چگونه سایت خود را مدیریت کنیم؟ ده نکته برای مدیریت سایت

بازگشت به بلاگ

چگونه سایت خود را مدیریت کنیم؟ ده نکته برای مدیریت سایت

این مطلب رو دوست داشتید؟

مدیریت سایت در عین حالی که کاری بسیار شیک و کم زحمت به نظر می آید, اما کاری حساس, پر زحمت است که در شرایط حرفه ای واقعا نیاز به صرف وقت و توجه بسیاردارد. یک مدیر حرفه ای سایت باید نکته ها و اطلاعات زیادی برای کار خود بداند و در حین کار آنها را مورد استفاده قرار دهد.در ادامه ۱۰ نکته مفید برای مدیران سایت ها ارائه شده است که توصیه می کنیم برای مطالعه این ۱۰ نکته وقت صرف کنید.

برای مدیریت سایت خود چه کارهایی را باید انجام بدهیم؟

هدف از صفحه اصلی تشویق کاربران به کلیک کردن به صفحات و محتوای بعدی است. صفحه اصلی همیشه باید به روز رسانی کنید; اگر مطلبی یا رویدادی را نمی توانید هر لحظه به روز کنید آن را در صفحه اصلی قرار ندهید

ترتیب و نظم درونی را در سیستم گشت و گذار وب سایت خود رعایت کنید.

برای صرفه جویی در زمان دانلود از جداول مختلف رنگهای مختلف استفاده کنید. به جای آنکه از گرافیک های زیادی استفاده کنید.

از دکمه ها و تبلیغات بی جا در سایت خود استفاده نکنید. خاموش و روشن شدن و شلوغی آنها باعث خسته شدن کاربران شده و باعث می شود که سایت شما را ترک کنند.

وب سایت خود را به مرور زمان تغییر دهید و تنوع ایجاد کنید. با این کار از خسته شدن کاربران جلوگیری می کنید.

پاسخگویی به یادداشتها, پیام ها و یا ایمیل های مردم را هدف قرار دهید.

لینکهای لازم و متعدد در سایت خود قرار دهید ;وجود لینک متعلق به سایت رقبای شما به مصرف کننده نشان می دهد; که شما حاضرید برای اینکه به او کمک کنید هر کاری انجام دهید; و این کار در دراز مدت باعث موفقیت شما خواهد بود.

پیشنهاد حامد نجفی
آموزش غیرفعال سازی افزونه های وردپرس

در صورتی که می خواهید به قسمتی از تصویر یا صفحه شما نگاه بیشتری شود; سعی کنید از علائم و روش های اشاره به آن موضوع در صفحه استفاده نمایید.

مهمترین بخش از یک سایت خوب استفاده از سرویس میزبانی وب معتبر و بدون مشکل است; هاست شما باید بتواند با حداقل قطعی کار کند; و خودش را با تکنولوژی های روز آپدیت کند; تا بتواند کیفیت و امنیت سرویس خود را حفظ کند.

هر وب سایت حتما باید یک بخش فعال برای ارتباط با کاربران داشته باشد; این وظیفه به عهده صفحه تماس با ما می باشد. سعی کنید علاوه بر فرم تماس با ما، حتما شماره تماس، شماره فکس و آدرس دفتر یا شرکت خود را در این صفحه قرار دهید.

پیشنهاد میکنیم برای اینکه در زمینه مدیریت سایت حرفه ای شوید  مقالات زیر را هم مطالعه بفرمایید.

برای راه اندازی سایت چه مراحلی را باید انجام داد؟

۱۰ راه حل برای زمانی که وب سایت باز نمی شود؟

چگونه به یک طراح وب سایت تبدیل شویم؟

 

(1) دیدگاه

  • ۱۳ روش هوشمند برای افزایش نظرات کاربران | افزایش دیدگاه سایت| افق وب پاسخ

    […] مدیران سایت باید دیدگاه ها را همیشه مدیریت کنند تا اسپم ها نامربوط در وبلاگ های ما قرار نگیرد.دیدگاه هایی که هیچ چیزی به سایت شما اضافه نمی کند را پاک کنید زیرا این گونه دیدگاه هیچ کاربران شما را آزرده خواهد کرد. به طور مثال: مطالب عالی بود و واقعا استفاده کرده ایم. این یک دیدگاه بی تاثیر و اضافه است زیرا نه سوالی پرسیده می شود و نه اطلاعاتی را به کاربران داده است. […]

    مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ در ۲:۰۷ ب٫ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بلاگ