7 ایده‌ی ناب برای تبدیل شده به یک خیاط آنلاین

7 ایده‌ی ناب برای تبدیل شده به یک خیاط آنلاین

آنچه در این مقاله میخوانید

اگر در زمینه ی طراحی لباس و یا خیاطی فعالیت میکنید تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه میتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید و در بستر آنلاین شروع به فعالیت کنید؟ در ادامه ی این مقاله قصد داریم به شما بیاموزیم تا چگونه  کسب و کار خیاطی خود را به فضای آنلاین منتقل کنید و به یک خیاط آنلاین تبدیل شوید.
قبل از اینکه در مورد جزییات فعالیت در این حوزه ایده هایی را مطرح کنیم لازم است تا بستر اولیه ی را فراهم کنید این بستر اولیه راه اندازی و طراحی یک سایت است.
این روزها تمامی مشاغل نیاز به یک وب سایت دارند تا بتوانند کسب و کار خود را توسعه دهند و از تکنولوژی و پیشرفت های آن عقب نمانند.
شما نیز به عنوان یک طراح لباس و یا خیاط باید قدم های اولیه برای راه اندازی یک وب سایت خیاطی را بردارید و سپس برای رونق کار خود از این طریق تلاش کنید.

چگونه یک وب سایت راه اندازی کنیم؟

برای راه اندازی سایت خیاطی خود دو راه پیش روی شما خواهد بود.
راه اول اینکه طراحی سایت خود را به افق وب و یا هر شرکت طراحی سایت مورد اعتماد خود بسپارید و در زمان مشخص سایت خود را آماده تحویل بگیرید.
در این روش شما ابتدا امکانات مورد نیاز خود را برای گروه طراحی مطرح می کنید. این گروه شروع به طراحی سایت شما خواهد کرد و در نهایت سایت شما بارگذاری میشود. در این روش لازم نیست شما اطلاعاتی تخصصی و جزیی از طراحی بدانید.

پیشنهاد می کنیم نگاهی به مقاله  هزینه طراحی سایت وردپرسی چقدر است؟ بیندازید.

راه حل دوم مختص افرادی است که آشنایی خوبی با کامپیوتر و کارهای این چنینی دارند. این افراد میتوانند با استفاده از آموزش های افق وب خود برای طراحی سایت اقدام کنند.
در این روش هزینه های طراحی سایت تا حد زیادی پایین خواهد آمد و به نوعی صرفه جویی خواهد شد اما به دلیل اینکه تجربه ای در زمینه ی طراحی سایت ندارید ممکن است در حل برخی مسائل با مشکل رو به رو شوید.

1. تدریس خیاطی

7 ایده‌ی ناب برای تبدیل شده به یک خیاط آنلاین
تدریس

اگر عاشق خیاطی هستید ، چرا این اشتیاق را با دیگران در میان نمی گذارید؟
یکی از راه هایی که میتواند منبع درامد خوبی برای شما به عنوان یک خیاط باشد تدریس است.
میتوانید برای سطوح مختلف کارآموزان و مشتاقان خیاطی ویدیوها و مقالات و آموزش هایی آماده کنید و آن را در وب سایت خود بارگزاری کنید.
اگر قبلا تجربه ای در زمینه ی تدریس حضوری داشته باشید این تجربه میتواند به شما کمک کند و از شما یه معلم حرفه ای برای آموزش خیاطی بسازد.

2. فروش محصولات مرتبط

وب سایت خیاطی شما میتواند به صورت یک سایت فروشگاهی نیز فعالیت کند. به این صورت که شما میتوانید محصولات مرتبط با خیاطی مانند پارچه, لوازم جانبی و … را در وب سایت خود به فروش برسانید.
در کنار فروش لوازم جانبی خیاطی میتوانید به فروش کارهای خود نیز بپردازید و یا حتی به صورت اینترنتی سفارش دریافت کنید.

3. همکاری با سایر مشاغل

برای اینکه وب سایت شما به صورت همه جانبه فعالیت کند میتوانید با سایر مشاغل مرتبط با خیاطی نیز همکاری کنید.
این همکاری میتواند معرفی کسب و کار آنها و یا اختصاص دادن بخشی از وب سایت شما به آنها باشد. یا حتی میتوانید محصولات آنها را در وب سایت خود به فروش برسانید.یکی از مزیت های این کار این است که بازدید وب سایت شما افزایش خواهد یافت و مخاطبان بیشتری با شما آشنا خواهند شد. این قبیل مخاطبان مشتریان بالقوه ی شما هستند که باید برای جذب حداکثری آنها تلاش کنید.

چه مشاغلی مرتبط با شغل خیاطی هستند؟

  1. پارچه فروشی ها
  2. خرازی ها
  3. طراح ها
  4. و…

برای مطالعه ی بیشتربه مقاله ی با این ۵ روش یک طراح لباس میتواند در خانه کسب درآمد کند نگاهی بیندازید.

4. طراح و خیاط آنلاین

7 ایده‌ی ناب برای تبدیل شده به یک خیاط آنلاین
طراح و خیاط آنلاین

اگر علاوه بر خیاطی به طراحی لباس نیز میپردازید بهتر است از طریق وب سایت خود به طراحی لباس بپردازید.
افراد بسیاری هستند که چیز زیادی از طراحی نمی دانند و برای یک طرح اولیه مبالغ خوبی پرداخت میکنند. علاوه بر این میتوانید با طراحی های خوب و بی نقص برای همکاری با کمپانی های بزرگ قدم بردارید.
در صورتی که طراحی های شما خاص و منحصر به فرد باشد کمپانی های طراحی لباس حاضر هستند برای آن هزینه های خوبی بپردازند.

5. لباس کودکان

یکی از بازارهای هدف خود را فعالیت برای کودکان در نظر بگیرید. طراحی و خیاطی لباس برای کودکان یکی از جذاب ترین و زیبا ترین فعالیت هایی است که میتوانید در وب سایت خود برای آن تلاش کنید.
ضمن اینکه کار برای کودکان محدودیت های کمتری خواهید داشت و میتوانید خلاقیت بیشتری در این زمینه به خرج دهید.

6. فروش الگوهای خیاطی

اگر جنبه های فنی طراحی الگو را به خوبی میدانید ، نیازی نیست تا برای تبدیل کردن آن به یک لباس و فروش آن وقت بگذارید. میتوانید در سایت خیاطی خود بخشی را برای فروش و ارائه ی الگوها اختصاص دهید یا حتی برای آن سفارش دریافت کنید.

7. خیاط آنلاین گروه های نمایشی و تئاتر شوید

7 ایده‌ی ناب برای تبدیل شده به یک خیاط آنلاین
خیاط آنلاین گروه های نمایشی

یکی از زمینه های فعالیتی که بسیار جذاب خواهد بود و میتوانید در آن به موفقیت برسید, طراحی و دوخت لباس گروه های نمایشی و تئاتری است.
این کار جدای از تنوع بالایی که دارد میتواند تبلیغ خوبی برای شما باشد و نام شما را به عنوان طراحی لباس مطرح کند. مشخصات و نام گروه هایی که با آنها فعالیت میکنید را به عنوان فعالیت های در حال انجام در سایت خود اطلاع رسانی کنید.

به عنوان یک طراح دوخت و یا یک خیاط کدام یک از موارد ذکر شده در این مقاله برای شما مفید تر خواهد بود؟ نظرات و پیشنهاد های خود را با ما در میان بگذارید.

 

منبع: www.wunderlabel.com

5/5 - (1 امتیاز)
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.