ما یک شرکت طراحی سایت و توسعه وب در شهر پرند با خدمات کامل هستیم که انواع مختلفی از خدمات طراحی وب را ارائه می دهیم.

مطمئن نیستید چه چیزی لازم دارید؟ یک مشاوره رایگان را امتحان کنید. ما می توانیم به تفصیل در مورد آن بحث کنیم. شما روز و ساعت را انتخاب می کنید و ما برای گفتگو درباره پروژه تان با شما تماس خواهیم گرفت. تیم ما خوشحال می شود که به سؤالات شما پاسخ کامل دهد و تمام نیازهای که از یک سایت دارید را برطرف کند.

شرکت طراحی سایت افق وب برای بالا بردن و بهبود وضعیت اشتغال و درآمد آنلاین شما طراحی سایت در پرند را شروع کرده است. طراحی سایت شرکتی، سایت فروشگاهی ، سایت گالری ، سایت خبری ، سایت آموزشی ، سایت املاک ، سایت نیازمندی ها ، سایت اداری و … از جمله نمونه خدمات افق وب برای شما مشتریان گرامی میباشد.

در طراحی سایت مواردی همانند سئو بیس بودن وبسایت ، سرعت لود و بارگذاری سریع ، امنیت وبسایت و گرافیک عالی را مد نظر قرار داده ایم تا رضایت شما مشتریان عزیز را کسب کنیم. شما میتوانید با خیالی آسوده محصولات خود را در صفحه اول گوگل معرفی کنید و از درآمد اینترنتی بالا برخوردار شوید. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ما فقط وب سایت نمی سازیم … ما روابط برقرار می کنیم. موفقیت ما وقتی میسر می شود که همکاری ما با شما همیشگی باشد و تمام نیازها مشتریان برطرف شود ما خواستار این نوع تجارت هستیم. 

طراحی سایت در پرند

 

مراحل طراحی وب و فرآیند توسعه آن در شرکت افق وب چگونه است؟

 

۱٫تعیین اهداف سایت

طراحی سایت در پرند - مرحله اول

شما می خواهید یک سایت بی نظیر داشته باشید ما این را کاملا درک می کنیم در ابتدا راه نام تجاری ؛ هویت و هدف شرکت شما بررسی می کنیم و سپس مسیر درست را برایتان پیاده سازی می کنیم.

۲٫ ایجاد یک برنامه کلی

Steps of working on the web horizon 2 طراحی سایت استانها

بعد از جلسه اولیه ، ما نمای کلی از پروژه توسعه وب سایت شما ، از جمله آنچه شما از ما می خواهید را درست می کنیم. زمان مهلت پروژه و نفقطه شروع و پایان آن کاملا در این مرحله انجام می شود.

۳٫ طراحی اولیه سایت

Steps of working on the web horizon 3 طراحی سایت استانها

تیم ما یک طرح آزمایشی برای وب سایت شما طراحی می کند تا بتوانید دید بهتری را از کار به شما ارائه دهد. طراحی های ما به گونه است که طبق نیاز شما و مشتریان شما اجرایی می شود.

 

۴٫توسعه وب

Steps of working on the web horizon 4 طراحی سایت استانها
پس از تأیید الگوی آزمایشی یک الگوی نهایی طرح بندی و توسط تیم طراحی سایت و توسعه دهندگان وب ما شروع به کد نویسی می شود.

۵٫تضمین کیفیت

Steps of working on the web horizon 5 طراحی سایت استانهاقبل از راه اندازی سایت جدید شما ، تمام جزییات فنی پروژه بررسی می شود و تمام ایرادهای که ممکن است اختلال ایجاد کند را برطرف می کنیم.

۶٫راه اندازی وب سایت

Steps of working on the web horizon 6 طراحی سایت استانهاوب سایت شما راه اندازی می شود وشما می توانید کار خود را در این دنیای آنلاین شروع کنید. کار ما با شما در این مرحله تمام نمی شود. تا انتهای کار همراهتان خواهیم بود.

سوالات متداول در زمینه کار طراحی سایت در پرند

 

۱٫زمان طراحی سایت چقدر است؟

زمان طراحی سایت حدودا بین ۱۰ روز تا ۳۰ روز متغیر خواهد بود و این بستگی به امکانات و نیاز های شما متفاوت خواهد بود

۲٫شرکت طراحی سایت در پرند کجا هست؟

شرکت طراحی سایت افق وب آماده ارائه خدمات طراحی سایت و سئو به مشتریان و همشهریان عزیز میباشد.آدرس: پرند – رباط کریم، جنب بانک سپه، پاساژ پردیسان، طبقه سوم واحد ۵۴

۳٫هزینه طراحی سایت چقدر هست؟

هزینه های طراحی سایت بنا به امکانات و نیاز های شما متفاوت خواهد بود. این مورد بعد از جلسه مشاوره تخصصی اولیه مشخص خواهد شد که به اطلاع شما میرسد.

۴٫آیا پشتیبانی هم انجام میدین؟

بله، بعد از انجام طراحی سایت یک سال پشتیبانی رایگان برای وبسایت شما انجام میشود. این مورد در قرارداد خدمات طراحی سایت با شما قید خواهد شد

طراحی سایت در پرند