق وب در کنار تمام مهارت ها و توانایی هایی که هریک از اعضا دارا میباشند. تعهد را اصل اولیه ی کار خود قرار داده ایم و آماده ایم تا در این زمینه به شما عزیزان خدمت رسانی کنیم.

برای مشاوره با ما در تماس باشید.

نظراتتان را درباره ی این مقاله و هرآنچه که در این مقاله گفته نشد اما به ذهن شما میرسد با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: www.ivetriedthat.com

5/5 - (1 امتیاز)
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.