راه کارهای طلایی برای تبدیل کاربران به مشتری

راه کارهای طلایی برای تبدیل کاربران به مشتری

آنچه در این مقاله میخوانید

راه های زیادی وجود دارد که شما بتوانید کاربران را به مشتری بالقوه خود تبدیل کنید در این مقاله سعی برآن شده است که به شما عزیزان راه کارهای مفیدی را در این زمینه ارائه دهیم با ما همراه باشید.

 

تبدیل کاربران به مشتری

مهم ترین بخش تبدیل کاربران به مشتری ایجاد اعتماد و برقرار کردن رابطه ی متقابل که مشتری احساس خوبی در سایت شما داشته باشد بدان معنی که مشتری از خدمات شما کاملا راضی و خشنود باشد و بعد از آن است که ممکن است از سایت شما خرید کند.

ممکن است شما دارای ایده و ابتکارات خوبی در زمینه بازاریابی اینترنتی باشید.اما اگر سایت شما دارای سطح کیفی خوب و قابل قبولی نباشد و نکاتی را در آن رعایت نکنید، قطعا با شکست مواجه خواهید شد و نمی توانید فرآیند تبدیل کاربران به مشتری را درست انجام دهید.پیدا کردن مشتری برای سایت خود کار چندان دشواری نیست فقط کافیست چند تکنیکی و راه های تبدیل کاربران به مشتری ما در اختیار شما قرار می دهیم را اجرا کنید.

یک چت زنده در سایت خود ایجاد کنید

یکی از چیزهایی که مشتری یا کاربر دوست دارد که در سایت شما مشاهده کند این است که به سوالاتی که از شما می پرسد همان لحظه پاسخ داده شود.این ایده یا تکنیک مخصوصا برای مواردی کاربرد دارد که کاربر از محصول و خدمات شما آگاهی کافی ندارد و هزاران سوال در ذهن خود دارد که همان لحظه باید به آن پاسخ دهید زیرا با یک لحظه دیر کرد ممکن است مشتری از خرید خود پشیمان شود و سایت دیگری را انتخاب کند.

دیدگاه ها و نظران تمام مشتریان را در سایت خود قرار دهید

دیدگاه مشتریان می‌تواند بسیار مؤثر برای وبسایت شما باشد; به این دلیل که کاربرانی که قبلا محصولات شما را امتحان کرده‌اند بازخورد واقعی برای دیگران می‌تواند داشته باشد; افراد برای اطمینان یافتن از خرید محصول نیاز به تلنگر خاصی دارند و این تلنگر می‌تواند نظرات مثبت مشتریان قبلی در استفاده از این محصول باشد که خواننده را باید درگیر کند و او را به طور کامل شیفته کند. دیدگاه مشتریان شامل نام کامل، عکس و نظرات کاربر است.

 

از صفحات مقایسه در سایت خود استفاده کنید

اگر کسب و کار اینترنتی شما طوری است که رقابت در آن زیاد است; باید صفحه ای را در وب سایت خود قرار دهید; و این امکان را به کاربران خود دهید تا بتوانند محصول یا خدمات شما را با رقیبان شما مقایسه کنند; باید در مشخصات محصول خود ویژگی را ذکر کنید که در دیگر محصولات مشابه وجود ندارد.

راه دیگر تبدیل کاربران به مشتری ایمیل مارکتینگ است

هدف از ایمیل مارکتینگ، این است که پیام کمپانی خود را به مخاطب هدفمان برسانیم; برای تبدیل شدن افراد هدفگیری شده به موقعیت فروش، کافیست که محتوای درستی در تبلیغات خود بکار ببرید. در این محتوا لازم است که به نیاز و چالش مخاطب خود به صورت مستقیم یا غیر مستقیم بپردازید. ایمیل مارکتینگ یک روش مستقیم بازاریابی است که در آن به واسطه ایمیل، اطلاعاتی درباره محصولات و خدمات خود به مخاطبانمان ارائه می‌دهیم. در ایمیل مارکتینگ باید در نظر داشته باشید که ارسال اسپم و استفاده از لیست‌های ایمیل‌ آماده، سبب می‌شود که به برند شما ضربه وارد شود.برای مطالعه بیشتر در این زمینه مقاله ای با نام ایمیل مارکتینگ چیست و نحوه درست نگارش ایمیل مارکتینگ را مطالعه بفرمایید.

 

نتیجه گیری

در این مطلب راهها و تکنیک های برای مدیران وب سایت در زمینه تبدیل کاربران به مشتریان را بیان کردیم; برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید; مقالات با موضوعات بازاریابی اینترنتی را مطالعه کنید و اطلاعات مفید و کاربردی را کسب نماید.

 

 

 

امتیاز شما به این مقاله
  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.