درون ریزی در وردپرس + افزونه One Click Demo Import

درون ریزی در وردپرس + افزونه One Click Demo Import

آنچه در این مقاله میخوانید

عملیات درون ریزی در وردپرس توسط افزونه One Click Demo Import

در این آموزش قصد داریم عملیات درون ریزی در وردپرس را توسط افزونه one click demo import  آموزش دهیم .قطعا برایتان پیش آمده که یک قالب وردپرس را نصب کردید ولی بعد از فعال شدن قالب متوجه شدید با دموی اصلی قالب تفاوت زیادی دارد برای مثال تعدادی محصول و نوشته و برگه یا ابزارک ها و اسلایدر زیبا در دموی اصلی وجود دارند  . بسیاری از کاربران وردپرس از این موضوع ناراحت هستند و از ما خواسته اند آموزش بدیم چطور سایتشان را در عرض چند دقیقه شبیه دمو کنند .

 

 

معرفی افزونه One Click Demo Import

افزونه one click demo import   که تا این لحظه بیش از 1 میلیون نصب فعال داشته و موفق شده 4.5 ستاره از کاربران وردپرس دریافت کند . این افزونه همانطور که از نامش پیداست به راحتی این امکان را می دهد که ظرف چند دقیقه سایت خود را شبیه دمو کنید . این افزونه 3 فایل ورودی از کاربر می گیرد , اولین فایل  از نوع xml الزامی است دومین فایل از نوع wie اختیاری و فایل سوم از نوع dat  هم اختیاری می باشد.

فایل ها درون ریزی شده در پوشه پیش فرض وردپرس ذخیره می شوند wp-content/uploads/2020/… مثالی از آدرس این فایل ها می باشد , شما همچنین می توانید از قسمت رسانه > کتابخانه به فایل های درون ریزی در وردپرس  دسترسی داشته باشید .

 

 

چه مواردی از طریق این افزونه درون ریزی می شوند ؟

  • تمام نوشته‌ها،  برگه‌ها ، منوها ، تنظیمات نوشته وتنظیمات برگه‌ها، ، نویسنده‌ها، دسته بندی‌ها و …
  • تمامی فایل های رسانه ای در کتابخانه شامل عکس، صوت و ویدیو
  • ابزارک‌های سایدبار
  • تمامی برگه ها ,  محصولات ووکامرس و اطلاعات انها
  • قالب‌های ساخته شده توسط صفحه ساز المنتور  و تنظیمات آنها
  • فرم های ساخته شده توسط افزونه فرم تماس 7

 

نصب و راه اندازی افزونه One Click Demo Import

  1. ابتدا افزونه را از انتهای مقاله دانلود کنید سپس از طریق بخش افزونه ها افزونه ها > افزودن > بارگذاری افزونه  فایل را اپلود و نصب و فعال کنید .
  2. سپس از قسمت نمایش >  بر روی import demo data  کلیک کنید .درون ریزی در وردپرس
  3. در این صفحه شما 3 نوع پسوند فایل برای درون ریزی در وردپرس می بینید , که فایل اول xml  ( شامل نوشته ها برگه ها , عکس ها و …) ضروری است , فایل دوم wie  ( شامل ابزارک ها و محتوای آن ها )  و فایل سوم Dat( شامل تنظیمات قالب ) می باشد

 

درون ریزی در وردپرس

 

بعد از انتخاب فایل های دمو بر روی import demo data  کلیک کنید و منتظر بمانید تا فرایند درون ریزی در وردپرس به طور کامل انجام شود , و در حین درون ریزی   صفحه را رفرش نکنید .

ممکن است هنگام درون ریزی با خطای حجم فایل بیش از اندازه است و یا مشابه آن روبه رو شوید , برای حل این مشکل پیشنهاد میکنیم مقاله ۵ روش افزایش حجم آپلود در وردپرس را مطالعه فرمایید .

5/5 - (3 امتیاز)
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.