چگونه تنها با ۵ نکته رتبه سایت خود را ارتقا دهیم؟

بازگشت به بلاگ

چگونه تنها با ۵ نکته رتبه سایت خود را ارتقا دهیم؟

این مطلب رو دوست داشتید؟

در این مقاله سعی بر آن بوده است; که نکاتی را برای افزایش رتبه سایت به شما معرفی کنیم و شما از آن استفاده نمایید. باماهمراه باشید.

نکاتی برای افزایش رتبه سایت

برگزیدن طراحی واکنشگرا

تقریبا ۱۰ درصد از همه ی ترافیک سایت برای ۱۰ ابزار دیجیتالی طبق مطالعاتی در ، ComScore’s 2015 US Digital Future in Focus study ، از دستگاه های موبایل می آید; طراحی واکنشگرا (RWD) باعث میشود  تا وب سایت شما به هر صفحه ی نمایشی وفق داده می شود ، دسکتاپ ، لپ تاپ ، اسمارت فون ها و تبلت ها به صورتی که تمامی خصوصیت ها و امکانات وب سایت شما در هر کدام از این دستگاه ها که شما استفاده می کنید قابل استفاده باشد.

رتبه سایت

طراحی ساده ای به دور از نویز ها داشته باشید

سال های گذشته طراحانی قابل ستایش بودند تا از انیمیشن های زیاد و همینطور از فلش ها استفاده می کردند ولی امروزه این گونه طراحی ها از رده خارج محسوب می شوند.

امروزه هرچقدر طراحی قابل فهم تر و تمیز تر باشه بیشتر مورد توجه قرار می گیرد . سعی کنید که بازدیدکنندگان سایت خودتون رو با محتوای سایتتون و پیشنهاد هایی که بهشون می کنید تحت تاثیر قرار بدید. بمباران کردن انها  با انیمیشن های بیهوده و همینطور فلش های زیاد نه تنها باعث اذیت و آزار آن ها می شود بلکه سرعت بارگذاری وب سایت شما را هم پایین می آورد.

مسیریابی را در طراحی هایتان ساده کنید

وقتی مشتریان به وب سایت شما سر می زنند نیاز دارند تا به هر چیزی که مدنظرشون هست ۳ثانیه ای پیدا کنند; اگر بیشتر از این طول بکشدانها از جست و جو خسته شده; یک سایت دیگر رو پیدا می کنند .

پیشنهاد حامد نجفی
6 راه برای سئو سازی کردن سایت وردپرس

مسیر یابی را در طراحی هایتان ساده بسازید; انتخاب های زیاد ممکن است مشتری ها و کاربران سایت رو خسته کند باید مسیری که می خواهید کاربران شما در وب سایت طی کنند; حتی تکمیل یک فرم ساده یا سر زدن به مکان خاصی را، به طور واضح مشخص کنید; ما وقتی ۱۵ صفحه ی وب سایت خود را به یک صفحه تبدیل کردیم; و مسیر هایی که باید در وب سایت شرکت ما طی می شد; خیلی واضح تر کردیم بازخورد خیلی خوبی گرفت.

راه های ارتباطی را اسان تر کنید

با این که شما ده تماس همیشه را بسیار خوبی برای ارتباط می باشد; خیلی از مشتریان تمایل دارند تا با شما از طریق وب سایتتون در ارتباط قرار بگیرند ;به خصوص زمانیکه برای سرویس ای که میخواهند در حال تحقیق هستند; آن ها نمیخواهند که مجبور به همکاری با شما بشوند ;فقط یک سری اطلاعات می خواهند که در اختیارشون قرار بدید ; برای مشتریانی که به این طریق می خواهند با شما در ارتباط باشند; تا اونجا که می تونید راه رو ساده کنید.

موارد مربوطه به شبکه های اجتماعی رو حذف کنید

زمانی که شبکه های اجتماعی خیلی مورد توجه بوده اند و همه مطالب مربوط به شبکه های اجتماعیشون را در وب سایت خودشون قرار می دادند امروزه کاربران شما اگر بخواهند از راه های مختلفی در شبکه های اجتماعی می توانند باشما ارتباط برقرار کنند. اینکه اخبار فیس بوک یا توییتر خودتان رو در سایت قرار بدهید فقط توجه کاربران رو از هدف اصلی دور می کنید .

پیشنهاد حامد نجفی
در طراحی سایت تصاویر چه اهمیتی دارند؟ سئو تصاویر سایت

آیکون های شبکه های اجتماعی را در پایین وب سایت یا در گوشه های سایت قرار بدید; تا به اکانت های خود در شبکه های اجتماعی لینک بشوند;اگر بازدید کنندگان سایت شما تمایل به اطلاع از کار شما در صفحه های اجتماعی هم داشتند.

می توانند با آن آیکون ها به صفحات شما هدایت شوند. هدف اصلی شما این است که کاربران فرم های موجود در سایت شما را تکمیل کنند و در اصل از محتوای سایت شما بهره ببرند ، آن ها نیازی به گشت و گذار در اخبار اجتماعی وب سایت شما ندارند.

نتیجه گیری

افزایش رتبه سایت در گوگل دارای روش های زیادی است و هر متخصص سئو سعی می کند که با استفاده از این روش ها، رتبه سایت خود را در گوگل افزایش دهد. موتور جستجو گوگل در واقع از متد های مختلفی برای تعیین اینکه کدام سایت ها در صفحه اول نشان داده شوند، استفاده می کنند. فرمول اصلی یک راز است که هیچ کسی از آن اطلاع ندارد اما روش هایی برای افزایش رتبه سایت در گوگل وجود دارد که با رعایت آن ها می تواند سایت خود را در صفحه اول قرار داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بلاگ