5 روش برای کسب درآمد از مهارت های زبان

5 روش برای کسب درآمد از مهارت های زبان

آنچه در این مقاله میخوانید

در این مقاله قصد داریم شما را با چند روش آشنا کنیم تا بتوانید از مهارت های زبان خود کسب درآمد کنید. با ما همراه باشید حتی اگر فقط با یک زبان آشنایی دارید!!

در حال حاضر به چند زبان صحبت می کنید؟ به زبان دیگری مسلط هستید؟ آشنایی شما با سایر زبان ها در چه سطحی است؟ اگر به یک یا چند زبان غیر از زبان مادری خود تسلط یا آشنایی دارید باید بدانید که چند قدم از بقیه جلوتر هستید.
تا چه اندازه مهارت های زبان خود را میشناسید؟ آیا تا به حال پیش آمده بخواهید و یا حتی فکر کنید که از مهارت های زبان خود کسب درآمد کنید؟

طبیعی است که اگر به چند زبان مسلط باشید در این کار موفق تر خواهید بود اما داشتن مهارت های زبان قوی تنها معیار برای کسب درآمد در این مقاله است و نه تعداد زبان هایی که شما بر آن تسلط دارید.

راه های کسب درآمد ازمهارت های زبان

در اینجا بهترین روش هایی که میتوانید با استفاده از آنها کسب درآمد کنید را بیان میکنیم. همین امروز شروع به فعالیت کنید و بررسی کنید که کدام یک بهترین گزینه برای شماست؛

1.گفتگو کنید

5 روش برای کسب درآمد از مهارت های زبان
گفتگو کنید

اگر قبلا در مدارس یا آموزشگاه به تحصیل زبان دیگری پرداخته باشید میدانید که گفتگو در یادگیری زبان بسیار تاثیر گذار است. این قبیل مکالمه ها میتواند شامل گپ زدن در مورد موضوعات مختلف و روزمره باشد که انتخاب موضوع کاملا در دست شماست.

افرادی هستند که برای تقویت زبان خود از راه مکالمه نیاز به مهارت مکالمه ی شما دارند. پس میتوانید برای مکالمه با این افراد داوطلب شوید و در ازای هر گفتگو مبلغی را دریافت کنید.

برای این کار باید تبلیغ کنید و به معرفی مهارت های خود بپردازید. به این صورت که؛

  •  نقاط قوت خود را تبلیغ کنید؛ اگر بومی زبانی هستید که قصد دارید از آن کسب درآمد کنید یا تجربه تدریس دارید ، در تبلیغاتتان به مردم بگویید!
  •  در جای مناسب قرار بگیرید؛ کار خود را در محیطهایی که حس میکنید بیشتر نیاز به مهارت شما دارند تبلیغ کنید. برای مسافران توریستی و تجاری ، واژگان پزشکی ، اصطلاحات فنی ، عبارات مربوط به دانشجویان یا طرفداران ورزش و … .
  •  از لهجه خود استفاده کنید – اختلافات منطقه ای می تواند چالش برانگیزترین جنبه یک زبان باشد ، بنابراین اگر لهجه ای دارید ، بیشترین استفاده را از آن ببرید.

حتما لازم نیست برای گفتگو با دانش آموز خود حضوری فعالیت کنید. میتوانید از امکانات آنلاین نیز استفاده کنید و کلاس مکالمه ی خود را به صورت آنلاین برگزار کنید. از نرم افزار ها و شبکه های اجتماعی رایگان استفاده کنید . اکثر برنامه های پیام رسان به شما امکان می دهند سبک تعامل خود را متفاوت کنید, از چت ویدیویی برای نقش آفرینی و تمرین گفتاری نیز کمک بگیرید.

2. منابع زبان ایجاد کنید

تقاضای منابع یادگیری زبان ، از کتابهای درسی و آزمونها گرفته تا داستان ها و پادکست ها همیشه از طرف دانش آموزان وجود دارد. پس تنها راه کسب درآمد تدریس نیست به تولید منابع فکر کنید.

داستان ها کوتاه بنویسید, از کلمات و اصطلاحات اساسی همراه با ترجمه استفاده کنید. برای گسترش این کار باید برای هر سطحی دسته بندی های مختلف داشته باشید تا تمام مخاطبان را بتوانید جذب کنید.

با مهارت های زبان خود یک وب سایت راه اندازی کنید!!

راه اندازی یک وب سایت بهترین ایده است. در صورتی که یک وب سایت داشته باشید میتوانید کتابهای خود را به صورت صوتی یا دیجیتال منتشر کنید و آن را برای دسترسی راحت تر در وب سایت خود قرار دهید.

5 روش برای کسب درآمد از مهارت های زبان
یک وب سایت راه اندازی کنید!!

یا با تولید پادکست ها و یا حتی مقاله نویسی سبب افزایش بازدیدکنندگان سایت خود میشوید. با افزایش بازدید کننده ها درخواست ها برای تبلیغ نیز بالا خواهد رفت و به این ترتیب شما میتوانید درآمدی داشته باشید.

شما همچنین می توانید یادداشت های گرامری ، لیست آوازها ، دروس صوتی و هر چیز دیگری که علاقه دارید را در وب سایت خود قرار دهید یا حتی بفروشید.

اگر قصد راه اندازی یک وب سایت را دارید به مقاله ی برای راه اندازی سایت چه مراحلی را باید انجام داد؟ نگاهی بیندازید.

3. فیلم ها و ویدیو ها

موضوعات بسیاری وجود دارد که میتوانید با کمی خلاقیت ویدیوهایی درباره ی آنها تهیه کنید و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
یا کاری که این روزها بسیاری از آموزش دهندگان زبان انجام میدهند این است که در ویدیوهای آموزشی بریده ای از فیلم های انگلیسی زبان را قرار میدهند که متناسب با همان مطلب است این کار بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

بسیاری از شبکه های اجتماعی متناسب با بازدیدها مبلغی را به صاحب صفحه پرداخت میکنند که میتواند با افزایش فعالیت های شما افزایش پیدا کند و یک منبع خوب کسب درآمد باشد.

در کنار محتوای تولیدی خود میتوانید تبلیغ کنید یا با پیوند دادن به کتاب ها ، برنامه ها یا محصولات درآمد داشته باشید.

4. راهنمای تور شوید

اگر علاقه مند به سفر و معاشرت با افراد جدید هستید، راهنمای تور بهترین گزینه برای شماست.
برای اینکار کافی است علاوه بر مکالمه ی روزمره و عامیانه کمی هم در مورد محلی که قرار به بازدید از آن دارید اطلاعات کسب کنید تا بتوانید یک راهنمای موفق باشید.اگر به زبانهای دیگری هم آشنایی داشته باشید این موضوع سبب موفقیت بیشتر شما خواهد شد.

5.به عنوان مترجم کار کنید

برای افرادی که علاقه مند به مطالعه هستند تبدیل شدن به یک مترجم بهترین گزینه است.شروع به ترجمه ی مقالات و کتابها کنید.

ترجمه کتاب

با یک مترجم آشنا شوید و به پاتوق های معمول آنها سری بزنید. از تجربه های آنها و اطلاعاتی که در اختیار شما قرار میدهند نهایت استفاده را بکنیدو سعی کنید در کار خود این موضوعات را لحاظ کنید.
تبلیغ کنید در وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی و هر محیطی که فکر میکنید مشتری های بالقوه ی شما در آن فعالیت میکنند باید تبلیغ کنید تا دیده شوید و سفارش بگیرید.

ترجمه برای مشاغل

مشاغلی که با دنیا تعامل دارند برای نوشتن دستورالعمل های مونتاژ و تبلیغات برای بازارهای خارجی تا مدیریت صفحه های مجازی خود به مترجم ها نیاز دارند.
لیستی از این شرکت ها تهیه کنید و با هر کدام تماس بگیرید و یا رزومه ی خود را برای انها بفرستید.

چگونه با مهارت های زبان خود مستقل کار کنیم؟

5 روش برای کسب درآمد از مهارت های زبان
چگونه مستقل کار کنیم؟

برای اینکه بتوانید مستقل کار کنید بهتر است ابتدا و قبل از هر کاری خوب فکر کنید و تمام ابعاد را در نظر بگیرید. باید بدانید قصد دارید چه نوع فعالیتی را شروع کنید و هدف خود را مشخص کنید.

یک طرح تجاری تهیه کنید. لازم نیست خیلی پیچیده باشد, فقط شامل آنچه قصد ارائه ی آن را دارید و برآوردی از هزینه ها باشد.

خدمات خود را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید. به این فکر کنید که مشتریان شما بیشتر از کدام کانالها و صفحات استفاده می کنند. بهتر است در ابتدا وقت خود را صرف شناسایی این موارد کنید و بعد شروع به فعالیت کنید.

 

منبع:  www.savethestudent.org

5/5 - (1 امتیاز)
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.