اعتبار در کسب و کار اینترنتی به چه عامل هایی بستگی دارد؟

آگوست 31, 2017

4 بازدید

در تجارت رقابت از همیشه بیشتر است. مشتریان نسبت به فروش اینترنتی محتاط تر عمل می کنند. امروزه اگر مشتری به حرف شما گوش دهد رضایت بخش است اما هنگامی که از شما خرید کند فوق العاده است به این منظور است که مشتری به شما اعتماد کرده و شما موفق شده اید. ایجاد اعتبار در کسب و کار اینترنتی کاری بس دشوار است و این اعتبار بخشی به شش عامل بستگی دارد در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

۱ – شناخت بازار
۲ -اندازه شرکت(بزرگ یا کوچکتر آن)
۳ – توصیه نامه (چه کسانی از شما خرید کرده اند)
۴ -شخصیت فروشنده
۵ -حرفه ای بودن در عرضه کار
۶ –محصول یا خدمات

اولین عامل شناخت بازار کار است

این موضوع بیشترین اثر را در کسب و کار دارد. بهترین سایت های فروش سایت هایی هستند که به همه ی فعالیت هایی که در سایت آنها انجام می‌شود آگاهی دارند. به تحلیل‌گرانی که برایشان گزارش های تحقیقی می نویسند و نویسندگانی که در صنعت شان تخصص دارند و وبلاگ داراهایی که بازار شان را پوشش می دهند.همه آنها را اهمیت و مدیریت می کنند.

دومین عامل نوع شرکت شماست

دو موضوع شرکت شما را معتبر می کند.”اندازه . شهرت . ”  با توجه به اندازه به نظر میرسد.هر چه شرکت بزرگتر باشد کیفیت محصول یا خدمات هم بالاتر می رود. اما اگر کسب وکار کوچکی دارید باید نشان دهید که همیشه بزرگ بودن دلیل بر خوب بودن و عرضه خدمات عالی نیست.و کسب و کار کوچک شما تخصصی تر و شخصی تر و دقیق تر است. و هرچه شهرت شما بیشتر باشد مسلما فروش شما بیشتر خواهد بود.

از مشتریان خود صحبت کنید

مشتریان ممکن است از شما سوال کنند. که آیا کسی محصولات شما را خریده است و یا قبل از سوال پرسیدن مشتریان باید این موضوع را به آنها بگویید که چه کسانی از محصولات و یا خدمات شما استفاده کردند. این کار باعث شهرت بیشتر کسب و کار اینترنتی ما خواهد شد. و توصیه نامه و یانظر مشتریان قبل خود را به مشتریان جدید خود نشان دهید.
کاربرد توصیه نامه ها یکی از سریع ترین و موثرترین راه ها برای ایجاد اعتبار در فروش است.

حرفه ای بودن = اعتبار در کسب و کار بیشتر

هنگامی که نحوه‌ی ارائه کار به صورت کامل و سفارش باشد. می توانید ارزش محصول و یا خدمات خود را چند برابر افزایش دهید. به این ترتیب که خیلی آگاهانه یک برنامه برای خود تعیین کنید و سوالاتی که مشتریان ممکن است از کار شما بپرسند را لیست کنید و تک تک به آنها در ذهن خود به آنها پاسخ دهید. یک فروشنده حرفه ای بدون ترس و اضطراب محصول خود و یا خدمات خود را توضیح و به فروش می رساند.

شخصیت فروشنده

خصوصیت و شخصیت و اعتماد به نفس فروشنده تاثیر بزرگی بر نتیجه‌ی فروش دارد. هنگامی که مشتری از اولین برخورد با شما احساس راحتی نکند. ارتباط برقرار کردن با او دشوار می شود. برای برخورد بهتر و رفتار صمیمی تر با مشتری به چند سوال پاسخ دهید.
آیا می دانید که چه رفتاری با مشتری خود داشته باشید؟
آیا با او به زبان خود او حرف می‌زنید؟
آیا با اداب و رسوم و محل زندگی آنها آگاهی دارید؟
یک فروشنده مناسب برای مسول فروش خود قرار دهید چه در کسب و کار های فیزیکی چه کسب و کارهای اینترنتی این موضوع را درنظر بگیرید. فروشنده ای را استخدام کنید که به مشتری توجه کند و حواسشان به مشتری باشد و دلشان بخواهد که واقعا مشکل آنها را حل کند.

محصول

برای اعتبار دادن به محصولتان نشان دهید که این محصول یا خدمت برای مشتری ایده ال است و قیمت آن نسبت به ارزشی که مشتری دریافت می کند مناسب و ارزان است.

 

مطالب مفید برای شما

آموزش های پولی را از ایمیل خود دانلود کنید

ما هم مثل شما از اسپمر ها متنفریم، و به شما اطمینان میدیم که هر هفته یکی از بهترین آموزش های وردپرس رو خواهیم کرد نه بیشتر! در هر زمان هم میتونین به راحتی لغو اشتراک کنین

سوال یا نظری در مورد این مطلب دارید؟

خیلی خوشحال میشیم که نظرات تون رو برامون ارسال کنید، این به ما انگیزه میده که آموزش های بیشتری رو رایگان تولید کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *