اشتراک ویژه در سایت با افزونه WP-Members

اشتراک ویژه در سایت با افزونه WP-Members

آنچه در این مقاله میخوانید

کسب درآمد از طریق ایجاد اشتراک ویژه در سایت

همان طور که می دانید راه های زیادی برای کسب در آمد از اینترنت وجود دارد. شما هم می توانید با کمی تلاش یکی از این روش ها را انتخاب کرده و آن را عملی کنید و کسب و کاری را راه اندازی نمایید. در ادامه متن این موضوعی که مد نظر ماست را برای شما واضح تر بیان می کنیم با ما همراه باشید.


احتمالا برای خیلی از ما این اتفاق رخ داه است با رفتن به وبسایتی قسمتی از متن در دسترس نبوده نباشد و برای خواندن ادامه متن باید عضو سایت شده و مبلغی را به عنوان حق اشتراک به آنها پرداخت نمایید.

این نوع سایت ها از این طریق برای خود کسب درآمد کرده و به نوعی محتوای خود را بفروش می رسانند. شما هم می توانید برای سایت خود از افزونه Wp-Members استفاده کنید و به راحتی برای خود درآمد کسب کنید.

چگونه مشتریان خود را ترغیب کنیم تا از ما اشتراک دریافت کنند؟

تولید محتوای با کیفیت

مسلما محتوای که مفید و کاربردی باشد باعث می شود که کاربر اشتراک خود را تایید و یا شارژ کند. با اشتراک هر کاربر یعنی اعتماد کردن آنها به شماست. این برای شما گنجینه بزرگیست که باید آن را با ادامه دادن مباحث مفید حفظ کنید. پس مهم ترین نکته قرار دادن محتوای کاربردی است که کاربر پسند باشد.

ایجاد اشتراک ویژه برای کاربران دائم

باید به کاربران دائم و همیشگی خود امتیازاتی را در نظربگیرید. و به بهانه های مختلف مانند تولد آنها و یا مناسبت های دیگر تخفیف و بن کارت و … در اختیار آنان قرار دهید. و همچنین می توانید برای اینکه کاربران را به خرید اشتراک ترغیب کنید، گاهی محتوایی را به صورت پی‌دی‌اف تهیه کرده و به صورت رایگان برای آن‌ها قرار دهید یا به صورت ایمیل مارکتینگ ارسال کنید. این باعث می‌شود کاربران به سمت وبسایتتان تمایل پیدا کنند.

افزونه WP-Members

شما می توانید با استفاده از افزونه Wp-Members برنامه های مدت دار را برای هر اشتراک قرار دهید مثلا ایجاد اشتراک ویژه یک ماه یا دو ماه یا یکساله این امکان را به کاربران بدهید خود مدت اشتراک را تعیین کنند. کاربر با انتخاب هر اشتراک مبلغی را از درگاه بانکی برای شما پرداخت و عضو وبسایت شما می شود.

 

افزونه Wp-members برای ایجاد اشتراک در سایت وردپرسی

 

امکانات افزونه WP-Members

  • مسدود سازی دسترسی به برگه ها و مطالب به صورت پیشفرض
  • مسدود سازی دسترسی به برگه ها یا مطالب خاص
  • امکان ثبت نام و ورود کاربران و یک پروفایل اختصاصی
  • ابزارک ورود در نوار کناری( سایدبار)
  • ایجاد فیلدهای اختصاصی برای ثبت نام و پروفایل
  • اطلاع رسانی به ادمین سایت در زمان ثبت نام کاربران
  • بیش از 100 امکان مختلف برای افزایش عملکرد افزونه

 

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.