۳ نکته مهم در مورد اشتباهات بازاریابی محتوا

جولای 25, 2017

30 بازدید

امروزه اغلب شرکت‌ها سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی  را بر روی بازاریابی محتوا انجام میدهند ولی از اشتباهات بازاریابی محتوا اطلاعی ندارند. بازاریابی محتوا می تواند در دیده شدن سایت شما، افزایش ترافیک سایت و رسیدن به اهداف کسب و کار بسیار تاثیرگذار باشد. بعضی از افراد معتقد هستند که بازاریابی محتوا برای کسب و کار انها موثر نبوده است. به همین منظور  در این مقاله به ۳ نکته مهم در مورد اشتباهات رایج در بازاریابی محتوا اشاره می کنیم که می تواند از شکست استراتژی و تلف شدن وقت و سرمایه شما جلوگیری کند.

اشتباهات بازاریابی محتوا

نداشتن برنامه ریزی

متاسفانه، شما نمی توانید یک محتوا با کیفیت را بدون یک برنامه شروع کنید. اگر می خواهید محتوای شما موثر باشد، به یک استراتژی خوب فکر کنید تا همه اعمالتان را هدایت کنید. برای شروع، شما باید برخی تحقیقات را انجام دهید. در مورد اهداف جمعیتی خود و اطلاعات مربوط به نیاز واقعی آنها اطلاعاتی کسب کنید.

از یک رسانه استفاده کردن

باید همیشه این را در نظر بگیرید که هر کس روش یادگیری خود را دارد بعضی از مردم با خواندن، دیگری با گوش دادن، بهتر می آموزند، بعضی ها با فیلم دیدن می اموزند. تنوع مطالب شما اجازه می دهد تا شما به انواع مختلف زبان آموزان دسترسی پیدا کنید. در اینجا برخی از رسانه های مختلفی وجود دارند که می توانید از انها در محتوا خود از آن استفاده کنید.

  • Infographics
  • فیلم های
  • ایمیل ها
  • PDF های قابل دانلود
  • اسلایدها
  • پادکست ها
  • وبینارها
  • دوره های آنلاین
  • کتابها

بررسی محتوای سایت

یکی از بزر گترین مشکلاتی که بازاریابان محتوا مرتکب آن میشوند این است که زمان کافی و لازم را برای پی بردن به اینکه در حال حاضر چه محتوایی در شرکتشان موجود است، صرف نمیکنند. شما میتوانید با افراد دیگر تیم به گفتگو بنشینید و از آنها درباره سابقه نوشتاریشان پرس و جو نمایید. در این حالت شما میتوانید با پیدا کردن محتواهایی بسیار ارزشمند، هم در زمان و هم در منابع شرکت خود، صرفه جویی نمایید.

آتشگاه

1 سال عضو تیم افق وب

آموزش تنها حرفه ای است که حرفه های دیگر را ایجاد می کند. من عاشق این حرفه هستم.

مطالب مفید برای شما

آموزش های پولی را از ایمیل خود دانلود کنید

ما هم مثل شما از اسپمر ها متنفریم، و به شما اطمینان میدیم که هر هفته یکی از بهترین آموزش های وردپرس رو خواهیم کرد نه بیشتر! در هر زمان هم میتونین به راحتی لغو اشتراک کنین

سوال یا نظری در مورد این مطلب دارید؟

خیلی خوشحال میشیم که نظرات تون رو برامون ارسال کنید، این به ما انگیزه میده که آموزش های بیشتری رو رایگان تولید کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *