آموزش ساخت آیکون در المنتور با سایت icomoon(جلسه 5)

آموزش ساخت آیکون در المنتور با سایت icomoon(جلسه 5)

آنچه در این مقاله میخوانید

سلام به همه ی دوستداران المنتور

آیکون ها تصاویر گرافیکی هستند که ما را در فهماندن سریع تر مطلب به کاربر و سرعت بخشیدن طراحی در یک سایت کمک می کنند. آیکن ها همیشه در سایت ها نقش مهمی را ایفا می کنند و بخش زیبایی یا گرافیکی را برای سایت ما به وجود می آورند که این مسئله باعث زیبایی سایت از سمت کاربر ها و بالا رفتن کلیک سایت شما و رونق کسب و کارتان می شود. حالا که اهمیت نقش آیکن ها برای شما مشخص شد به نحوه ساخت آیکن می پردازیم.

 

نحوه ساخت آیکن در المنتور

 

برای ساخت یک آیکن اولین کار این است که :

 

یک بخش در سایت می سازید در آن بخش ابزارک آیکن را می اندازید،در تنظیمات آیکن آیکن مورد نظر را از قسمت آیکن ها یا کتاب خانه خود انتخاب می کنید سپس در بخش مورد نظر این آیکن را قرار می دهید و تنظیمات دلخواه تان را ثبت می کنید حالا آیکن شما آماده است.

شما می توانید با مراجعه به سایت icomoon.io نیز آیکن های دلخواه خود را دانلود و در وب سایت خود استفاده کنید. نحوه افزودن آیکن در این سایت به صورت زیر است:

افزودن آیکن به icomoon (آیکومون)

ابتدا به سایت https://icomoon.io بروید و گزینه IcoMoon App را از قسمت سمت راست سایت انتخاب کنید و وارد صفحه ای می شویم گزینه Add Icons From Library… را انتخاب کنید و توجه داشته باشید بعضی از آیکون های این سایت پولی هستند وشما فقط می توانید کتابخانه های رایگان را لود کرده و از آنها استفاده کنید.

با انتخاب گزینه add می تواتید هر تعداد آیکن دلخواه را در کتابخانه خود لود کنید و از آن ها استفاده کنید.

بعد از انتخاب آیکون های مورد نظر از قسمت Selection در انتهای صفحه می توانید تعداد آیکون های انتخابی را مشاهده کنید و برای ساخت لیست آیکون های اختصاصی گزینه Generate Font را انتخاب کرده و سپس گزینه دانلود Download را انتخاب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

4 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.