چگونه یک صفحه کودک Child Page را در وردپرس ایجاد کنیم؟

چگونه یک صفحه کودک Child Page را در وردپرس ایجاد کنیم؟

آنچه در این مقاله میخوانید

آیا می خواهید یک صفحه کودک را در سایت خود ایجاد کنید؟ اما نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید. در این مقاله ما به شما نحوه ایجاد یک صفحه کودک ( Child Page )در WordPress را آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

صفحات در وردپرس می توانند مستقل یا سلسله مراتبی باشند، به این معنی که یک صفحه می تواند یکسری صفحات زیر مجموعه نیز داشته باشد که  این صفحات به عنوان صفحات کودک شناخته می شوند.

صفحه کودک Child Page

صفحه کودک (Child Page) چیست؟

صفحات و پست ها دو نوع محتوای پیش فرض در WordPress هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ما در مورد تفاوت پست ها با برگه ها را مطالعه کنید.

پست ها بخشی از یک وبلاگ هستند. آنها معمولا با دسته بندی ها و برچسب ها سازماندهی می شوند.  برگه ها محتوای یکپارچه یا مستقل هستند.  به عنوان مثال، صفحه «درباره ما» یا «صفحه تماس با ما».نمونه های بارز برگه ها هستند.

به طور معمول، وب سایت از صفحات برای ایجاد یک ساختار وب سایت استفاده می کنند. کسانی که می خواهند وبلاگ خود را به استراتژی بازاریابی محتوا اضافه کنند، می توانند با ایجاد یک صفحه وبلاگ جداگانه، این کار را انجام دهند.

اگر صفحات شما زیاد است و نمی دانید که چگونه آنها را سازماندهی کنید. می توانید از صفحات کودک کمک بگیرید. و کار خود را راحتتر نمایید. برای این کار  یک صفحه به عنوان “پدر و مادر” ایجاد کنید و سپس صفحات کودک را برای بهتر ساختن ساختار وب سایت و طرح بندی خود اضافه کنید.

به عنوان مثال، یک صفحه اصلی با نام «درباره ما» می تواند اعضای تیم، تاریخ، حرفه ها و صفحات دیگر را به عنوان صفحات کودک داشته باشد.

هر صفحه کودک می تواند صفحات کودک زیر مجموعه ای را نیز دارا باشد. به این ترتیب می توانید روابط بین صفحات خود را ایجادکنید  و یک ساختار منظمی را برای سایت خود داشته باشید.

 

چگونه یک صفحه کودک ایجاد کنیم؟

برای ایجاد یک صفحه کودک شما نیاز به صفحه پدر و مادر دارید. اگر شما قبلا یک صفحه دارید که مایل به استفاده از آن به عنوان والدین هستید، پس بهتر است که آن را انتخاب کنید.

به سادگی به برگه ها بروید »افزودن جدید برای ایجاد یک صفحه جدید یا ویرایش یک صفحه موجود در منطقه مدیریت وردپرس خود. در سمت راست،Page Attributes box انتخاب کرده؛ ویژگی صفحه خود را از طریق گزینه Parent انتخاب کنید.

صفحه کودک Child Page

در صفحه کشویی پدر و مادر، فهرستی از تمام صفحات را از سایت خود خواهید دید. به طور پیش فرض، آن را به ‘no parent ‘ تنظیم شده است که به این معنی است که این صفحه یک صفحه شخصی بدون ارتباط است. شما باید صفحه ای را که می خواهید به عنوان والدین از منوی کشویی استفاده کنید را انتخاب کنید.

تغییرات خود را ذخیره کنید. شما می توانید این روند را برای ایجاد صفحات کودک بیشتر تکرار کنید.

برای مشاهده صفحات کودک، می توانید به  Pages بروید.

صفحه کودک Child Page

سپس می توانید صفحات کودک خود را به منوی ناوبری وب سایت خود به عنوان آیتم های زیر منو اضافه کنید.

صفحه کودک Child Pageکاربران پیشرفته می توانند از روش های دیگر به طور خودکار نمایش یک لیست از صفحات کودک برای یک صفحه پدر و مادر در وردپرس ویدجت نوار کناری و یا تم قالب استفاده کنید.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه یک صفحه کودک را در WordPress ایجاد کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.