آموزش درج عنوان متحرک در المنتور Pro (جلسه 16)

آموزش درج عنوان متحرک در المنتور Pro (جلسه 16)

آنچه در این مقاله میخوانید

سلام به همه ی دوستداران المنتور

درج عنوان یکی از پر اهمیت ترین موارد در سایت است، که کاربر اول از همه در ورود به سایت آن را مشاهده می کند، اگر عنوان شما جذاب باشد کاربر را بیشتر در سایت شما نگه میدارد اما اگر جذاب نباشد ممکن است کاربر از خواندن سایت شما خسته شود و صفحه را ترک کند.

فرق بین عنوان ساده و متحرک این جا مشخص می شود، مثلا سایتی را در نظر بگیرید که یک عنوان ساده دارد شاید شما روی آن کلیک کنید اما جذابیت زیادی برای شما ندارد، حالا یک سایت را در نظر بگیرید که یک عنوان متحرک دارد شما حتی اگر دنبال مطلب خاصی نگردید این عنوان متحرک و جذاب شما را کنجکاو می کند تا وارد این سایت شوید.

این همان کاری است که ما می خواهیم عنوان ها انجام دهند. اگر شما هم قصد دارید متن خاص یا عنوان آخرین مطالب سایت تان را به صورت متحرک و با ظاهری جذاب نمایش دهید به آموزش زیر دقت کنید.

 

اهمیت درج عنوان متحرک

 

  • عنوان های متحرک باعث زیبایی متن می شوند.
  • عنوان های متحرک بازدید کاربران و کلیک سایت شما را افزایش می دهند.
  • عنوان های متحرک باعث جذاب شدن و مرتب شدن عنوان ها می شود.
  • عنوان های متحرک باعث به چشم آمدن محصولات شما می شود.

چگونه یک عنوان متحرک در المنتور بسازید

در ابتدا یک بخش را تنظیم می کنید ابزارک عنوان متحرک یا انیمیشنی را در این بخش می اندازید.حالا برای تنظیمات این بخش به دو صورت زیر عمل می کنید.

تنظیمات محتوا

در این بخش می توانید در تنظیمات عنوان ،استایل متن ،شکل متن،و ومتن تان را به دلخواه تغییر دهید، همچنین پیوند دلخواه ، تراز بندی و تگ html و سایر تنظیمات را می توانید تغییر دهید.

تنظیمات استایل

در این بخش می توانید تنظیمات رنگ ،عرض، یا شکل را به جلو ببرید ،گوشه های گرد آن را تنظیم کنید، در تنظیمات عنوان نیز می توانید رنگ متن،تایپوگرافی یعنی فونت سایز و تغییرات دیگر را ایجاد کنید،رنگ متن انیمیشن را تغییر دهید و سایر تنظیمات را تغغبر دهید حالا عنوان شما آماده دیدین است.

 

4.7/5 - (3 امتیاز)

3 نظر

  • سلام مهندس عزیز. چطور میشه از این مدل تبلیغات عکس یا فایل gif بین نوشته ها که در سایت ها خبری هستش با المنتور قرار داد؟

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.