کسب درآمد ثابت و همیشگی برای بانوان خانه دار

کسب درآمد ثابت و همیشگی برای بانوان خانه دار

آنچه در این مقاله میخوانید

درآمد ثابت و همیشگی

خانواده به عنوان واحد کوچکی از اجتماع در پیشرفت و توسعه فرهنگی جامعه نقش اول را دارد، در توسعه و رشد اقتصادی جامعه نیز نقش اساسی را ایفا می کند و میزان، چگونگی و نوع حضور او در عملکرد و چرخه های اقتصاد کشور تأثیرگذار است. البته خانواده در مصرف تابع زنان خانواده است؛ از این رو زنان در اقتصاد خانواده بسيار مؤثرتر از مردان عمل مي‌كنند.

خیلی از بانوان ما به دنبال درآمد ثابت و همیشگی هستند. که حتی حین بیماری و بیکاری نیز از کسب و کار خود درآمد داشته باشند. اما گمان اکثرآنها این است که این رؤیای بیش نیست و تا هنگامی کار نکنند درآمدی از آن کار عایده شان نخواهد شد. اما دوستان ما امروز می‌خواهیم این رؤیای شما را تبدیل به واقعیت کنیم با ما همراه باشید.

چگونه درآمد ثابت و همیشگی داشته باشیم؟

آیا شده به درآمد همیشگی فکر کنید؟ آیا تعریفی از این درآمد در ذهن خود دارید؟ اجازه دهید این مبحث را با یک مثال برای شما بیان کنیم.

فرض کنید که شما یک آرایشگر هستید و از ساعت ۹ صبح تا غروب خورشید مشغول به کار هستید. در طی یک روز ممکن است  ۲۰ مشتری داشته باشید و در روزهای خاص و مناسبت ممکن است مشتریان شما بیشتر هم شوند. اما شما اگر به هر دلیلی نتوانید مغازه خود را باز کنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ مشتریان شما به جای دیگری خواهند رفت و شما در آن روز درآمدی نخواهید داشت.

با این مثال قصد ما این بود که به شما عزیزان این موضوع را بیان کنیم که دیگر نمی‌توان با روش‌های سنتی درآمد ثابت و همیشگی داشت. و باید در این باره روشهای نوین و تکنولوژی را وارد عرصه کسب و کار خود کرد.

یکی از ابزارهای بسیار مهم در رسیدن به درآمد ثابت و همیشگی وب‌سایت است.

راهکار های موثر برای کسب درآمد از اینترنت

 

شما می‌توانید دانشتان را از طریق ارائه در وب‌سایت به درآمد تبدیل کنید و اگر آن را به یک سیستم تبدیل کنید حتی در زمان‌هایی هم که در محل کارتان نیستید کسب‌وکارتان در حال تولید درآمد و افزایش استقلال مالی شماست.

خوب حال اگر همین آرایشگری که مثال زدیم اقدام به راه‌اندازی یک وب‌سایت نماید و تجربیات خود را در قالب نرم‌افزارها و یا بسته‌های آموزشی ارائه دهد می‌تواند به درآمد پایدار دست پیدا کند. حتی مواقعی که مشغول کار دیگری است وب‌سایت وی فروش خود را خواهد داشت.

کسب درآمد کاری است ساده فقط باید ایده یا تخصصی داشته باشید و یا از ایده و تخصص دیگران استفاده نمایید و با راه‌اندازی یک وب‌سایت و تبدیل آن به یک سیستم بسیار قدرتمند قادر خواهید بود همانند وب‌سایت‌های معروف و پول‌ساز درآمد داشته باشید و از این درآمد مادام‌العمر لذت ببرید.

در زیر چند راهکار دیگری برای شما معرفی میکنیم که شما می توانید از این راهکارها استفاده کرده و کسب و کار خود را شروع و یا رونق دهید.

در این مطلب قصد براین است که تا بهترین راه های کسب درامد از اینترنت را به طور خلاصه بیان کنیم و به شما توصیه می کنیم که مطالب را تا آخر مطالعه بفرمایید.

برای کسب درامد از اینترنت راه های متفاوتی وجود دارد. در ایران افراد موفق در این زمینه زیاد هستند. فقط باید ایده های خود را عملی کنید و از فرصت ها بهترین استفاده را کسب کنید.

به طورمثال برادران محمدی مدیران شرکت دیجی کالا با یک ایده و خلاقیت در کار بزرگترین فروشگاه اینترنتی دیجیتال ایران را راه اندازی کردند.در دنیای اینترنت افراد موفق زیادی وجود دارد. فقط باید علاقه و پشتکار داشته باشید تا به آن هدف دلخواه برسید.

کسب درآمد بدون محصول و سرمایه

حتی اگر شما هیچ محصول یا خدمتی را برای ارائه ندارید; “همکاری در فروش” این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید از طریق فروش محصولات یا ارائه خدمات سایر شرکت ها، کمیسیون خوبی را دریافت کنید.

فروشندگان آنلاین، برای شما یک وب سایت همکاری در فروش تدارک می بینند و پشتیبانی بازاریابی را نیز به عهده می گیرند; و تمام کاری که شما باید انجام بدهید; این است که محصولات یا خدمات شرکت مد نظر را به وسیله ی لینک در شبکه های اجتماعی، موتور های جستجوگر و در حالت ایده آل، در وب سایت خود معرفی و تبلیغ کنید.

کسب درآمد از تلگرام

شبکه اجتماعی تلگرام یکی از بزرگترین و مهم ترین شبکه اجتماعی در ایران شناخته شد; کسب درآمد از طریق کانال تلگرام و کسب درآمد از طریق ربات تلگرام و استیکر های آن به عنوان سه گزینه کسب درآمد از این شبکه اجتماعی می باشد.

 کسب درامد از کتاب الکترونیک

شرکت آمازون به هزاران کاربر این امکانات را داده است که بتوانند کتاب های خود را به فروش برسانند; این کار را نیز شما می توانید انجام دهید .

با ساخت یک وبسایت کسب و کار خود را اغاز نمایید. این کار دو مزیت دارد یکی اینکه مردم و ناشران را علاقه مند می کنید تا از روش سنتی به روش الکترونیکی روی بیاورند و دوما اینکه شما از این کار درامد خوبی کسب خواهید کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.