۱۳ روش هوشمند برای افزایش نظرات کاربران

آگوست 17, 2017

30 بازدید

در این مقاله نکاتی برای افزایش نظرات کاربران را برای شما عزیزان قرار داده ایم امیدواریم بعد از مطالعه این مقاله بتوانید دیدگاه های بیشتری را در سایت خود مشاهده بفرمایید و بتوانید کاربران زیادی را جذب کنید.

افزایش نظرات کاربران

زمان هایی وجود دارد که شما به عنوان وبلاگ نویس در پست های خود چیزی اشتباه می نویسید; این ممکن است اشتباه املایی یا دستور زبان باشد; و یا می تواند کلیدی از استدلال شما و یا برخی از جنبه های دیگر وبلاگ نویسی شما باشد; و هنگامی که کاربری این موضوع را با شما در میان می گذارد;باید با صبوری این اشتباه را بپذیرید و حالت دفاعی را از خود نشان ندهید.

تعیین قوانین در بخش نظرات

تعیین قوانین در بخش نظرات باعث می شود تا شما بتونید راحتتر سایت خود را مدیریت کنید; بخش نظراتی که خوب است که از هرزنامه آزاد باشد و به خوبی با افرادی که از این خط خارج می شوند برخورد کرد.

فروتن بود در برابر پاسخ گویی به کاربران

پاسخ دادن به پست های کاربران و صبور و فروتن باشید; کاربران به دنبال پاسخ به سوال خود هستند و با افتخار جذب سایت هایی خواهند شد که راجب به موضوع سوال شده پاسخ حرفه ای و جامعی را بشنوند

بهینه سازی سایت

برای افزایش نظرات کاربران ابتدا باید وبلاگ خود را در دسترس قرار دهید; و آن را در شبکه های اجتماعی ارتقا دهید. زیرا امروز افراد زیادی از طریق شبکه های اجتماعی وارد سایت می شوند; شما افراد زیادتری جب خواهید کرد. همچنین مطمئن شوید که مطالب شما درایندکس گوگل قرار گرفته است و تمام قوانین گوگل را رعایت کرده باشید.

تنظیمات دیدگاه سایت

اگر از وردپرس یا جولا و یا هرچیز دیگری استفاده می کنید.سایت شما باید طوری طراحی شده باشد که کاربر خیلی راحت دیدگاه خود را ارسال کند; و همچنین بتواند در گفتگو شرکت کند.

نکته; از کاربران خود اطلاعات اضافی و شخصی را در خواست نکنید; زیرا این کار باعث بی اعتمادی و کم شدن کاربران شما خواهد شد. می توانید با لحن دوستانه با سوال شروع کنید. و یا در آخر پست هایتان درخواست کنید تا نظر خود را بیان کنند.

نظرات وبلاگ ها و انتشار لینک

مدیران سایت باید دیدگاه ها را همیشه مدیریت کنند تا اسپم ها نامربوط در وبلاگ های ما قرار نگیرد;دیدگاه هایی که هیچ چیزی به سایت شما اضافه نمی کند را پاک کنید; زیرا این گونه دیدگاه هیچ کاربران شما را آزرده خواهد کرد. به طور مثال; مطالب عالی بود و واقعا استفاده کرده ایم. این یک دیدگاه بی تاثیر و اضافه است زیرا نه سوالی پرسیده می شود و نه اطلاعاتی را به کاربران داده است.

ممکن است کاربرانی لینکی را در دیدگاه ها شما قرار دهند. ممکن است این لینک ها برای شما مفید باشند. از حذف کردن این نوع لینک ها خودداری نمایید زیرا که باعث دلسرد شدن کاربران شما خواهد شد.

بیان نظرات کاربران

وقتی شما از مخاطبان سایت خود درخواست کنید که نظرات و پیشنهادات خود را بیان کنند; نوعی حس اعتماد را به کاربران خود می دهید. از کاربران خود بخواهید که تجربیاتشان را با شما در میان بگذارند; این نشان دهنده فروتنی و حرفه ای بودن شما خواهد بود; هنگامی که نظری منفی و بدی برای شما ارسال می شود; کمی با شوخ طبعی آن را جواب دهید; و از حس شوخ طبعی استفاده کنید.نظرات کاربران خود را با جان ودل گوش دهید تا کاربران شما باز هم به سایت شما رجوع کنند.

برای افزایش نظرات کاربران نظراتی که توسط کاربران ارسال می شود را به یک مکالمه تبدیل کنید و موضوع را به چالش و پرسش و پاسخ بکشید.

انگیزه دهی به کاربران

اگر تعداد افرادی که برای شما دیدگاه ارسال می کنند کم است می توانید به انها انگیزه دهید; به این صورت که کسانی که بیشترین دیدگاه را برای شما ارسال می کنند; را انتخاب و برای قدر دانی هدیه برای تشویق به او اهدا کنید.قدر دانی کردن شما از کاربران انها را ترغیب خواهد کرد ;که دیدگاه های بیشتری برای شما ارسال کنند.

اولین دیدگاه ها

گرفتن اولین دیدگاه بسیار سخت است برای این کار از دوستان و اشنایان خود درخواست کنید تا دیدگاهی برای شما ارسال کنند این کار سبب می شود که کاربران دیگر با مشاهده دیدگاه ها ترغیب شوند تا انها هم سوال یا مسئله خود را با شما درمیان بگذارد.

استفاده از فضای سفید

فضای سفید برای طراحی مناسب بسیار ضروری است. فضای سفید محتوای شما را قابل خواندن تر می کند و همچنین کاربر را قادر می سازد بر عناصر اطراف متن تمرکز کند; فضای سفید در اطراف متن و عناوین توجه کاربران را ۲۰٪ افزایش می دهد; فضای سفید نیز می تواند وب سایت شما را تازه و مدرن نشان دهد.

 استفاده از Hyperlink

کاربران معمولا متن آبی و یک خط زیر آن را به عنوان لینک می شناسند. این موضوع باعث موفقیت وب شما خواهد بود. و همچنین هر چه متن لینک شما طولانی تر باشد; شناسایی آن از طریق کاربران راحت تر خواهد بود.

آتشگاه

1 سال عضو تیم افق وب

آموزش تنها حرفه ای است که حرفه های دیگر را ایجاد می کند. من عاشق این حرفه هستم.

مطالب مفید برای شما

آموزش های پولی را از ایمیل خود دانلود کنید

ما هم مثل شما از اسپمر ها متنفریم، و به شما اطمینان میدیم که هر هفته یکی از بهترین آموزش های وردپرس رو خواهیم کرد نه بیشتر! در هر زمان هم میتونین به راحتی لغو اشتراک کنین

سوال یا نظری در مورد این مطلب دارید؟

خیلی خوشحال میشیم که نظرات تون رو برامون ارسال کنید، این به ما انگیزه میده که آموزش های بیشتری رو رایگان تولید کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *