چرا جراحان زیبایی به وب سایت نیاز دارند؟

چرا جراحان زیبایی به وب سایت نیاز دارند؟

آنچه در این مقاله میخوانید

به نظر شما چند بار پیش خواهد آمد یک بیمار بالقوه به طور تصادفی وارد مطب شما شود, بروشورها و پوسترها و تبلیغات شما را ببیند و برای عمل مورد نیازش به شما مراجعه کند؟اگر جوابتان به این سوال ” به ندرت” یا ” هیچ وقت ” است. اصلا جای تعجبی ندارد, زیرا این روزها کسی برای تحقیق در مورد جراحان زیبایی مطب به مطب جستجو نمیکند تا تبلیغات آنها را ببیند و با بیماران آنها صحبت کند.
در دوره ای که زندگی دیجیتال به سرعت در حال گسترش است, کاربران برای تحقیق و بررسی هر موضوعی ابتدا در مرورگرها جستجو میکنند. درصورتی که جراحان مورد نظر وب سایت داشته باشند, کاربران میتوانند به راحتی از خدمات آنها مطلع شوند.

معرفی جراحان و آشنایی با خدماتی که ارائه میدهند تنها یکی از مزایای راه اندازی و طراحی یک وب سایت برای آنها است.در ادامه ی این مقاله دلایل ضرورت راه اندازی یک سایت برای جراحان را مطرح میکنیم.

در این عصر ، وب سایت شما به عنوان ویترین فروشگاه شما عمل می کند
چرا داشتن یک وب سایت بسیار جذاب است و ما برای راه اندازی آن در هر شغلی اصرار میکنیم؟
زیرا بیماران بالقوه ای که از وب سایت بازدید می کنند از قبل می دانند که چه می خواهند و با تحقیق به دنبال انتخاب بهترین گزینه و تصمیم گیری هستند.
این یعنی شما به وب سایتی نیاز دارید تا اولین تاثیر را بر بیمارانی بگذارید که به دنبال دریافت خدمات زیبایی هستند.

 

ضرورت راه اندازی یک وب سایت برای جراحان زیبایی

یک وب سایت اطلاعات لازم برای انتخاب جراح زیبایی را به کاربران که همان بیماران بالقوه هستند, ارائه می دهد.

بسیاری از کاربرانی که از وب سایت شما بازدید می کنند از قبل برای انجام جراحی زیبایی خود تصمیم قطعی گرفته اند ، اما می خواهند در مورد کلینیک جراحان ، مدارک ، روش ها ، هزینه ها و هر چیز دیگری که برای تصمیم گیری نیاز دارند بیشتر بدانند.

چرا جراحان زیبایی به وب سایت نیاز دارند؟
ضرورت راه اندازی یک وب سایت برای جراحان زیبایی

اگر به عنوان عضوی از جامعه ی جراحان وب سایتی به احتمال زیاد درصد خوبی از بیماران را از دست خواهید داد، افرادی که میتوانند برای شما تبلیغ کنند و سبب افزایش مشتریان شما شوند.

به خاطر داشته باشید که تعداد بسیار کمی از بیماران از خدمات زیبایی آگاهی دارند.

اکثر بیماران فقط می خواهند بدانند که روشهای شما به چه درد آنها می خورد و آیا آنها برای برخی از روشها کاندیدای ایده آل محسوب می شوند یا نه؟

بعد از اینکه کاربران یا بیماران احتمالی اطلاعاتی را که در وب سایت شما قرار دارد جستجو و مطالعه کردند، با شما تماس می گیرند تا یک مشاوره را ترتیب دهند و جراحی زیبایی را پیش ببرند.

 

آیا داشتن یک وب سایت برای جذب بیشتر مخاطبان کافی است؟

 

پس از راه اندازی و طراحی یک وب سایت با استفاده از اصول بازاریابی و بهینه سازی میتوانید به جذب کاربران بپردازید و بیماران بالقوه را مجذوب خود کنید.

بعلاوه ، اکثر افراد با استفاده از دستگاه های تلفن همراه مانند رایانه لوحی و تلفن های هوشمند به مرور اینترنت می پردازند.

به این معنی که وب سایت شما باید در همه دستگاه ها آسان خوانده شود، پیمایش آن آسان و کاربر پسند باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ی ۱۰ حکم که برای موفقیت سایت تان واجب است  نگاهی بیندازید.

امکاناتی کهجراحان زیبایی میتوانند در سایت خود قرار دهند؛

  1.  بخش معرفی؛ که در این بخش به معرفی خود به عنوان پزشک متخصص در این زمینه میپردازید و از رزومه ی خود و سابقه و سالهای کاری خود اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار میدهید.
  2.  بخش تماس با ما؛ در این قسمت باید راه های ارتباطی مانند آدرس و شماره های تماس و شبکه های اجتماعی را در اختیار کاربر قرار دهید تا بتواند با شما در تماس باشد.
  3.  تصاویر؛ در صورت داشتن تصاویر قبل و بعد از جراحی زیبایی میتوانید در این بخش آن را برای کاربران به اشتراک بگذارید. کاری که بسیاری از سایتهای پزشکی این روزها انجام میدهند و در جذب کخاطب بسیار موثر بوده است.
  4.  اگر مطب هایی در مناطق مختلف شهر دارید باید در برگه ای جدا آدرس و شماره های تماس آنها را قرار دهید.

 

همکاری با یک شرکت بازاریابی برای طراحی وب سایت به شما این امکان را می دهد نام تجاری خود را دقیقاً همانطور که می خواهید تبلیغ کنید.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اهداف خود را برای آنها بیان کنید و به آن شرکت اجازه دهید در طراحی وب شما به گونه ای کار کنند که بیماران را به خود جذب کند.

تاثیر محتوا در جذب بیمار

تمام محتوای وب سایت شما باید به سادگی قابل فهم و به اندازه کافی جالب باشد تا بازدیدکنندگان را درگیر خود کند. از آنجا که جراحی زیبایی به منظور تقویت ظاهر جسمی و بهزیستی عاطفی فرد است ، مهم است که محتوای شما بدون توهین به بیماران احتمالی ، خوب و مثبت باشد.

استفاده از اصول بازاریابی / کمک گرفتن از متخصصین مراقبت های بهداشتی برای محتوای وب سایت/ دسترسی به نویسندگان باتجربه در زمینه ی جراحی زیبایی و … در تاثیر گذاری وب سایت شما برای جذب بیمارها بسیار موثر است.

چرا جراحان زیبایی به وب سایت نیاز دارند؟
محتوا

نویسنده ی مقالات وب سایت شما باید بداند که چگونه بنویسد تا از طریق عاطفی با بیماران ارتباط برقرار کند و در آنها حس امنیت و اطمینان ایجاد کند.

نویسندگانی که تجربه ای در این زمینه دارند می دانند که چگونه بنویسند تا بیماران احتمالی بتوانند پیام را کاملاً درک کنند. در واقع بیمارها نباید با مقاله ای روبه رو شوند که پر است از کلمات و اصطلاحات پزشکی که آنها چیزی از این اصطلاحات متوجه نمیشوند.

دلیل عدم موفقیت برخی از وب سایت های پزشکی نیز همین موضوع است. زیرا آنها برای اینکه موضوعات را به طور دقیق بررسی و اطلاع رسانی کنند, مقالات را به صورت تخصصی ارائه میدهند که این موضوع مخاطب عام و بیماری را که اطلاع چندانی از علم پزشکی ندارد گمراه میکند.

باید برای مقالات خود مخاطب تعریف کنید.اینکه برای بیمارانی که به دنبال اطلاعات عمومی بیشتر هستند, مقاله مینویسید یا قصد دارید مقاله ی شما مورد پسند داشنگاهیان قرار بگیرد.

 

منبع: www.agencyh.com

5/5 - (1 امتیاز)
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.