وردپرس VIP چیست؟ چه مزایایی دارد؟

وردپرس VIP چیست؟ چه مزایایی دارد؟

آنچه در این مقاله میخوانید

وردپرس VIP یک سرویس میزبانی مدیریت شده که وبسایت های بزرگ از آن استفاده می کنند. در ادامه این موضوع را بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید.

وردپرس VIP چیست؟

وردپرس VIP مانند وردپرس اصلی یک پلتفرم است شما می توانید با آن سایت خود را راه اندازی کنید اما تفاوت اساسی که با وردپرس دارد این است وردپرس VIP برای سایت های مفید است که دارای هزارن صفحه و ترافیک بسیار بالا هستند استفاده می شود.

وردپرس VIP درسته که هزینه بسیار بالایی را دارد و همه افراد شاید از پس هزینه آن بر نیایند اما پلتفرم بسیار حرفه ای  دارای استانداردهای و پروسس های بسیار دقیق برنامه نویسی است.

موارد استفاده از وردپرس VIP

VIP یک برنامه میزبانی قدرتمند است که به طور خاص برای رسیدگی به حجم بالای ترافیک با عملکرد و امنیت بی نظیر طراحی شده است. و برای کسب و کارهای بسیار بزرگ و با حجم ترافیک بالا کارایی دارد. و هزینه های آن بسیار بالاست که قیمت طراحی آن از 5000 هزار دلار شروع می شود. فیس بوک نمونه سایتی است که با وردپرس VIP ساخته شده است.

مزایای وردپرس VIP

وردپرس VIPتقریبا تمامی نیاز یک مدیر وب سایت با بازدید میلیونی را تامین می کند و تمامی ابزار های مورد نیاز او را برای مدیریت سرور های وردپرس خود فراهم می سازد. در اینجا به برخی از مزایای وردپرس وی آی پی می پردازیم.

مدیریت کامل پلتفرم وردپرس

وردپرس وی آی پی فراتر از یک پلتفرم مدیریت سرور وردپرس می باشد. این پلتفرم مدیریت مانند یک تیم توسعه دهنده کامل برای محافظت از سایت شما می باشد بدون آنکه شما به صورت دستی کاری را انجام دهید. خدمات زیر جزو پلتفرم مدیریت وردپرس VIP است:

  • پشتیبان گیری خودکار ساعتی
  • امنیت فعال و اسکن
  • به روز رسانی خودکار برای نرم افزار اصلی
  • روند بررسی برای پلاگین های شخص ثالث و کد های سفارشی

برنامه ریزی و آموزش

سرویس وردپرس وی آی پی با برنامه ریزی و ایجاد استراتژی ها و ارزیابی برای سایت شما، کار خود را آغاز می کند. در طول این دوره، تیم WordPress.com VIP با تیم شما همکاری خواهد کرد تا نیاز ها و پیش نیاز های سایتتان را برطرف کند.

این تیم همچنین به شما کمک می کنند تا بتوانید موضوع طراحی وب سایت و انتخاب پلاگین های مناسب را برای سایت خود انتخاب کنید. اگر هم از قبل قالب سایتتان را بهمراه پلاگین ها راه اندازی کرده اید و جدیدا از سیستم وردپرس وی آی پی استفاده می کنید، تیم وردپرس وی آی پی تک تک کد های قالب وب سایتتان را بررسی می کنند و پلاگین های نصب شده بر روی سایتتان را ارزیابی می کنند تا مطمئن شوند وب سایت شما از کد های استاندارد و امنیتی برخوردار است.

در کل تیم وردپرس وی آی پی به شما و تیم شما آموزش خواهد داد که چگونه وب سایت خود را مدیریت کنید و یک محتوای قوی برای وب سایت خود ایجاد کنید و آن را گسترش دهید.

 

بهترین عملکرد و افزایش سرعت

پورت های میزبانی شده توسط وردپرس وی آی پی کاملا بهینه شده اند تا بهترین عملکرد وردپرس را ارائه دهند. در این شرایط، دیگر شما لازم نیست نگران کش سایت، CDN، بهینه سازی کد و یا پلاگین ها باشید.

پلتفرم وردپرس وی آی پی با یک شبکه تحویل 20 مرکز داده در سر تا سر جهان سر و کار دارد و همین امر باعث می شود کاربران وب سایت و بازدیدکنندگان با سریع ترین سرعت ممکن به سایت شما متصل شوند. همچنین این کار سبب ایجاد امنیت بیشتر و دفاع در برابر حملات DDOS می شود.

امنیت بالای وردپرس

همه وب سایت هایی که با سرویس وردپرس VIP پوشش داده شده اند، توسط زیرساخت های سفارشی سازی شده وردپرس وی آی پی محافظت می شوند و همین امر باعث می شود تا سایت شما در برابر انواع حملات هکری محافظت شود.

هر قطعه کد سفارشی سازی شده در وب سایت شما توسط تیم وردپرس وی آی پی بررسی می شوند تا یک لایه کد حفاظتی به آنها اضافه شود.

سرویس های جاییگزین برای وردپرس وی آی پی

گرچه شاید بیشتر شرکت ها فقط به مسئله هزینه وردپرس VIP توجه نکنند و نگران محدودیت هایی که در سر راهشان قرار می گیرد هستند. در این صورت، خوشبختانه با توجه به رشد وردپرس، بسیاری از میزبانی های سرور های وردپرس، می توانند جاییگزین سرویس وردپرس وی آی پی شوند. در ادامه ما برخی از آنها را به شما معرفی می کنیم.

WP Engine

سرویس WP Engine یکی از محبوب ترین سرویس های میزبانی سرور وردپرس می باشد که می تواند بهترین جایگزین برای وردپرس وی آی پی باشد و کاملا مناسب وب سایت های پردازدید است.

Liquid Web

لیکویید وب (Liquid Web) یکی دیگر از جایگزین های مناسب برای وردپرس وی آی پی می باشد که برند های بزرگی مانند موتورلا، رد بول و یونایتد وی را پوشش داده و از به آنها سرویس می دهد.

SiteGround

سایت گراوند (SireGround) نام برند دیگری از میزبانی های سرور وردپرس می باشد که به تازگی وارد بازار کار شده است و سرویس های بسیار خوبی را ارائه می دهد. سرویس های آنها در طول 24 ساعت روز 7 روز هفته پشتیبانی می شوند و اگر به دنبال جاییگزین خوب با قیمت مناسب تر نسبت به وردپرس وی آی پی هستید، سایت گراوند می تواند مناسب باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.