نمایش خودکار تصاویر اینستاگرام در وردپرس

نمایش خودکار تصاویر اینستاگرام در وردپرس

آنچه در این مقاله میخوانید

آیا دوست دارید که تصاویر صفحه اینستاگرام خودتان را به صورت اتوماتیک و خودکار در سایت وردپرسی خودتان منتشر کنید؟ اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار قوی و تاثیر گذار است که میتواند ترافیک بسیار بالایی را به سمت وب سایت شما هدایت کند.

در این مقاله میخواهیم به شما یاد بدهیم که چطور تصاویر اینستاگرام را به صورت خودکار در وردپرس منتشر کنید.

انتشار خودکار تصاویر اینستاگرام در وردپرس

تصاویر اینستاگرام در وردپرس
تصاویر اینستاگرام در وردپرس

اصلا چه نیازی هست که تصاویر اینستاگرام را در سایت خودمان منتشر کنیم؟

اینستاگرام به شما امکان شناسایی کاربران و مشتریان جدید از طریق علایق آنها را میدهد. کاربران اینستاگرام قادر هستند از طریق هشتگ ها (#), مکان ها و به اشتراک گذاری ها مطالب را با دوستان خودشان به اشتراک بگذارند و در اینستاگرام جستجو کنند.

اگر شما به تازگی در اینستاگرام ثبت نام کرده باشید. شاید جذب فالور کمی برای شما دشوار باشد; شما باید بتوانید جذابیت برای کاربران ایجاد کنید تا آنها را به وبسایت خودتان بتوانید هدایت کنید ; اگر شما بتوانید کاربران خودتان را از طریق اینستاگرام با وبسایتتان در ارتباط نگه دارید میتوانید کاربران وفادار بدست بیاورید.

حال بیایید ببینیم که چطور میتوانیم به صورت خودکار تصاویر اینستاگرام را در وردپرس منتشر کنیم؟

روش های ارسال خودکار تصاویر اینستاگرام در وردپرس

روش اول : اضافه کردن تصاویر اینستاگرام به عنوان پست در وردپرس

این روش برای درج تصاویر اینستاگرام به صورت پست یا نوشته در وردپرس میباشد. در ابتدا شما باید به وبسایت IFTTT مراجعه کنید و یک اکانت کاربری در آن وبسایت ایجاد کنید. IFTTT یک ابزار آنلاین است که به شما امکان انتشار خودکار تصاویر اینستاگرام در وردپرس را میدهد.

بعد از اینکه در سایت IFTTT ثبت نام کردید و به سایت وارد شدید، به قسمت My Applets و سپس New Applet  بروید.

تصاویر اینستاگرام در وردپرس

سپس باید بر روی + this کلیک کرده و اینستاگرام  را انتخاب و فعال کنید

تصاویر اینستاگرام در وردپرس

 

در این پنجره شما برنامه اینستاگرام  را مشاهده خواهید کرد, که در اینجا میتوانید اینستاگرام  را انتخاب و فعال کنید و دسترسی های لازم را به IFTTT بدهید.

تصاویر اینستاگرام در وردپرس

در مرحله بعدی شما باید یک وظیفه را انتخاب کنید. بر روی گزینه Any new Photo by you کلیک کنید.

 

تصاویر اینستاگرام در وردپرس

بعد از اینکه گزینه بالا را انتخاب کردید شما عبارتی را خواهید دید . بر روی گزینه مد نظر کلیک کنید تا  انتخاب کنید که با تصاویر منتشر شده توسط خودتان چه کاری میخواهید انجام دهید ; حال باید وردپرس را جستجو کرده و دسترسی های لازم به وردپرس را برای برنامه تعریف کنید.

تصاویر اینستاگرام در وردپرس

 

iFTTT حالا از شما اطلاعات ورود به سایت وردپرسی تان را درخواست میکند تا آن را به عنوان یک سرویس فعال کنید. شما باید دسترسی های خودتان را به برنامه بدهید که دسترسی لازم برای انتشار تصاویر در سایتتان را داشته باشد. در تصویر زیر و در کادر Blog URL باید آدرس سایت خودتان را وارد کنید, در قسمت username نام کاربری خودتان و در قسمت password نیز رمز ورود به وردپرس خودتان را باید درج کنید.

تصاویر اینستاگرام در وردپرس

در مرحله بعدی باید انتخاب کنید که قصد انجام چه کاری را دارید. شرح گزینه ها به صورت زیر میباشد.

  • Create a post: انتشار تصاویر به صورت پست معمولی
  • Create a photo post: انتشار تصاویر به صورت پست مخصوص تصاویر

تصاویر اینستاگرام در وردپرس

 

در مرحله بعدی باید به اینستاگرام نشان بدهید که فیلد های انتشار مطالب را چطور تکمیل کند; شما میتوانید از برچسب ها، توضیحات دلخواه و سایر موارد استفاده کنید.

تصاویر اینستاگرام در وردپرس

زمانیکه موارد فوق را تکمیل کردید بر روی گزینه Save کلیک کنید تا تنظیمات شما ذخیره شود; حالا شما میتوانید تصاویر خودتان را در اینستاگرام منتشر کنید ; تا به صورت خودکار در سایت وردپرسی شما نیز منتشر شود.

تصاویر اینستاگرام در وردپرس

روش دوم: نمایش آخرین تصاویر منتشر شده در اینستاگرام در سایت وردپرسی

این روش برای کسانی است که میخواهند تصاویر منتشر شده در صفحه اینستاگرام خودشان را در سایت وردپرسی نمایش دهند. ابتدا شما باید افزونه Instagram Feed را نصب و فعال کنید. برای توضیحات بیشتر میتوانید ویدیوی آموزشی نصب افزونه را در افق وب ببینید.

 

بعد از فعال سازی افزونه, یک منو به پیشخوان وردپرس شما اضافه میشود که از طریق بخش مدیریت به آن دسترسی خواهید داشت. بر روی گزینه Instagram Feed کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات این افزونه منتقل شوید.

تصاویر اینستاگرام در وردپرس

ابتدا نیاز دارید که دسترسی های لازم را به این افزونه بدهید تا بتواند به پروفایل اینستاگرام شما دسترسی داشته باشد; بر روی گزینه آبی رنگ کلیک کنید تا Token و شناسه خودتان را از اینستاگرام دریافت کنید;از شما خواسته خواهد شد تا وارد  اکانت خودتان در اینستاگرام شوید; سپس باید اجازه دسترسی داشتن به پروفایل خودتان را به این افزونه بدهید.

تصاویر اینستاگرام در وردپرس

در پنجره باز شده بر روی گزینه Authorize کلیک کنید;.حال باید به صفحه تنظیمات افزونه در سایت خودتان برگردید; و شناسه کاربری و Token دریافتی را وارد کنید. ذخیره کردن تنظیمات را فراموش نکنید.

نمایش عکسهای اینستاگرام در سایت وردپرسی

افزونه Instagram Feed به شما امکان این را میدهد که در هر جایی از قالب سایت وردپرسی خودتان بتوانید تصاویر پیج اینستاگرامتان را نمایش دهید. به سادگی هرچه تمامتر میتوانید وارد هر نوشته یا برگه در سایت خودتان شوید و shortcode مربوط به این افزونه را درج کنید.

[instagram-feed]

حال شما میتوانید با ذخیره کردن تغییرات مد نظر نتیجه را ببینید.

 

شما همچنین میتوانید تعداد ستون های نمایش دهنده تصاویر را با تغییر در shortcode کم یا زیاد کنید.

[instagram-feed cols=3]

امکان نمایش تصاویر اینستاگرام در سایدبار وردپرس نیز ممکن است.

 

شخصی سازی تنظیمات افزونه Instagram Feed برای نمایش بهتر تصاویر اینستاگرام در وردپرس

افزونه Instagram feed به شما امکان ایجاد تغییرات زیادی در نحوه نمایش تصاویر میدهد; برای انجام این کار باید به تنظیمات این افزونه بروید و سپس به تب Customize بروید.

تصاویر اینستاگرام در وردپرس

در اینجا میتوانید اندازه ارتقاع , عرض, نحوه نمایش, تصویر پس زمینه و … را تغییر دهید.

امیدواریم که این آموزش به شما کمک کرده باشد تا بتوانید تصاویر پیج اینستاگرام خودتان را در سایت وردپرسی نمایش دهید; اگر در روند این کار مشکلی داشتید از بخش دیدگاه های همین بخش با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.