15 راه اثبات شده برای ساختن مشاغل آنلاین موفق(2)

15 راه اثبات شده برای ساختن مشاغل آنلاین موفق(2)

آنچه در این مقاله میخوانید

اینترنت فرصت های زیادی برای شروع کسب و کار یا پیدا کردن شغل های مناسب فراهم می کند. در این مقاله، ما برخی از راه های بسیار کاربردی و اثبات شده برای ساختن مشاغل آنلاین موفق را به شما پیشنهاد خواهیم کرد با ماهمراه باشید.

عضویت در سایت ها

Register

شما می توانید وبسایت هایی را برای خود راه اندازی کنید و از طریق عضویت بخشی درآمد کسب کنید. و به جای تبلیغات شما می توانید با دادن حق عضویت اطلاعات و بخش های دیگر سایت را در اختیارشان بدهید. شما باید یک توازن مناسبی نسبت به حق عضویت و مطالب سایتتان قرار دهید که این نیاز به وقت زیادی دارد. تا کاربران به نوعی ارزش وبسایت شما را درک کنند و هر بهایی را برای آن پرداخت کنند.

فروش کالا و محصولات دیگران

Sale of goods

در این مدل شما یک فروشگاه آنلاین را می سازید و در آن کالا ها و محصولات خدماتی دیگر شرکتها را در آن بفروش می رسانید. و حق کمیسیون خود را از آن طریق دریافت می کنید. بزرگترین مزیتی که این کار دارد این است که شما نیاز به سرمایه زیاد و همچچنین خرج هزینه های اضافی ندارید. اما یک عیبی که دارد این است که شما باید محصول دیگران را با سود کمتری به فروش می رساند.

تبدیل شدن به یک متخصص seo

همه ی وبسایت ها تمایل دارند که سایت شان در گوگل رتبه و اعتبار زیادی را داشته باشد. پس بنابراین احتیاج به نیروهایی که در سئو سازی حرفه ای هستند زیاد است بنابراین شما می توانید به عنوان یک سئو کار سایتی را راه اندازی کنید و این کار را توسعه دهید و یا می توانید به استخدام افرادی که نیاز به مهارت شما دارند دربیایید.

داشتن وبلاگ آشپزی

وبلاگ آشپزی

 

اگر در آشپزی سر رشته ای دارید می توانید از این مهارت استفاده کند و درآمد کسب کنید. به این طریق که شما منو و دستورالعمل های آشپزی خود را در سایت قرار می دهید و هر روز به کاربران شما اضافه می شود و اگر ایده های خلاقانه ای را در وبلاگتان قرار دهید می توانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید. و از طریق همین وبلاگ درآمد های زیادی را بدست بیاورید.

تبدیل به یک طراح گرافیک شوید

طراحان گرافیک با ایجاد تصاویر، آرم های کسب و کار، طرح های وب سایت، صفحات فروش و غیره، پول بدست می آورند. یک صنعت عظیم است که دارای فرصت های تجاری و شغلی زیادی می باشد.

برای تبدیل شدن به یک طراح گرافیک، شما باید یاد بگیرید که چگونه از ابزارهای طراحی حرفه ای مانند Adobe Illustrator، Photoshop و غیره استفاده کنید

برای ارتقاء حرفه ای طراحی گرافیک شما، باید یک نمونه کار را برای نمایش کار و مهارت های خود داشته باشید

تبدیل شدن به یک مارک محتوا

بازاریابان محتوا به کسب و کار محصولات و خدمات خود را با تولید محتوای مفید و بسیار جذاب کمک می کنند. همه کسب و کار به محتوا برای جذب مشتری نیاز دارند. تقاضای روزافزون برای بازاریابان محتوا وجود دارد پس این بازار از بین نمی رود و هر روز در حال گسترش است.

تبدیل شدن به یک متخصص PPC

ppc  پرداخت به ازای هر کلیک می باشد ، روش کار  به این صورت میباشد که صاحب شرکت که متناسب با آن سایت هایی را ایجاد کرده و به تجارت الکترونیکی مشغول است،برای تبلیغات هزینه ای را پرداخت میکند و آگهی مورد نظر در سایت ها به نمایش گذاشته میگذارد پس بنابرای شما می توانید این تخصص را فرا بگیرید و از آن کسب درآمد کنید.

خرید و فروش نام دامنه

نام دامنه برای ایجاد یک وب سایت لازم وضروری است. هنگامی که یک نام دامنه را ثبت می کنید، آن دامنه به نام شما ثبت می شود بنابراین باید کمی در این راه سرمایه کنید . بسیاری از افراد دامنه را خریداری می کنند و امیدوارند که آنها را با قیمت بالاتر بفروشند.

این کسب و کار آنلاین نیازمند سرمایه گذاری و صبر زیادی است،و  یک کسب و کار بسیار رقابتی است و قبل از ورود به آن باید به همان اندازه در مورد آن مطالعه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

2 نظر

  • سلام برای راه اندازی وبلاگ اشپری باید چکار ی انجام داد ایا شما انجام میدید هزینه اش چقدر هست با تشکر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.