۵ نکته کاربردی برای راه اندازی وب سایت

بازگشت به بلاگ

۵ نکته کاربردی برای راه اندازی وب سایت

این مطلب رو دوست داشتید؟

فرایند راه اندازی وب سایت می تواند یک تلاش دشوار باشد. چیزهایی است که می خواهید انجام دهید، اما زمان و منابع کافی ندارید.کافیست تنها به چیزهایی که در ذهنتان وجود دارد توجه کنید; و با این  راهنمایی که در این مقاله ذکر شده, یک وب سایت بدون دردسر را راه اندازی نمایید.

تمام حساب های رسانه های اجتماعی خود را از قبل دریافت کنید

امروزه شبکه های اجتماعی بیشترین محبوبیت را برای مردم دارند.و شما باید به این نکته توجه کنید.و قبل از راه اندازی وب سایت خود اول شبکه های اجتماعی خود را ایجاد کنید. حسابهای شبکه اجتماعی خود را در توییتر، فیس بوک، مای اسپیس و هر سایت دیگر که قصد دارید در آن شرکت کنید، تنظیم کنید.

به عنوان مثال، ما کانال تلگرامی خود را نزدیک به یک ماه قبل از راه اندازی سایت افق وب ایجاد کردیم.

محتوای سایتتان را حداقل از یک ماه قبل آماده کنید

مراحل اولیه یک وب سایت با بسیاری از وظایف پر شده است. یکی از کارهایی که شما می توانید انجام دهید این است که محتوای آماده برای انتشار داشته باشید تا بتوانید راه اندازی خود را با محتوای عالی پیگیری کنید. این امر باعث می شود که شما برای کارهایی دیگر که می خواهید بر روی سایت انجام دهید وقت کافی را داشته باشید.

وظایف خود را حداقل یک ماه پس از راه اندازی وب سایت برنامه ریزی کنید.

بدترین سوال پس از راه اندازی سایت، “حالا چه؟” شما نیاز به یک هدف روشن دارید; اگر شما برای راه اندازی وب سایت برنامه ریزی نکرده اید;  قبل از راه اندازی، شما باید دقیقا بدانید که چگونه می خواهید پس از آن ادامه دهید.

به عنوان مثال، در دستورالعمل طراحی سایت; لیستی از چیزهایی که میخواهیم در اختیار داشته باشیم.و  با داشتن محتوای آماده برای انتشار، ما قادر به تمرکز بر رشد سایت خواهیم بود.

راه اندازی وب سایت

 

جزئیات فنی را چک کنید

اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان اولیه شما بهترین تجربه را در هنگام ورود به سایت شما داشته باشند; بدین معنی است که همه چیز باید به درستی کار کند

مطمئن شوید که تمام لینک ها کار می کنند. اطمینان حاصل کنید که فرم های تماس; حساب های ایمیل; سیستم های نظری و سایر مواردی که کاربران شما با آن ارتباط برقرار می کنند، به درستی کار می کنند.

ارائه راه های آسان برای تماس با شما

هنگامی که شما برای اولین بار یک سایت را راه اندازی کردید; باید راههای برقراری ارتباط با شما را به راحتی به بازدیدکنندگان ارائه دهید; بازدید کنندگان شما در حال پیاده سازی اولیه هستند.و به همین ترتیب، آنها بسیارمهم خواهند بود; و به شما کمک خواهند کرد که چیزهایی را که ممکن است در سایت وجود دارد اشتباه است را درست کنید. همچنین پیشنهادهایی دهند که می توانید سایت را برای کاربران آینده بهبود دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بلاگ