آشنایی با گوگل وبمستر برای افزایش رتبه گوگل

آشنایی با گوگل وبمستر برای افزایش رتبه گوگل

آنچه در این مقاله میخوانید

گوگل وبمستر سرویسی رایگان است که گوگل این سرویس را به شما ارائه می دهد. این ابزار به شما کمک خواهد کرد تا حضور سایت خود را در نتایج جستجو مشاهده و حفظ نمایید. برای اینکه ازاین ایزار استفاده نمایید; دلیلی وجود ندارد که حتما در ان ثبت نام کنید; اما این وسیله به شما در سئو سازی سایت کمک شایانی خواهدکرد.

گوگل وبمستر

دلایل استفاده از گوگل وبمستر (Webmaster Tools)

بالا بردن کارایی سایت

با استفاده از این ابزار اطمینان خواهید داشت که گوگل به سایت شما دسترسی دارد.

در گوگل وبمستر می توانید درخواست بررسی محتوای جدید را دهید و یا دسترسی ربات های گوگل را به بخشی از محتوا خود مسدود کنید.

با این وسیله می توانید از سایت خود مراقبت و افت در سئو را به حداقل برسانید.

می توانید اسپم ها را در سایت خود شناسایی نماییدو از بین ببرید.

دیده شدن توسط کاربران و گوگل

با استفاده از گوگل وبمستر شما می توانید دریابید که چه جستجو هایی به سایت شما ختم می شوند و کاربران پاسخ سوالات خود را می گیرند.

با این ابزار همچنین می توانی اطلاعاتی را در سایت شما وجود دارد مشاهده کرد به طور مثال: قیمت محصولات, اطلاعات تماس, و…

لینک های خروجی را با گوگل وبمستر می شود مشاهد کرد.

چه کسانی می توانند از گوگل وبمستر استفاده کنند؟

صاحبان کسب وکار و نمایندگان

حتی اگر نمی دانید که چگونه از گوگل وبمستر استفاده کنید; باید از آن اگاه شوید و یک سری کارکردهای ابتدایی از آن را یاد بگیرید. حتی اگر متخصصی در این زمینه در کار خود استخدام کرده اید حتما باید با این ابزار اشنایی اولیه را نیز داشته باشید. وهمچنین به تمام گزارشات دسترسی وکنترل خواهید کرد.

سئو کاران و فروشندگان آنلاین

ابزار گوگل وبمستر به شما کمک خواهد کرد تا میزان بازدید کنندگان سایت خود را مشاهده و بالا ببرید. از این نتایج تصمیماتی درست را بگیرید.و همچنین به شما کمک خواهد کرد تا انالیز حرفه ای تری در مقایسه با دیگر ابزار مانند گوگل ترندس , ادورز داشته باشید.

مدیران سایت و توسعه دهندگان وب

به عنوان مدیر سایت شما باید مراقب سایت خود باشید; و امنیت سایت را حفظ نمایید. گوگل وبمستر به شما کمک می کند که خطاهای سرور بارگزاری سایت و مشکلات امنیتی و هک شدن را برطرف کنید. و همچنین گوگل وبمستر مشکلات موجود در کد نشانه گذاری را تحت نظر گرفته و رفع می کند مانند خطاهای موجود در اطلاعات ساختار یافته.

4.5/5 - (2 امتیاز)
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.