7 روش کسب درآمد از ارز های دیجیتال

7 روش کسب درآمد از ارز های دیجیتال

آنچه در این مقاله میخوانید

این روزها استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان یک واحد پول و یک روش جدید برای خرید و فروش بسیار گسترش پیدا کرده است مخصوصا در بین ایرانی ها. اما در کنار خرید و فروش, کسب درآمد از ارزهای دیجیتال یکی دیگر از راه های استفاده از این واحد پولی برای کسب سود است.
در ادامه ی این مقاله قصد داریم با ارائه ی چندین روش متداول کسب درآمد از ارزهای دیجیتال را مورد بررسی قرار دهیم لذا ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.
تصور بیشتر افرادی که تازه وارد این تجارت شده اند این است که چون نام دیجیتال روی این قبیل پول ها وارد شده است لذا کسب درآمد از آنها باید کار راحتی باشد. اما حقیقت این است, همانطور که برای کسب درآمد از ارزهای های واقعی باید سعی و تلاش فراوان داشته باشید لازم است تا برای این نوع ارزها نیز سعی و تلاش کنید. هیچ راه جادویی وجود ندارد لذا اگر هدفتان کسب درآمد از ارزهای دیجیتال است باید تا میتوانید زمان بگذارید و هزینه کنید.

روش هایی برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال با 7 روش متداول
روش هایی برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

روش هایی که در ادامه مطرح می کنیم ممکن است برای برخی مفید و سبب سود فراوان آنها شود و برای برخی دیگر بی فایده باشد, لذا انتخاب بهترین روش از بین روش های پیشنهادی ما به شما و هدفتان بر خواهد گشت.
قبل از ارائه ی روش ها, لازم است در مورد کلاهبرداران به شما اخطار دهیم. فضای ارزهای دیجیتال به دلیل غیر متمرکز بودن آن محیط خوبی برای نفوذ کلاهبرداران است. لذا توصیه میشود قبل از هر اقدامی نکات امنیتی لازم را رعایت کنید تا گرفتار کلاهبرداران نشوید.

1 . روش Faucet

یکی از ابتدایی ترین روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال روش Faucet یا قطره ای است. این روش را به این دلیل قطره ای نامیده اند که دارای ریسک پایین و درآمدی اندک است. یعنی فرد باید تلاش بسیاری انجام دهد و در نهایت مبلغی را به عنوان سود دریافت خواهد کرد. افراد تازه کاری که وارد این حوزه شده اند حتما تجربه ی این روش را داشته اند.
سایت های بسیاری در زمینه ی درآمد قطره ای فعالیت می کنند از جمله www.freebitco.in. طرز کار آنها به این صورت است که به ازای هر کلیک بر روی تبلیغات یا بخش های مشخص تعریف شده در سایت و شبکه های اجتماعی مقدار اندکی سود به حساب شما واریز میشود.
طبق آمار منتشر شده اگر شما به طور مداوم روی این سایت ها کار کنید, به طور متوسط به ازای هر ساعت معادل 40 سنت وارد حساب شما میشود. با کمی حساب و کتاب و بهره بردن از محاسبات ریاصی به راحتی میتوان به این نتیجه رسید که پول برق مصرفی سیستم شما نیز تامین نخواهد شد.

2 . روش ایجاد سایت

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال با 7 روش متداول
روش ایجاد سایت

افرادی که از یک سایت فاست یا درآمد قطره ای استفاده می کنند به مراتب درآمد کمتری نسبت به صاحبان آن سایت دارند. لذا یکی از راه های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال راه اندازی یک سایت فاست است. طراحی و راه اندازی یک سایت فاست علاوه بر اینکه نیاز به سرمایه ی اولیه دارد, زمانبر نیز می باشد. با راه اندازی یک سایت نمی توان انتظار داشت در روزها یا ماه های اولیه به درآمد خوب رسید. اما با صبر, تلاش و زحماتی که متحمل خواهید شد در زمانی کوتاه میتوانید سرمایه اولیه خود را برگردانید و به سود برسید.

در روش دوم میتوانید به یک گروه طراحی سایت مراجعه کنید و درخواست طراحی سایت خود را ثبت کنید.

3 . معامله گرها در بازار ارز دیجیتال

افرادی را معامله گر یا تریدر می نامند که با نوسانات ارزهای دیجیتال به خرید و فروش ارز می پردازند. این افراد برای کسب سود نیاز به تلاش و پشت کار بسیاری دارند.
نکته ی دیگری که میتوان در مورد معامله گرها مطرح کرد این است که این کار دارای ریسک بالایی است اما در مقابل از سود بسیار خوبی نیز برخوردار است.
یک تریدر موفق هیچگاه بر اساس حدس و گمان و حتی شانس کار خود را پیش نمی برد بلکه وقت زیادی را صرف یادگیری تکنیک ها و روش های اصولی این کار میکند و در نهایت به خرید ارز می پردازد.

4 . دریافت ارزهای دیجیتال در ازای کار انجام شده

سایت های بسیاری وجود دارند که در ازای کار و خدماتی که شما برای آنها انجام می دهید ارز دیجیتال پرداخت می کنند. اگر در زمینه های طراحی سایت, اپلیکیشن و حتی نویسندگی فعالیت می کنید میتوانید با دریافت ارز دیجیتال وارد این حوزه شوید و از آن کسب درآمد کنید. با این کار شما از افزایش قیمت این ارزهای در طول زمان نیز سود خواهید برد.

5 . آربیتراژ

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال با 7 روش متداول
آربیتراژ

از آنجایی که ارزهای دیجیتال تجارتی آزاد به حساب می آیند( یعنی هیچ نظارتی از جانب دولت ها روی آنها وجود دارد) لذا قیمت های متفاوتی از جانب صرافی ها برای آنها وجود دارد. یکی از راه های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال این است که از صرافی با قیمت پایین تر ارز را خریداری کنید و سپس به صرافی که با قیمت بالاتری می خرد این ارزها را به فروش برسانید. این کار را در اصطلاح این تجارت ” آربیتراژ ” می گویند.

6 . وبلاگ نویسی

از تجربه های خود در تجارت ارزهای دیجیتال استفاده کنید و یک نویسنده شوید و برای سایت هایی که در این حوزه فعال هستند مقاله بنویسید. در ازای دستمزد خود برای نوشتن این مقالات میتوانید ارز دیجیتال دریافت کنید. با این کار هم خود را به عنوان یک وبلاگ نویس در این حوزه مطرح کرده اید و هم حساب خود را افزایش داده اید.

7 . ارز خود را وارد بازار کنید

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال قرض دادن آن به دیگران است. تا زمانی که قیمت ارزهای موجود در بازار, میزان مورد نظر شما نیست میتوانید آنها را به دیگران قرض دهید و 12 تا 18 درصد سود دریافت کنید. البته باید این نکته را در نظر بگیرید که برای این زمینه هنوز قوانین خاصی وجود ندارد و در صورتی که از فرد مورد نظر شناخت کافی نداشته باشید, ممکن است این کار شما را با خطراتی همراه کند.

امیدواریم مطالب این مقاله توانسته باشد تا حدی شما را برای کسب درآمد در این نوع تجارت آشنا کند. با ما در مقالات بعدی همراه باشید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.