۴ نکته که در برچسب گذاری (tag) باید رعایت کنیم

۴ نکته که در برچسب گذاری (tag) باید رعایت کنیم

آنچه در این مقاله میخوانید

دسته بندی و برچسب گذاری هردو کاربردهای خود را در ارائه مطالب سایت یا و محتوا نویسی هستند. برای حفظ سادگی و دسترسی بهتر کاربران به مطالب سایت پیشنهاد می شود; که تعداد دسته ها را بیشتر از پنج عدد قرار ندهید. کاربران برای دسترسی به موضوع مشخصی در سایت شما از دسته ها استفاده می کنند و زیاد بودن تعداد انها باعث سردر گمی بازدید کنندگان می شود.

برچسب گذاری

اصول صحیح برچسب گذاری(Tag)

عنوان مطلب

از اشتباهات وبمستران یا که حتی سایت‌های بزرگی این اشتباه را به کررات مرتکب شده است; این است که عنوان نوشته را به صورت برچسب برای همان مطلب ثبت می‌کنند. این اشتباه باعث می‌شود بر روی سایت شما دو صفحه با متا تایتل و دسکریپشن تکراری ایجاد شود.

طول برچسب ها

یک قانون کلی است که برچسب باید کوتاه باشد و در مطالب فارسی حداکثر باید از ۳ کلمه استفاده شود. شما باید در چند عبارت کوتاه تمام موضوعاتی که به نوشته مربوط می شوند را بیان کنید.

تعداد برچسب ها

اصولا برچسب راهنمای مناسبی برای کاربران دریافتن مطالب مورد نظرشان در سایت شما است. با زیاد کردن تعداد آنها موجب سردرگمی کاربران می شود. موضوعاتی را برچسب نمایید که; نیاز کاربران است و کاربران به آن موضوع ها علاقه مند باشند. از برچسب های عمومی یا خیلی خاص در نوشته های خود استفاده نکنید; زیرا ممکن است که دیگر مطلبی مرتبط با ان موضوع نداشته باشید; و در اکثر مواقع این برچسب های خاص زیاد مورد توجه کاربران قرار نمی گیرد.

تفاوت برچسب با دسته

از دسته بندی های سایت به عنوان برچسب استفاده نکنید. دسته بندی ها مطالب را به بازدید کنندگان نشان می دهند. قرار دادن ان به عنوان برچسب تاثیر مثبتی بر سئو سایت شما نخواهد داشت. امروز سایت هایی را مشاهده می کنیم که در صفحات خود از تعداد زیادی برچسب استفاده کرده اند ودر گوگل رتبه خوبی را هم کسب کرده اند. این اطمینان را به شما می دهیم که رتبه بالا انها هیچ ربطی به تعداد زیاد برچسب در نوشته انها نبوده است.پیشنهاد می کنیم که به خوانندگان خود احترام بگذارید و از تکنیک های نادرست سئو استفاده نکنید.

برچسب گذاری
Share on twitter
توییت کردن این مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال این مقاله از طریق واتس اپ
Share on telegram
ارسال این مقاله از طریق تلگرام
Share on email
ایمیل کردن این مقاله برای یک دوست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *