8 راه طلایی برای دریافت بک لینک طبیعی

8 راه طلایی برای دریافت بک لینک طبیعی

آنچه در این مقاله میخوانید

برای اینکه در سایت خود بک لینک طبیعی داشته باشید باید محتوای خوب و واقعا مفید در وب سایت خود قرار دهید و همچنین سایت خود را به خوبی سئو کرده باشید مطمئن باشید سایتی که خوب سئو شده باشد و محتوای خوب و مفیدی داشته باشد دیگر سایت ها به طور طبیعی به شما لینک خواهند کرد و بک لینک شما هر روز افزایش پیدا خواهد کرد.

دریافت بک لینک طبیعی

بک لینک نخرید، بک لینک طبیعی بسازید

خیلی از سایت ها هزینه هایی را برای خرید بک لینک می کنند و با استفاده از این روش سئو سایت خود را بالا می برند. اما با خرید بک لینک برای مدتی فقط می‌توانید توجهات را به سایت خود جلب کنید چرا که گوگل پنگوئن لینک های پولی را در دراز مدت شناسایی خواهد کرد.

دریافت بک لینک طبیعی

پیشنهاد مطالعه :  چه کسانی باید نگران الگوریتم گوگل پنگوئن باشند؟

8 راه برای دریافت بک لینک طبیعی

راه ها و روش های زیادی وجود دارد که شما بتوانید خیلی قانونی و اصولی بک لینک طبیعی دریافت کنید. در زیر به بررسی روش‌هایی برای ارائه انواع محتوا برای دریافت بک لینک طبیعی بدون خرید بک لینک می‌پردازیم و شما می‌توانید با استفاده از راهکارهایی که ارائه می‌شود لینک‌های طبیعی به دست بیاورید.

شبکه های اجتماعی

همه ما می دانیم که امروزه شبکه های اجتماعی قدرت و نفوذ زیادی را در بین مردم دارد. شما می توانید از این شبکه به نحوه احسنت استفاده کرده و با اشتراگ گذاری مطالب خود و یا دعوت کاربران از طریق این شبکه ها بک لینک طبیعی خود را افزایش دهید. فقط کافی است که با ترفند هایی کاربران تشویق به اشتراک گذاشتن مطالب کنید.

شما می توانید با دو روش مطالب خود را در سایت قرار دهید اولین روش به این صورت است که مطالبی کوتاه را از سایتتان در شبکه های اجنماعی را با لینک مستقیم به سایت قرار می دهید.

در روش دوم در سایت اصلی خود در زیر مطالب دکمه های شبکه های اجتماعی را قرار می دهید و کاربران با آن آیکون ها مطالب شما را با دیگران به اشتراگ می گذارند و به این ترتیب برای شما بک لینک طبیعی با هر اشتراک بدست می اید. نکته ای که حتما باید آن را دقت کنید این است که مطالبی شما باید ناب و مفید باشد یک محتوای خوب خود بک لینک ساز است.

پست مهمان

خیلی از افراد به جنبه منفی پست مهمان نگاه می کنند و تصور می کنند که با قرار دادن یکی از محتوای سایت خود در سایت دیگر و این کار اصلا به نفع آنها نمی باشد و بیشترین سود را به سایت مقابل می رساند اما این تصور درست نیست به این دلیل که شما با قرار دادن یک محتوای اختصاصی و خوب در سایتی که از نظر سئو از شما بالا ست نوعی تبلیغ برای کار خود کرده اید.

و این خود باعث می شود افراد زیادی از محتوای شما خوششان آمده و به سایت شما رجوع کنند و مهم تر از آن برای شما بک لینک طبیعی را به ارمغان خواهد داشت پس اگر کسب و کار آنلاین خود را تازه شروع کرده اید این روش می تواند پاسخگو باشد.

تولید محتوا مناسب

این روش یکی از کارآمد ترین روش هاست شما هر چه محتوای مفید و به اصطلاح بدرد بخورتر و کاربر پسند تر در سایت خود قرار دهید سایت شما به صورت ارگانیک و طبیعی یک منبع آموزشی خوبی برای دیگران خواهد شد. و نیازی نیست خود را به زحمت انداخته و هزینه های برای خرید بک لیک کنید خود این محتواها برای سایت شما بک لینک طبیعی را به ارمغان خواهند آورد.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از روش هایی  است که باعث حفظ برندینگ و همچنین دریافت بک لینک طبیعی از آن می شود. در این روش فقط باید شما کاربران خود را تشویق کنید که ایمیل خود را ثبت کنند.

پیشنهاد مطالعه : نکات کلیدی برای نگارش ایمیل مارکتینگ

لینک طعمه

یک محتوای خیلی مفید و تخصصی را نگارش کنید و آن را به عنوان یک طعمه قرار دهید. این کار باعث می شود که کاربران شما تشویق شده و آن مطلب را یا به اشتراگ بگذارند و یا به عنوان منبع در سایت خود قرار دهند. این روش یکی از بهترین روش ها برای دریافت بک لینک طبیعی است. لینک طعمه باعث افزایش رتبه سایت شما در کلمه کلیدی خاص در سریع ترین زمان ممکن می شود.

مصاحبه با افراد معروف و موفق

انجام مصاحبه آنلاین و غیرآنلاین باعث به اشتراک گذاری و دریافت بک لینک طبیعی به سایت شما می شود. امروزه کاربران خیلی علاقه مند هستند که راجب زندگ افراد معروف و موفق اطلاعاتی را داشته باشند و اگر جایی مصاحبه ای از این نوع افراد را ارائه دهد سریعا آن را خوانده و به اشتراک خواهند گذاشت. این به اشتراک گذاری علاوه بر باعث افزایش ورودی و رتبه سایت، یک نوع بک لینک طبیعی  است که خیلی راحت و بدون هیچ زحمتی بدست می آید.

قرار دادن جایزه به ازای اشتراک گذاری مطالب

این روش از نظر سئو کاران خیلی جالب نیست. در این روش شما به نوعی لینک خریداری می کنید اما با کمی تفاوت. شما کاربران را تشویق می کنید که به ازای به اشتراک گذاری مطالب شما در شبکه های خود یا دیگر سایت ها ، جایزه ای را دریافت می کنند. این جایزه می تواند متفاوت باشد. ولی این خب روش به راحتی و سریع تر از بقیه می تواند باعث ایجاد بک لینک رایگان و ورودی های بسیاری به سایت شما شوند.

اینفوگرافیگ

همان طور که می دانید تاثیری را که یک تصویر در ذهن مشتری می گذارد چند برابر متن و نوشته است. حقیقت آن است که بیشترین دریافت ما از محیط پیرامونمان به‎وسیله قوه بینایی صورت می‌گیرد و مغز ما علاقه زیادی به تجزیه‌ و تحلیل اطلاعات به‌صورت تصویری دارد به همین دلیل بسیاری از طراحان سایت و یا مدیران وبسایت ها از اینفوگرافیک برای ارائه مطالب خود استفاده می کنند. از این روش نیز می توانید برای ساختن بک لینک طبیعی استفاده کنید به این منظور که در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام که بیشتر پستها عکس هستند تصاویر جذاب را قرار دهید.

(تعریف اینفوگرافیک: اینفوگرافیک به نمایش داده‌ها با استفاده از چند نمودار و شکل در قالب یک تصویر گفته می‌شود.)

5/5 - (2 امتیاز)
  • برچسب ها:

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.