کپی کردن نوشته ها در وردپرس با افزونه Duplicate Posts

کپی کردن نوشته ها در وردپرس با افزونه Duplicate Posts

آنچه در این مقاله میخوانید

چگونگی کپی کردن نوشته ها در وردپرس

اگر برای سایت خودتان نیاز دارید از یک الگوی خاص چندین کپی تهیه کنید و بر روی آنها کار کنید و یا از نوشته ها و نمونه کارهای خودتان کپی داشته باشید میتوانید به راحتی با استفاده از افزونه Duplicate posts این کار را انجام دهید. افزونه Duplicate Posts برای کپی کردن نوشته ها در وردپرس استفاده میشود. با استفاده از افزونه  Duplicate posts با یک کلیک از پست ها و نوشته های خودتان کپی تهیه کنید.

قابلیت کپی کردن نوشته ها و برگه ها در وردپرس تنها با استفاده از افزونه WPML موجود بود که شما اکنون میتوانید با نصب کردن افزونه Duplicate Posts این گزینه را به پیشخوان وردپرس خودتان اضافه کنید. تصاویر زیر تنظیمات و پنل مدیریت این افزونه را نشان میدهد.

تصاویر افزونه Duplicate Posts

افزونه Duplicate Posts
کپی کردن چند نوشته در وردپرس

 

افزونه Duplicate Posts
پنل تنظیمات افزونه Duplicate posts

در قسمت تنظیمات این افزونه برای ایجاد کپی از نوشته ها و مطالب سایت وردپرسی خودتان میتوانید تنظیماتی را مشخص کنید. برای مثال در بخش page/post elements to copy میتوانید مشخص کنید از چه مواردی کپی تهیه شود.

Title=عنوان

Date=تاریخ

Status= وضعیت

Slug= پیوند یکتا

Excerpt = توضیحات کوتاه

Content= محتوای صفحه یا مطلب

پیشنهاد ما این است که طبق تنظیمات پیش فرض این قسمت را بگذارید باقی بماند.و در بخش Prefix و  Suffix میتوانید عنوان دلخواه خودتان برای درج در قبل و بعد مطلب کپی شده را مشخص کنید. همچنین میتوانید مشخص کنید که از چه مواردی کپی تهیه نشود و آنها را نیز علامت بزنید.

به زودی آموزش ویدیویی کامل کار با این افزونه پر کاربرد را برای شما آماده خواهیم کرد.

کپی کردن نوشته ها افزونه Duplicate Posts

 

افزونه Duplicate Posts

 

کپی کردن نوشته ها افزونه Duplicate Posts

 

 

4.5/5 - (2 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.