معرفی تلفن مجازی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

معرفی تلفن مجازی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

آنچه در این مقاله میخوانید

اضافه کردن یک سرویس تلفن مجازی می تواند به شما در مدیریت مخاطبین با مشتری کمک کند. در این مقاله، ما برخی از بهترین سرویسهای کسب و کار تلفن همراه را که می توانید با سایت وردپرسی خود استفاده کنید  را برای شما معرفی میکنیم.

چرا و چه هنگامی شما نیاز به یک سرویس تلفن مجازی دارید؟

سرویس تلفن مجازی

شما فقط می توانید شماره ثابت یا تلفن همراه خود را به سایت وردپرس خود اضافه کنید و از آن برای دریافت تماس های مشتری استفاده کنید.اما قرار دادن شماره موبایل حرفه شما را ممکن است به خطر بیندازد و آن طور که باید حرفه ای به نظر برسید این اتفاق نیفتد.

اضافه کردن یک سرویس تلفن مجازی می تواند مزایای زیادی را برای شما داشته باشد:

به راحتی می توان ب این ابزار مدت زمان تماس، زمان نگهداری، زمان صبر و.. را بررسی کرد.

می توان به طور همزمان یک شماره را در میان چندین کاربر به اشتراک گذاشت.

می توان در هر زمان تماس را برقرار نمایید.

می توان به راحتی کارکنان جدید را بدون تماس در یک تکنسین اضافه کنید.

می توانید به هر محلی که تمایل داردی آن را انتقال دهید. (برای این کار نیاز به این دارید که به اینترنت متصل شوید.)

اگر شما یک فروشگاه آنلاین یا یک وب سایت کسب و کار کوچک دارید،  اضافه کردن یک سرویس تلفن مجازی حرفه ای  می تواند کار شما را حرفه ای تر کند.

 Nextiva

سرویس تلفن مجازی

Nextiva یکی از بهترین سرویس تلفن های همراه است. دارای ویژگی های بسیار خوبی از جمله: پنل مدیریت ساده و راه اندازی سریع و قیمت مسیریابی تماس های پیشرفته، تماس تلفنی رایگان نامحدود، پست صوتی به ایمیل و متن، فکس آنلاین و غیره را دارا می باشد. خدمات تلفن VOIP Nextiva برای کسب و کارهای کوچک بسیار مناسب است.

پلتفرم Nextiva همچنین CRM، چت زنده، نظرسنجی های آنلاین، تجزیه و تحلیل تماس ها و راه حل های دیگر که به خوبی با سرویس تلفن کار می کند، ارائه می دهد. قیمت تلفن خدمات Nextiva در هر ماه از 19.95 دلار برای هر کاربر آغاز می شود.

 voipi.ir

سرویس ویپ، با همه ویژگی های شگفت انگیزی که دارد، به دلیل ارزانی در برقراری تماس، آوازه آن همه جا پیچیده شده است. ساختار ویپ بر مبنای زیرساخت شبکه و اینترنت می باشد و چون رد و بدل داده های صوتی در بستر پروتکل های اینترنتی ارزان تر از PSTN های مدار روشن است،ارزانی برقراری تماس را به همراه دارد.

تماس هایی که به جای شماره های تلفن، به آدرس های SIP متصل می شوند همچنان ارزان تر می باشند.تماس های بین المللی و دقایق رایگان هزینه های خیلی کمی را به ازای هر دقیقه در بر دارند.چه اطلاعاتی راجع به دانش پشت این تکنولوژی موجود باشد چه نباشد، متوجه این امر خواهید شد که میانگین هزینه ماهیانه تماس ورودی و خروجی سرویس های تلفن ویپ، به ازای هر کارمند،زیر 20 دلار می باشد.با استفاده از سیستم ویپ مناسب، در بخش های مختلف یک کسب و کار،دارنده ی آن کسب و کار قادر خواهد بود تا پس انداز های بیشتری داشته و از اتلاف بودجه در این مسیر بکاهد.

ساختمان های معین مانند انبارها، معمولا تماس های داخلی برقرار می کنند.دیگر ساختمان ها مانند دفاتر اداری،تماس های زیادی را دریافت و یا برقرار می نمایند.

RingCentral

سرویس تلفن مجازی

RingCentral یکی دیگر از خدمات تلفن محبوب برای کسب و کارهای بزرگ است. شامل تمام ویژگی های استاندارد از جمله انتقال تماس، شناسه تماس گیرنده، انتظار تماس و انتقال، به اشتراک گذاشتن یک خط در دستگاه های متعدد و کاربران، و.. می باشد.

علاوه برآن می توان جلسات ویدیویی را با آن به اشتراک گذاشت. RingCentral یک وب سایت مبتنی بر وب همراه است که باعث می شود شما به راحتی آن را راه اندازی و تماس های خود را برقرار نمایید.

قیمت آن نیز از 19.99 دلار در هر ماه برای هر کاربر آغاز می شود. که باید این مبلغ را سالانه پرداخت نمایید.

دفتر شما

دفتر شما» یک دفتر کار مجازی است. با خریداری سرویس های متنوع ما دیگر نیازی به اجاره دفتر کار و استخدام منشی ندارید. در یک جمله، کار ما انجام امور دفتری شما (پاسخگویی به تماسها، دریافت و ارسال فکس و ایمیل) از راه دور است.
خدمات «دفتر شما» به طور کلی به دو بخش تلفن گویا و منشی تقسیم بندی می شود که هر یک دارای امکانات متعددی هستند.

 GrassHopper

سرویس تلفن مجازی

GrassHopper شماره تلفن های مجازی را به سرویس تلفن VOIP ارائه می دهد و متاسب برای هر نوع کسب و کاری است. شماره تلفن مجازی به این معنی است که می تواند تماس ها را به هر شماره یا دستگاه انتقال دهد.

GrassHopper تمام ویژگی های استاندارد از جمله:  انتقال تماس، مسیریابی، انتظار، تماس با نگه داشتن موسیقی، پست صوتی برای ارسال ایمیل و موارد دیگر. را دارا می باشد. این ابزار مناسب برای تیم های از راه دور است، زیرا که  می توانید پسوندهای اضافه شده را از هر نقطه با استفاده از برنامه های تلفن همراه یا دسکتاپ آنها را وارد کرده و استفاده کنید.

 Phone.com

سرویس تلفن مجازی

Phone.com یک سرویس خوب برای خدمات تلفن همراه است. که دارای یک پانل مدیریت وب و مبتنی بر برنامه با ویژگی های سرویس تلفن استاندارد و همچنین دارای ویزگی از جمله:  انتقال تماس، مسیریابی تماس، شناسه تماس گیرنده، تماس تلفنی کنفرانس و … می باشد.

دارای دو نوع گزینه های قیمت گذاری در هر دقیقه و بدون محدودیت هستند. برنامه پرداخت در هر دقیقه از 12.99 دلار در هر ماه شروع می شود و برنامه های نامحدود از 22.99 دلار در هر ماه شروع می شود.

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.