آموزش ابزارک جداکننده در المنتور (جلسه 20)

آموزش ابزارک جداکننده در المنتور (جلسه 20)

آنچه در این مقاله میخوانید

سلام به همه ی دوستداران المنتور

ابزارک divider یک نوع جدا کننده در در افزونه المنتور است که زیبایی خاصی به طراحی شما می دهد.  وقتی تغییرات آن را ایجاد می کنید شاید با خودتان فکر کنید که تغییر مهمی نباشد . اما باید به شما بگویم که یک جداکننده نقش مهمی در زیبایی فاصله بین متن و بخش ها در سایت دارد تا ظاهر سایت را برای کاربران منظم و زیبا کند.

هیچ کدام از ما از شلوغی، بی نظمی و ظاهری زشت در متن ها خوشمان نمی آید، پس نباید انتظار داشته باشیم کاربرها چنین سایتی را بپسندند، حالا که به اهمیت جداکننده ها پی بردید در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.

 

نحوه ساخت ابزارک divider در المنتور

 

در ابتدا یک بخش را ایجاد می کنید ابزار divideR یا جدا کننده را در این بخش می اندازید، رنگ و اندازه آن را با رنگ صفحه یکی می کنید تا صفحه را زیبا تر کند. در این بخش دو نوع تنظیمات اصلی داریم :

تنظیمات محتوا

در این تنظیمات در بخش جداکننده نوع آن را به دلخواه مشخص می کنید ، عرض و چیدمان آن را به دلخواه تغییر می دهید ، می توانید المان های آیکن،متن،یا بدون هیچ آیکنی را نیز تغییر بدهید.

تنظیمات استایل

در این تنظیمات در بخش جدا کننده می توانید رنگ، اندازه، مبلغ یعنی بزرگی و کوچکی المان ها را تنظیم کنید،و فاصله آن را از بالا و پایین تنظیم کنید ، در قسمت آیکن نیز می توانید تغیییرات دلخواه را اعمال کنید.
در قسمت آخر تنظیمات متن نیز می توانید تنظیمات دذلخواه را ایجاد کنید یعنی رنگ ،تایپوگرافی،جایگاهو فاصله گذاری آن را تغییر دهید.

 

4.4/5 - (5 امتیاز)

1 نظر

  • سلام امکان اضافه کردن ابزارک جداکننده سفارشی مثل اضافه کردن آیکون سفارشی که آموزش دادید وجود داره؟

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.