آپدیت خودکار افزونه های وردپرس – آپدیت اتومات

آپدیت خودکار افزونه های وردپرس – آپدیت اتومات

آنچه در این مقاله میخوانید

خیلی از کاربران افزونه های بسیار زیادی را در سایت خود دارند که به صورت مدوام باید آنها را به روز رسانی کنند. و این بروزرسانی های دائم بعد از مدتی خسته کننده و آزار دهنده می شود. آپدیت خودکار افزونه های وردپرس می تواند کمکی برای صاحبان وبسایت باشد. تا این مشکل را برطرف نمایند.

ما در این مقاله نحوه فعال کردن و آپدیت خودکار افزونه های وردپرس را به شما  آموزش خواهیم داد. و همچنین به شما خواهیم گفت که چگونه برخی از افزونه ها را از به روزرسانی های خودکار خود حذف کنید.با ما همراه باشید.

دلایل آپدیت کردن خودکار افزونه های وردپرس

آپدیت خودکار افزونه

وردپرس بعضی از قسمت های خود را به صورت پیش فرض به طور خودکار بروز رسانی می کند. اما قسمت های مهم هر سایتی را باید خود شخص انجام دهد. و همچنین تمام قالب ها و افزونه های خود را مرتبا باید به روز رسانی کند. و به روز رسانی مرتب سایت واقعا کار ساده ای نیست و نیاز به وقت زیادی دارد.

پس بنابراین اگر شما بتوانید تمام بروزرسانی های خود را به طور خودکار انجام دهید. این امر سرعت و وقت شما را افزایش خواهد داد. اما سوال اینجاست که چگونه می توان این کار را انجام داد؟

 

 

آپدیت خودکار افزونه

 

 

 

نحوه اجرای آپدیت خودکار افزونه های وردپرس

با اضافه کردن این کد به فایل theme.php خود و یا یک پلاگین خاص می توانید افزونه های خود را به طور خودکار آپدیت نمایید.

1
add_filter( 'auto_update_plugin', '__return_true' );

 

اگر شما همچنین می خواهید به طور خودکار تم های خود را به روز رسانی کنید، می توانید این کد را اضافه کنید:

1
add_filter( 'auto_update_theme', '__return_true' );

اگر شما پلاگین های زیادی را در سایتتان دارید و نمی خواهید که همه ی آنها به طور خودکار آپدیت شوند و فقط هدف شما آپدیت برخی از آنهاست.  می توانید به روز رسانی آنها را حذف نمایید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که پلاگین به روز رسانی خودکار را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، مراحل گام به گام نصب پلاگین وردپرس رامشاهده کنید.

 

آپدیت خودکار افزونه

پس از نصب به تنظیمات رفته> Automatic plugins updates. را فعال کنید. و همچنین می توانیدپلاگین هایی را که نمی خواهید به طور خودکار به روزرسانی را انتخاب کنید.  و یا همچنین می توانید اعلان های ایمیل برای به روز رسانی خودکار را نیز  فعال کنید. پس از اتمام کار، روی دکمه Save changes کلیک کنید تا تنظیمات خود ذخیره شود.

 

چگونه پلاگین خود را به نسخه قبلی برگردانیم؟

ناسازگاری پلاگین یا تم ها می تواند برای وب سایت شما مشکل ساز باشد. هرچند که سازندگان پلاگین های خود آن را به طور کامل تست می کنند،  اما همیشه اشکالات جزئی وجود دارد که ممکن است سایت شما را با مشکل روبرو کند. اولین گام برای حفاظت از وب سایت خود؛ بک اپ گیری است. اما اگر بدانید که کدام افزونه و یا تم باعث بروز مشکل شده است کار را برای شما آسان خواهد کرد.

شما می توانید با نصب افزونه WP Rollback به راحتی افزونه های خود را به نسخه قبلی برگردانید. با نصب این افزونه در تنظیمات پلاگین های شما گزینه به نام Rollback وجود دارد که با فعال کردن این گزینه به راحتی افزونه شما به نسخه قبلی خود باز می گردد.

 

آپدیت خودکار افزونه

 

 

4.7/5 - (3 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.