آموزش Import Export و ذخیره فایل در المنتور (جلسه 19)

آموزش Import Export و ذخیره فایل در المنتور (جلسه 19)

آنچه در این مقاله میخوانید

سلام به همه ی دوستداران المنتور

فایل‌ها و اطلاعات ما هر لحظه در معرض نابودی قرار دارند.این اتفاق ممکنه است در حالت های مختلفی برای شما رخ بدهد. با ذخیره نکردن اطلاعات، سوختن هارد سیستم، ویروسی شدن و … که در این صورت تمام زحمات تان به باد می رود.

ولی با استفاده از ذخیره سازی فایل ها ، می توانید به هر جایی از اطلاعات خود دسترسی داشته باشید و دیگر نگران بازیابی اطلاعات خود نباشید.

حتما سوالی که برای شما پیش می آید این است که حالا چطور باید ذخیره سازی اطلاعات سایت خود را انجام دهید؟ شما با استفاده از ویدیوی آموزشی و متن آموزشی زیر می توانید این کار را به راحتی با افزونه المنتور انجام بدهید با ما همراه باشید.

 

نحوه ذخیره کردن، خروجی گرفتن و وارد کردن فایل از المنتور

برای ذخیره فایل در المنتور ابتدا در قسمت پایین المنتور، در کنار دکمه به روز رسانی ، یعنی گزینه های ذخیره سازی را انتخاب کنید، بر روی ذخیره قالب کلیک کنید،نامی را برای قالب خود در المنتور انتخاب کنید و آن را ذخیره کنید، بر روی گزینه برون بری کلیک کنید و از آن یک کپی داشته باشید.

برای تست کردن این قالب دوباره به قسمت قالب ها می روید، یک قالب دیگر با نام صفحه یا هر قالبی به دلخواه خود می سازید و آن را ذخیره می کنید، بعد از ذخیره به یک صفحه هدایت می شوید که در بالای آن گزینه قالب های من وجود دارد روی آن کلیک می کنید.

کپی قالب ذخیره شده را در صفحه مورد نظر درج کنید که پیامی برای شما می آید که می گوید درون ریزی تمام تغییرات صفحه شما را از بین می برد می خواهید آن را تغییر دهید یا خیر که بله را می زنید. حالا می بینید که قالب ذخیره شده شما در این جا نمایش داده می شود که می توانید تغییرات لازم را نیز در آن ایجاد کنید.

 

4.3/5 - (3 امتیاز)

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.