کسب و کار خود را با وردپرس شروع کنیم

کسب و کار خود را با وردپرس شروع کنیم

آنچه در این مقاله میخوانید

روزانه تعداد زیادی کسب و کار اینترنتی در حال شکل گیری و راه اندازی است اما افرادی هستند که می خواهند وب سایت آنها از بقیه متمایز تر باشد و همچنین در شروع کار خود متفاوت حاضر شوند.

شاید این افراد از طراحی سایت و کد نویسی چیز زیادی را ندانند و سرمایه زیادی را هم ندارند تا این کار را به بقیه بسپارند حال راه حل چیست؟ چگونه این مشکلات را می توان حل کرد ما به شما در این مقاله خواهیم گفت چگونه این مشکلات را از سر راهتان بردارید و موفق شوید با ما همراه باشید.

شروع کسب و کار اینترنتی

برای شروع کسب و کار کوچک و راه اندازی یک سایت در شروع نیاز به هزینه های زیادی نیست شما می توانید از وردپرس که ابزاری قدرتمند و با امنیت بالاست استفاده کنید. تخصص ما آموزش وردپرس است پس در این رابطه نگرانی نداشته باشید ما به شما کمک می کنیم که در یک هفته وردپرس را فرابگیرید. بله درست متوجه شدید در عرض یک هفته زیرا که وردپرس نیازی به کد نویسی های پیچیده و سخت را ندارد و کار برای همه افراد امکان پذیر است. یکی از ویژگی های خیلی خوبی که وردپرس داراست رایگان بودن آن است.

شروع کسب و کار

وردپرس بهترین گزینه برای شروع کسب و کار

بارها درباره وردپرس و ویژگی های این سیستم با شما صحبت کرده ایم و راجب آن مقالات زیادی را برای شما نگارش کرده ایم. در این مقاله قصد داریم که به ویژگی های شروع کسب و کار با وردپرس بپردازیم.

چند سایت در یک سایت

شما می توانید برای شروع کار خود به جای آنکه یک سایت فروشگاهی و یا سایت وبلاگی برای خود تهیه و طراحی کنید با وردپرس همه ی سایت ها را در یک سایت قرار دهید. با این کار شما می توانید از خیلی از هزینه های احتمالی جلوگیری کنید و اصطلاحا با یک تیر دو نشان را بزنید زیرا که در شروع کسب و کار خود ممکن است آنچنان محصول یا مطالب زیادی را برای ارائه نداشته باشید و سایت شما فضای خالی زیادی را خواهد داشت با سیستم وردپرس این کار برای شما راحتتر خواهد بود.

چیدمان سایت طبق سلایق شخصی

یکی از ویژگی های دیگر وردپرس open source بودن آن است. اوپن سورس یعنی شما می توانید هر جور که مایلید قالب سایت خود را تغییر دهید و به انتخاب خودتان آن بچینید.

خیلی از قالب های رایگان وردپرس این ویژگی را دارند که سفارشی سازی شوند. اما شاید برای خیلی از افراد در شروع کسب و کار خود این کار سخت باشد و آموزشی را در این باره ندیده باشند. برای آنکه بتوانید قالبی را خریداری کنید که سفارشی سازی شده باشد و بتوانید با آن کار کنید از تیم ما مشاوره بگیرید ما انواع و اقسام قالب ها را طبق کارتان به شما معرفی می کنیم و آموزش آن را توسط ویدیو های آموزشی به شما خواهیم داد.

شروع کسب و کار

وردپرس قدیمی نمی شود

این مهمترین دلیل ماست می گوییم که وردپرس برای شروع کسب و کار بهترین گزینه است. وردپرس هر از چند گاهی هسته خود را به روزرسانی کرده و بسیاری از طراحان قالب های وردپرس قالب های خود را مرتبا به روز می کنند. پس این گزینه ای خوبی است برای شروع کار خود به این دلیل که در دنیای اینترنت که هر روز در حال تغییر است فقط می توان با سیستم های مانند وردپرس در این جا دوام آورد و کار خود را گسترش داد.

و یک مورد بسیار مهمتر این که با آپدیت شدن وردپرس امنیت سایت شما بالا خواهد رفت به این علت که احتمال اینکه مشکلات زیادی در نسخه های قبلی بوجود بیاید زیاد است و ممکن است افرادی از این ضعف ها و مشکل ها سوء استفاده کرده و شما را هک کنند.

سئو سازی سایت با وردپرس

یکی از دغدغه های افرادی که می خواهند کار خود را شروع کنند همین دیده شدن در گوگل و جایگاه خوب داشتن در آن است. وردپرس برای این مشکل هم راه حلی را درنظر گرفته و افزونه های زیادی را در این باره به رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده است.

نمونه ای که در ایران رایج است افزونه Yoast SEO که با نصب این افزونه به راحتی می توانید سایت و نوشته ها خود را سئو کنید. اگر نمی دانید که چگونه افزونه های را نصب کنید و یا مشکلی در مرحله نصب افزونه دارید می توانید به ویدیوی آموزشی که در این رابطه در سایت قرار داده ایم مراجعه کنید و آن را مشاهده کنید. این فیلم بسیار کاربردی و راحت بیان شده و تمام مشکلاتی که ممکن است در نصب افزونه برای شما رخ بدهد را توضیح داده است.

یادگیری راحت آن

اگر برای اولین بار هم به سراغ وردپرس بروید چه در نصب و چه در استفاده از آن به مشکل چندانی بر نخواهید خورد. استفاده از این سیستم مدیریت محتوا بسیار آسان بوده است و همین باعث افزایش محبوبیت آن در بین کاربران و پلتفرم های دیگر شده است.

تیم افق وب تخصصش طراحی سایت با وردپرس است و هر گونه آموزشی که در این رابطه را در اختیار افراد علاقمند خواهد داد. ما در مقاله ای یادگیری وردپرس در یک هفته برای شما نگارش کرده ایم تا آشنایی کامل با کار را با مطالعه آن بدست بیاورید. یادگیری وردپرس بسیار راحت است و همه می توانند از این پلتفرم استفاده کنند. ما پس از پنج سال آموزش مدوام وردپرس این اطمینان را به مشتریان خود می دهیم که با شرکت در کلاس های آموزشی ما 100% وردپرس را یادبگیرند و پس از آموزش ما کسب و کار خود را شروع کنند.

 

سخن آخر

اگر در فکر شروع کسب و کاری هستید و می خواهید که آن را با وردپرس راه اندازی کنید ما به شما تبریک می گوییم زیرا که سایت های بزرگی مانند ، Mashable، New York Times New سایت خود را با وردپرس شروع کرده اند و حال همان طور که می بینید موفق هم شده اند.

5/5 - (1 امتیاز)
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.