مراحل افزایش رتبه وب سایت

مراحل افزایش رتبه وب سایت

آنچه در این مقاله میخوانید

جهت افزایش رتبه وب سایت در گوگل از روش های مختلفی می توان استفاده کرد. یک سئو کار برای آنکه بتواند رتبه سایت را در موتورهای جستجو افزایش دهد باید مراحلی را طی کند. این مراحلی را که ما در خدمت شما قرار می دهیم حاصل بهترین تجربیات متخصصین سئو کار در بهینه سازی موتور جستجو (سئو) در حوزه های مختلف کسب و کار است.

مراحل مختلف افزایش رتبه وب سایت

 مطالعه و بررسی وب سایت

در این مرحله اول سئو کار باید با استفاده از ابزار های دقیق و به روز شده و همچنین با استفاده از راهنمای موتورهای جستجو وب سایت مورد نظر را انالیز نماید. و اطلاعاتی را در این زمینه که سایت تاکنون چه رتبه ای را در گوگل بدست آورده را بیابد. گوگل برای قرار دادن سایت ها در صفحه نخست و همچنین اول قرار دادن یک سایت معیارهای زیادی را دارد.و یک سئو کار برای بدست آوردن رتبه بالا باید این معیارها را به خوبی رعایت کند.

به طور مثال: گوگل بیش از 200 معیار جهت افزایش رتبه وب سایت در نظر گرفته است. اما این نکته نباید فراموش کرد گوگل هرگز این الگوریتم ها و فرمول های ریاضی که از اسرار کار خود است را فاش نخواهد کرد.

و همیشه به طور مرتب این الگوریتم ها را تغییر می دهد. اما با این وجود گوگل یک راهنما برای توسعه دهندگان وب قرار می دهد که با کمک آن آنها بتوانند رتبه سایت خود را بهبود بخشند.

تهیه لیست

افزایش رتبه وب سایت

در این مرحله جهت ارتقا رتبه خود لیستی از اموری که می تواند به سئو سایت کمک کند را تهیه می نماید. این لیست ها در بردارنده بهینه سازی on-page و بهینه سازی off-page است.

بهینه سازی on-page به کنترل مستقیم کدها درون وب سایت ارتباط دارد تمام تلاشهای سئو کاران براین صفحه می باشد. زیرا بهینه سازی on-page تاثیر زیادی را در موتورهای جستجو دارد.

بهینه سازی off-page به تمام کارهایی گفته می شود که در خارج از وب سایت می تواند در افزایش رتبه وب سایت موثر باشد در این قسمت سئو کار کمتر می توان فعالیت کند اما می تواند با دریافت بک لینک از سایت های دیگر این قسمت را بهبود بخشد. بعد از طی شدن تمام این مراحل باید یک زمانبندی انجام شود و تمام اهداف سایت را زمانبندی کردیم.

در این زمینه مقاله ای با این نام سئو داخلی چه اهمیتی در رتبه بندی در گوگل دارد؟نگارش کرده ایم برای اطلاعات بیشتر آن را مطالعه کنید.

انجام امور و پیاده سازی کار

بعد از اینکه امور و زمان بندی آنها معلوم شد در این قسمت از عملیات با توجه به اهمیت هر کدام از کارها مهندسین سئو کار شروع به انجام و پیاده سازی این کارها می کنند. پیاده سازی بعضی از کارها جهت رعایت الگوریتم های گوگل یک بار برای وب سایت مورد نظر انجام می شود ولی بعضی از معیارها وجود دارند که می بایست مهندسین سئوکار آن ها ر ا بصورت مستمر و متناوب انجام دهند. هدف از انجام مراحل بالا در فرآیند سئو کار افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو  با استفاده از روش های صحیح بهینه سازی است.

مقالت مرتبط در زمینه افزایش رتبه سایت:

چگونه تنها با 5 نکته رتبه سایت خود را ارتقا دهیم؟

5 راه کلیدی برای حفظ رتبه سایت خود در گوگل

 

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.