انتخاب قیمت توسط مشتری با Yith Woocommerce Name Your price

انتخاب قیمت توسط مشتری با Yith Woocommerce Name Your price

آنچه در این مقاله میخوانید

از کارهایی که در فروشگاه اینترنتی ممکن است برای مشتریان جالب باشد انتخاب قیمت توسط مشتری برای محصول است به این صورت که مشتری می تواند خود قیمتی را برای محصولی که ارائه داده اید مشخص کند. اما این ویژگی چه کاربردی دارد؟ ممکن است با خود بگویید این کار برای فروش ضرر محسوب می شود ، بله اما شما می توانید با به کارگیری درست و کاربردی از این ویژگی مشتریان بیشتری را به سمت فروشگاه جذب کنید.

این رویکرد فروش در سراسر جهان توسط بسیاری از فروشگاه های آنلاین استفاده می شود که از آن به عنوان ابزاری مناسب برای استفاده از یک استراتژی فروش جایگزین برای افزایش درآمد خود استفاده می کنند.

مثلا برای یک کتاب یا فایل موسیقی که رایگان است یا ارزش قیمتی کمتری دارد این کار را انجام دهید. علاقه مشتری نسبت به آن محصول باعث می شود تا مبلغ بیشتر از حد معمول بپردازد.

همچنین می توانید قیمت حداقل و حداکثر را پیشنهاد دهید تا مشتری مبلغی در این حدود را برای پرداخت در نظر بگیرد. افزونه ی Yith Woocommerce Name Your Price  این ویژگی را به فروشگاه ووکامرسی اضافه می کند.  در ادامه قصد داریم این افزونه ووکامرسی را معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

افزونه Yith Woocommerce Name Your Price

افزونه yith-woocommerce-name-your-price
انتخاب قیمت توسط مشتری

 

نصب افزونه

برای نصب این افزونه وارد پیشخوان وردپرس شده و اقدام به نصب و فعالسازی آن کنید.بعد از فعالسازی به منوی YITH گزینه ای با عنوان Name Your Price اضافه خواهد شد که با کلیک بر روی آن به تنظیمات افزونه ی انتخاب قیمت توسط مشتری وارد می شوید.

تنظیمات کلی

انتخاب قیمت توسط مشتری با yith-woocommerce-name-your-price
انتخاب قیمت توسط مشتری

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید این افزونه دارای دو تب تنظیمات است یک تب رایگان و دیگری پولی می باشد که ما به تب رایگان می پردازیم. با ورود به تنظیمات افزونه ی Yith Woocommerce Name Your Price می بینید که افزونه تنظیمات مختصری دارد و با انجام چند عمل ساده می توانید آن را فعال کنید.

Name Your Price” button text : متن مورد نظر (که برای مشتری قابل نمایش است) را وارد کنید تا توضیحات فیلد قیمت در صفحه فروشگاه برای مشتری نمایش داده شود.

Allow free purchase : با روشن کردن این مورد به مشتری اجازه این را می دهید که بدون وارد کردن هیچ قیمتی و رایگان محصول را خریداری کند.

پس از اعمال تغییرات, آنها را دخیره کنید.

فعال کردن انتخاب قیمت توسط مشتری

انتخاب قیمت توسط مشتری با yith-woocommerce-name-your-price
انتخاب قیمت توسط مشتری

برای فعال کردن قیمت انتخابی مشتری وارد محصولی که ایجاد کردید شوید و تیک Name Your Price را انتخاب کنید و سپس به روزرسانی را زده و تغییرات را ذخیره کنید.

با فعال کردن این مورد قیمت هایی که برای محصول در نظر گرفته ایم غیرفعال می شود.

شما می توانید یک یا چند محصول را به صورت باز یعنی انتخاب توسط مشتری قرار دهید تا مشتریان بتوانند مبلغی که می خواهند را پرداخت کنند.

 

انتخاب قیمت توسط مشتری با yith-woocommerce-name-your-price
انتخاب قیمت توسط مشتری با yith-woocommerce-name-your-price

 

با باز کردن محصولی که تیک قیمت انتخابی آن خورده شده می بینیم که به جای نمایش قیمت، یک فیلد ورودی برای وارد کردن قیمت پیشنهادی مشتری اضافه شده است. مشتری قیمت خود را در فیلد نوشته و آن را به سبد خرید اضافه می کند و ادامه ی خرید همانند خرید عادی صورت می گیرد.

 

جمع بندی

صاحبان فروشگاه های اینترنتی تمام تلاش خود را می کنند تا فروش محصولات فروشگاه را به بالاترین حد ممکن برسانند. پس استفاده از این افزونه یک راهکار مناسب در فروش محصولات است که  می توانند در اختیار داشته باشند.

در واقع میتوان نتیجه گرفت که در مواردی باید مطابق با خواست و نظر مشتری پیش رفت. انتخاب قیمت توسط مشتری و استفاده از این افزونه یکی از این موارد است که با آموزشی که در اختیارتان قرار دادیم به راحتی می توانید  برای جذب مشتریان بیشتر تلاش کنید و آنها را برای خرید تشویق کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.