9 نکته برای راه اندازی یک وب سایت حسابداری

9 نکته برای راه اندازی یک وب سایت حسابداری

آنچه در این مقاله میخوانید

راه اندازی وب سایت برای یک شرکت حسابداری کار ساده ای نیست به خصوص برای افرادی که تجربه قبلی ندارند شاید کمی طاقت فرسا به نظر برسد.
اما جای نگرانی نیست. ما در این مقاله و مقالات مشابه قصد داریم تا به ساده ترین شکل ممکن شما را برای راه اندازی یک وب سایت حسابداری راهنمایی کنیم. با داشتن یک وب سایت حسابداری ضمن اینکه میتوانید به معرفی بهتر خود بپردازید. میتوانید باعث رونق کسب و کار خود شوید .اما چگونه و با چه مراحل و شرایطی؟
با ما در ادامه همراه باشید تا این کار طاقت فرسا و سخت را به ساده ترین شکل ممکن تبدیل کنیم.

1 .هدفتان چیست؟

9نکته برای راه اندازی یک وب سایت حسابداری
هدف از وب سایت حسابداری

قبل از شروع باید به طور کامل هدف تان را مشخص کنید.باید بدانید از یک وب سایت چه میخواهید و چه آینده ای از آن در ذهن دارید.
برخی از شرکت ها تنها هدفشان حضور در این فضا است تا از سایر رقبا و هم صنف های خود عقب نمانند. برخی دیگر به دنبال حضور آنلاین و فروش محصولات به صورت آنلاین هستند.
شما چه میخواهید؟
هر کدام از این اهداف خوب و سازنده هستند اما هر هدف نیاز به تلاش های متناسب با آن دارد.

2. مخاطب وب سایت حسابداری شما کیست؟

برای برداشتن اولین قدم ها در طراحی سایت باید به خوبی مخاطب خود را بشناسید و سایت را متناسب با سلیقه و نیازهای آنها طراحی کنید.
فراموش نکنید سایتی که از نظر شما ممکن است زیبا و پر کاربرد باشد, ممکن است از دید مخاطب شما چیزی برای جذابیت نداشته باشد.
پس باید در اجرای جز به جز وب سایت, خود را به جای مخاطب قرار دهید.

به عنوان مثال ، اگر مخاطب هدف شما کارآفرینان باشند ، ظاهر و احساس سایت و محتوای آن باید متفاوت باشد، به جای اینکه مثلاً مدیران مالی شرکت های ثبت شده و مدیران بورس باشند.
در مثال اول مشتری به دنبال طراحی ساده تر با محتوای متمرکز بر آموزش می باشد ، در حالی که در مثال دوم مشتریان بیشتر به دنبال محتوای متمرکز بر امور پیچیده حسابداری و نظارتی هستند.
نکته اصلی این است که بفهمیم سایت حسابداری برای جذب چه کسانی طراحی می شود.

3. نام دامنه

9نکته برای راه اندازی یک وب سایت حسابداری
نام دامنه

برای طراحی ک وب سایت جدید ، انتخاب نام دامنه ضروری است. اولویت, استفاده از نام شرکت است تا کاربر به راحتی بتواند سایت شما را پیدا کند.

4. ارائه دهنده میزبانی (هاست)

شرکت های ارائه دهنده ی میزبانی بستری را برای شما فراهم میکنند تا فایل های وب سایت خود را در آن قرار دهید. این بستر هاست یا میزبانی تعریف میشود. به معنای واقعی کلمه ده ها شرکت برای میزبانی در دسترس هستند. که میتوانید برای خرید هاست از هر کدام از آنها اقدام کنید.

سرعت وب سایت شما در تعیین موفقیت و جذب کاربر نیز تاثیر فراوان دارد.بسیار مهم است که سایت شما به سرعت روی میز کار کاربر یا تلفن همراه آنها باز شود. هر چه سرعت بارگذاری سایت شما بیشتر باشد گوگل رتبه ی بهتری به آن خواهد داد.

5.یک طراح سایت حرفه ای پیدا کنید

شرکت های زیادی برای طراحی سایت وجود دارند که شما باید بهترین و حرفه ای ترین آنها را برای طراحی سایت خود در اختیار بگیرید.
چگونه باید بهترین آنها را انتخاب کرد؟
ساده ترین راه دیدن نمونه کارهای آنها و شرکت ها و موسساتی است که با آنها کار میکنند.

6. گرافیک را دست کم نگیرید

9نکته برای راه اندازی یک وب سایت حسابداری
گرافیک وب سایت حسابداری

گرافیک و ظاهر سایت اولین چیزی است که مخاطب به آن توجه میکند پس برای انتخاب گرافیک مناسب و بهترین ترکیب رنگها وسواس زیادی داشته باشید.

7. تبلیغات

تمام سعی و تلاش خود را برای تبلیغات انجام دهید و از هر فرصتی استفاده کنید.
تبلیغات محیطی مانند استفاده از بنرها و بیلبوردها و استفاده از تبلیغات آنلاین میتواند تاثیر زیادی در گسترش کسب و کار شما داشته باشد.

8. سئو سایت را فراموش نکنید

فرآیند بهینه سازی سایت شما با هدف افزایش قابلیت مشاهده‌ی بیشتر آن در موتورهای جستجو است.
برای داشتن یک سئوی مناسب باید در ابتدای محتوای قوی و خوب تولید کنید و در درجه ی بعدی از یک سئو کار حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. در این صورت بهینه سازی وب سایت شما به بهتریم شکل ممکن صورت میگیرد و میتوانید رتبه ی خوبی نیز دریافت کنید.

 

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی چگونه به صورت رایگان سایت مان را سئو کنیم؟ مراجعه کنید.

9.رقابت, رقابت, رقابت

برای موفقیت و پیشرفت سایت حسابداری بهتر است خود را رقیبی قدرتمند برای سایر هم صنف های خود در نظر بگیرید. تنها در این صورت است که میتوانید به بهترین شکل ممکن پیشرفت کنید و نکات جدید را فرا بگیرید.

 

منبع:  www.accountingtoday.com

5/5 - (1 امتیاز)
  • برچسب ها:

3 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.