آموزش ساخت افکت سه بعدی با المنتور 3D (جلسه 33)

آموزش ساخت افکت سه بعدی با المنتور 3D (جلسه 33)

آنچه در این مقاله میخوانید

چگونه افکت سه بعدی با المنتور بسازیم؟

از سال 2016 به بعد تصاویر سه بعدی در طراحی وب استفاده شد و یکی از محبوب ترین و جذابترین افکت ها در حال حاضر را در دنیای وب از آن خود کرده است. افکت های سه بعدی یک نوع سیستمی است که ما طول و عرض و عمق تصویر را به راحتی می توانیم به نمایش بگذاریم.

یک طراحی سه بعدی می تواند به راحتی ابعاد را در فضای سه بعدی اشیاء و روابط آنها نشان بدهد. این به مشتری شما کمک می کند تا فضا ، حرکت ، دسترسی و غیره را بتواند راحتتر تجسم کند. در گذشته گفته اند که یک تصویر هزاربرابر متن ارزش دارد حال اگر این تصویر حالت های چرخشی و قابلیت نمایش چند بعدی را داشته باشد ارزش آن چندین برابر خواهد شد.

 

استفاده از افکت سه بعدی چه فایده ای دارد؟

 

استفاده از افکت سه بعدی در حال حاضر در بازار وب بسیار داغ است. صرفا هم برای نشان دادن چیزی محدود نمی شود این افکت های می تواند اثرات بیشتری را در تجربه کاربر بوجود بیاورد.  از این نوع افکت می توان در برجسته کردن یک محصول ؛ درگیر کردن کاربران و ایجاد تعامل با وب سایت ؛نشان دادن پروژه های موجود و … استفاده کرد.

 

2 نمونه افکت سه بعدی که سایت ها از آن استفاده کرده اند

 

 

چگونه می توان افکت با المنتور را ساخت ؟

  • شما با افزونه المنتور می توانید به راحتی آن را به سایت خود اضافه کنید. ابتدا وارد محیط پیشخوان سایت خود شوید.
  • تصویری را که مایل هستید به آن افکت دهید را انتخاب می کنید.
  • سپس در قسمت استایل گزینه موشن افکت را انتخاب کرده و با گزینه های اضافی دیگری در کنار آن وجود دارد می توانید سرعت و حالت افکت خود را وارد کنید.حالتهای مختلفی را به تصویرتان بدهید.
4.7/5 - (3 امتیاز)

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.