چگونه از بازاریابی مشارکت در فروش کسب درآمد کنیم؟

دسامبر 27, 2017

36 بازدید

بازاریابی مشارکت در فروش

کسب درآمد از مشارکت در فروش

شما می توانید با بازاریابی مشارکت در فروش زمینه فروش کالا های خود بپردازید و با استفاده از آن کار خود را رونق دهید. روش کار در این نوع بازاریابی به این گونه است که شما درصدی از مبلغ فروش را برای بازاریابان تعیین می کنید و با توجه به فعالیت هر کدام به آنها مبلغی را پرداخت می کنید. اما اگر شما محصولی برای فروش ندارید باز هم می توانید از این روش استفاده کنید و محصولات دیگران را بازاریابی نمایید.


به طور کلی نحوه‌ی فعالیت در بازاریابی مشارکت در فروش بدین شکل است که شما به صورت رایگان در این سیستم ها ثبت نام می کنید و فروشگاهی را دریافت می نمایید. سپس با قرار دادن لینک فروشگاه و یا محصولاتی که مد نظر دارید در سایت، وبلاگ و یا شبکه های اجتماعی خود به جذب مشتری خواهید پرداخت.

در انتها به ازای هر خریدی که از طریق لینک شما می شود پورسانت شما حساب شده و توسط شرکت مرجع پرداخت می گردد.

 

[irp posts=”3818″ name=”در بازاریابی فروش به این ۵ نیاز مشتریان خود توجه کنید”]

 

سیستم های مشارکت در فروش

سیستم های مشارکت در فروش زیادی در اینترنت وجود دارد. شما میتوانید محصولات سایر افراد را به صورت تبلیغات در وبسایت خودتان درج کنید و در فروش آنها مشارکت داشته باشید. البته هر کدام از این وبسایت ها روش های مختلفی برای کسب درآمد دارند که میتوانید با مراجعه به وبسایت آنها از شرایط کسب در آمد شان مطلع شوید.

  • سیستم میهن استور
  • سیستم پایگان
  • سیستم سبز گستر

نتیجه گیری

فروش داشتن شاید برای کسب و کار های کوچک می تواند چالش برانگیز باشد. که راهکار ما برای حل این مشکل؛ بازاریابی و مشارکت در فروش است. شما به جای هزینه زیاد برای تبلیغات با سایت های دیگر همکاری کنید. آنها محصولات و خدمات شما را به مشتری می فروشند و در ازای هر فروش از شما درصدی دریافت می کنند.

 

آتشگاه

1 سال عضو تیم افق وب

آموزش تنها حرفه ای است که حرفه های دیگر را ایجاد می کند. من عاشق این حرفه هستم.

مطالب مفید برای شما

آموزش های پولی را از ایمیل خود دانلود کنید

ما هم مثل شما از اسپمر ها متنفریم، و به شما اطمینان میدیم که هر هفته یکی از بهترین آموزش های وردپرس رو خواهیم کرد نه بیشتر! در هر زمان هم میتونین به راحتی لغو اشتراک کنین

سوال یا نظری در مورد این مطلب دارید؟

خیلی خوشحال میشیم که نظرات تون رو برامون ارسال کنید، این به ما انگیزه میده که آموزش های بیشتری رو رایگان تولید کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *