سئو سایت تضمینی برای وردپرس و تمامی پلتفرم ها

سئو سایت تضمینی برای وردپرس و تمامی پلتفرم ها

آنچه در این مقاله میخوانید

برای سئو سایت کسب‌وکار خود تیم حرفه‌ای سئوی شرکت دانش بنیان نو آوران تارنماگستر با پیشینه ای درخشان، ابتدا خواسته ها و اهداف شما را خواهد شنید و سپس بر آن اساس، پیشنهادات خود را ارائه خواهد کرد.

سئو سایت حرفه ای به مجموعه تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی اطلاق می‌شود که برای بهینه‌سازی محتوا و ساختار وب‌سایت ها به منظور بهبود جایگاه آنها در نتایج جست‌وجوی موتورهای جست‌وجو استفاده می‌شود. برخی از مهم‌ترین جنبه‌های سئو به روز عبارتند از

 • محتوای با کیفیت و مفید: تولید محتوای مرتبط، جذاب و مفید برای کاربران که به دنبال اطلاعات خاصی هستند.
 • ساختار سایت مناسب: داشتن ساختار منطقی و قابل فهم برای موتورهای جست‌وجو و کاربران.
 • بهینه‌سازی موبایل: داشتن طراحی پاسخگو و بهینه‌سازی برای دستگاه‌های موبایل.
 • سرعت بارگذاری سریع: برخورداری از زمان بارگذاری سریع برای ارائه تجربه کاربری مطلوب.
 • لینک‌های مناسب و حذف موارد زائد: استفاده از لینک‌های مناسب و حذف لینک‌های اضافی.
 • امنیت و حریم خصوصی: رعایت استانداردها و پروتکل‌های امنیتی و رعایت حریم خصوصی کاربران.

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

روزانه افراد خیلی زیادی از گوگل سوال می پرسند و برای پیدا کردن جواب خود فقط روی نتایج صفحه ۱ گوگل یا بهتر است بگوییم روی ۵ جایگاه صفحه اول گوگل کلیک می کنند. پس اگر می خواهید دیده شوید یا می خواهید فروش محصول خود را بیش تر کنید بهتر است سایت خود را به یک شرکت سئوکار حرفه ای بسپارید تا وبسایت شما را برای موتور های جستوجو بهینه کنند.

 

آموزش سئو سایت

ما در شرکت دانش بنیان تارنما گستر، خدمات آموزش سئو تخصصی را برای شما علاقه مندان قرارداده ایم. پس می توانید با گذراندن دوره های تخصصی ما، سئو تخصصی را آموزش دیده و به سئو کردن سایت خود بپردازید. اگر به فکر پیشرفت کسب و کار خود هستید باید بستری بسیار قوی برای فروش خدمات خود ارائه دهید. سایت سئو شده یکی از زیر ساخت های عالی برای طرقی کسب و کار شما می باشد.

کاربردهای سئو

سئو سایت اهداف زیادی را دنبال میکند و در صورتی که به صورت اصولی و استاندارد در سایت به کار رود میتواند نتایج فوق العاده ای روی کسب و کار و سودآوری شما داشته باشد.

مهمترین کاربرد های سئو سایت این است که مانند یک جادو عمل میکند و شما میتوانی راه صد ساله را یک شبه بروید. سئو تکنیکال و اصولی میتواند شما را خیلی سریعتر از راه های معمولی به اهداف کاری تان برساند و موشک کسب و کارتان را روشن میکند.

از دیگر کاربرد های سئو سایت این است که در مقایسه با دیگر روش های تبلیغاتی هزینه کمتری برای شما خواهد داشت و شما میتوانید برای همیشه از نتایج سئوی سایت تان برای بیشتر شدن سود کسب و کارتان بهره بگیرید.

اگر قرار باشد هر ماه به سایت ها و شبکه اجتماعی های مختلف هزینه تبلیغات پرداخت کنید این هزینه بسیار بیشتر از هزینه سئو سایت تان میشود و این تبلیغات نیز دائمی نیستند و بعد از مدتی کمرنگ میشوند.

کاربرد شگفت انگیز سئو سایت این است که شما و کسب و کارتان را بولد میکند و از شما یک برند معتبر میسازد. برند سازی شما باعث میشود در ذهن ها ثبت شوید و همه شما را بشناسند. معرفی شما به عنوان یک برند معتبر باعث اعتبار بخشیدن به کسب و کارتان میشود.

کاربردهای سئو سایت

انواع سئو

از مهم‌ترین بخش‌های سئو برای کسب و کارها می‌توان سئو داخلی، سئو خارجی و سئو فنی را نام برد.

سئو داخلی:

سئو داخلی به محتوایی مرتبط می‌شود که در وب‌سایت شما برای کاربران قابل مشاهده است. در واقع این بخش از سئو به بهینه‌سازی محتوای شما و عناصر قابل مشاهده برای موتورهای جستجو می‌پردازد. از انواع مختلف محتوا می‌توان متن، تصویر، ویدیو و محتوای صوتی و از عناصر قابل مشاهده برای موتورهای جستجو می‌توان تگ‌های HTML و داده‌های ساختاریافته را نام برد. در ادامه این مطلب درباره سئو داخلی بیشتر می‌خوانید.

سئو خارجی :

سئو خارجی به بهینه‌سازی عناصری می‌پردازد که در وب‌سایت شما قرار ندارند. در واقع، معیارهای سئو خارجی در نهایت باعث رشد وب‌سایت شما و افزایش میزان اعتبار، ارتباط و (PPC )اعتماد کاربران می‌شود و در جذب مخاطب تأثیر می‌گذارد. از عوامل مؤثر در سئو خارجی می‌توان لینک‌سازی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی کلیکی بررسی‌های مخاطبان و دریافت محتوای تولیدشده توسط کاربرا نام برد.

 

سئو فنی

اصول سئو فنی برای بهینه‌ سازی موارد مرتبط با عملکرد و قابلیت مشاهده شدن و دسترسی موتورهای جستجو به وب‌سایت طراحی شده است.

اهمیت طراحی سایت حرفه ای

خیلی از صاحبان کسب و کار هنوز به همان روش سنتی مشغول فروش و بازاریابی محصولات و خدماتشان هستند، اما در دنیایی که اکثر مشتریان، زمان زیادی را در اینترنت و دنیای وب می گذرانند، بدون شک داشتن یک وب سایت برای همه مشاغل ضروری خواهد بود، برای اینکه از محاسن داشتن سایت با جزئیات آگاه شوید مطلب “مزایای داشتن سایت برای کسب و کارها ” را حتما بخوانید.

هزینه طراحی سایت

قیمت طراحی سایت یکی از پارامترهایی است که دغدغه برخی از مشتریان در انتخاب شرکت طراحی وب سایت مناسب است. برای رسیدن به بهترین سایت، بهترین پشتیبانی سایت و هاستینگ و رشد در کسب و کار آنلاین، نباید اهمیت این پارامتر را انقدر پر رنگ کنید که باعث غفلت از کیفیت پروژه طراحی سایت شما و ضعف در خدمات جانبی سایت مانند پشتیبانی و مبحث تولید محتوا و سئو شود، شاید در نگاه اول شما جذب قیمت های پایین شرکت های برنامه نویس و طراح وب شوید اما در ادامه انجام کار موجب ایجاد وابستگی و افزایش هزینه یا کاهش خدمات شوند. بنابراین اگر مراحل انجام کار را بدانید و رزومه شرکت را دیده باشید با اندکی هزینه می توانید با اطمینان در این راه قدم بردارید، تیم برنامه نویس حرفه ای شما تمام مدت پشتیبان کسب و کارتان خواهد بود و شما را به رویای رقیبتان تبدیل خواهند کرد.

برای طراحی سایت کسب‌وکار خود تیم حرفه‌ای طراحی سایت تارنماگستر با پیشینه ای درخشان، ابتدا خواسته ها و اهداف شما را خواهد شنید و سپس بر آن اساس، پیشنهادات خود را ارائه خواهد کرد.

ضرورت و اهمیت پشتیبانی بعد از طراحی سایت

قبلا در این مورد با گروه طراحی وب صحبت کنید و مطمئن شوید که نسخه های آپدیت بعدی را در اختیارتان قرار می دهند و اگر در حین کار با وبسایت به مشکلی برخوردید بخشی برای پاسخگویی به سوالات شما داشته باشند.

نکته بسیار مهم دیگری که برای طراحی وب سایت وجود دارد این است که پنل مدیریت سایت تا چه حد آسان باشد تا مدیر سایت بتواند به راحتی از امکانات موجود در آن سایت ساز استفاده کند. همچنین مطمئن شوید که فایل راهنما برای استفاده از مدیریت سایت به شما داده شود تا در صورتی که به مشکل برخوردید به راحتی بتوانید با مراجعه به مستنداتی که برای مدیریت سایت ارائه شده مشکل را برطرف سازید.

از طرفی لازم است این اطمینان را داشته باشید که آن گروه طراحی سایت توانایی اضافه کردن امکانات احتمالی را به آن سایت ساز داشته باشند؛ چرا که بسیاری از افراد پس از طراحی سایت ایده هایی جدید به ذهنشان خطور می کند و یا باید سایتشان را متناسب با امکانات وب سایت های دیگری مانند سایت دیجی کالا به روز کنند. این تیم پشتیبان طراحی سایت است که می‌تواند این خدمات را به شما در قبال اخذ هزینه انجام دهد.

در نهایت با رعایت موارد فوق شما می توانید یک وب سایت قوی راه اندازی کنید و از اینجا کار شما شروع می شود.

روال طراحی سایت در تارنما گستر

 1. ارسال لیست نیازمندی RFP توسط کارفرما
 2. ارائه پروپزال برای طراحی وب سایت مد نظر کارفرما
 3. عقد قرار داد طراحی سایت
 4. طراحی قالب گرافیکی سایت
 5. پیاده سازی قالب گرافیکی وب سایت پس از تایید کارفرما
 6. تحویل سایت و آموزش
 7. شروع دوره پشتیبانی رایگان ۳ ماهه پنل سایت
طراحی سایت اختصاصی

هزینه ساخت سایت حرفه ای و طراحی وب سایت تخصصی بیشتر از هزینه ی سایت آماده می باشد چون این سایت منحصر به فرد و یونیک می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آموزش طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت و اپلیکیشن حرفه ای می توانید با شرکت تارنماگستر تماس بگیرید.

شما می توانید از chatGPT نیز برای تحقیقات درباره طراحی سایت حرفه ای نیز سوال بپرسید، نتایج جالبی را به شما ارائه می دهد.

مزایای شرکت طراحی سایت تارنما گستر

ساخت سایت ارزان و شرکتی

طراحی و ساخت سایت حرفه ای

شرکت طراحی سایت و سئو

شرکت طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی سایت اختصاصی

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس

طراحی وب سایت رایگان فارسی

طراحی سایت خبری اتوماتیک

طراحی سایت مجله اینترنتی

طراحی سایت خبری با وردپرس

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی سایت فروشگاهی پزشکی

طراحی سایت مخصوص پزشکان

طراحی سایت درمانگاه

طراحی وب سایت بیمارستان

طراحی سایت و سئو حرفه ای

طراحی سایت پرتال

طراحی پورتال شرکتی

طراحی سایت سازمان دولتی

طراحی وب سایت سازمانی

طراحی سایت و پورتال

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

طراحی سایت شخصی حرفه ای

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی سایت برای کسب و کار

طراحی سایت برای خارج از کشور

طراحی سایت حرفه ای

همه سایت ها به نماد اعتماد الکتریکی نیاز دارند؟

در صورتی که محصول یا خدماتی را در سایت خود می فروشید یعنی به نوعی سایت فروشگاه آنلاین هستید و درگاه پرداخت آنلاین دارید، می بایست از طریق سایت ای نماد  اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیک نمایید.

هاست یا دامین چیست و از کجا باید تهیه شود؟

اطلاعات و فایل‌های وب‌سایت شما در فضایی از وب بارگذاری و در دسترس عموم قرار میگیرد که به آن هاست  یا هاستینگ گفته می‌شود. میزان فضای هاست با میزان اطلاعاتی که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید ارتباط مستقیم دارد. دامنه سایت تارنماگستر tarnamagostar.ir است بنابراین دامنه همان آدرس سایت است.

 

اهمیت هاست قدرتمند

بسیاری از مشکلاتی که پس از طراحی سایت برای کاربران به وجود می آید ناشی از استفاده از هاست هایی نامناسب است، این در حالی است که اگر از هاستی قوی و معتبر استفاده نمایید این مشکلات را نخواهید داشت.

به عنوان مثال با بالا رفتن آمار بازدید سایت سرعت سایت شما کم نمی شود یا اگر خطای ۴۰۴ برای سایت شما اتفاق افتاد به راحتی با تماس با شرکت پشتیبانی هاست خود مشکل را مرتفع کنید.

قطعی هاست و سرعت پایین سایت تاثیر زیادی در سئو سایت شما خواهد داشت پس هنگام طراحی و راه اندازی سایت توجه زیادی به هاست سایت خود داشته باشید.از اینکه ما را در این مطلب همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. اگر در این زمینه سوالات بیشتری دارید می توانید سوالات خود را از تیم پشتیبانی ما بپرسید.

سئوالات متداول مربوط به طراحی سایت
سیستم مدیریت محتوا چیست؟ (CMS)

cms یک نرم افزار تحت وب است، عده ای برای اینکه کسب و کار خود را در فضای وب راه اندازی کنند در ابتدا به سراغ این نرم افزار ها می روند که برایشان ارزانترین قیمت طراحی سایت را داشته باشد اما از روش های سئو کلاه سیاه استفاده می کنند.

نحوه پرداخت هزینه سایت به چه صورت است؟

۵۰% هزینه طراحی سایت در زمان عقد قرارداد دریافت می شود و ۳۰% از مبلغ هنگام تحویل و تایید تمپلیت گرافیکی سایت توسط کارفرما پرداخت می گردد و ۲۰% مابقی آن هنگام تحویل و آموزش سایت به کارفرما دریافت می شود.

هزینه طراحی سایت

هاست داخل ایران بهتر است یا خارج

در صورتی که عمده کاربران سایت شما در ایران هستند بهتر است سرور و هاست شما نیز در ایران باشد. در کل بهتر است ببینید عمده مشتریان شما در کدام کشور هستند که هاست خود را از آنجا تهیه کنید چرا که این مورد در سرعت بارگذاری سایت اهمیت بسیاری دارد.

طراحی سایت شرکت های بزرگ

بهترین شرکت طراحی سایت برای شرکت ها، شرکت دانش بنیان تارنماگستر می باشد که دارای مزایای بسیاری می باشد. شرکت تارنما گستر از جمله شرکت های طراحی سایت و اپلیکیشن و شرکت برنامه نویسی معتبر در بازار کسب و کار می باشد که دارای ده سال سابقه ی کار موفق است. برای خرید سایت آماده و خرید سایت فروشگاهی ارزان قیمت و آماده می توانید با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.